Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Miejscówka

  1. #1

    Domyślnie Miejscówka

    Witam...

    Ktos ma moze informacje gdzie w okolicach Katowic / Mysłowic / Sosnowca jest jakas stara fabryka, kopalnia, huta, slowem budynek nie utrzymywany od jakiegos czasu. Bezpieczny, gdzies gdzie bez obaw mozna wejsc i porobic zdjecia...
    Bede wdzieczny za pomoc...
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Stara cementownia Będzin-Grodziec: http://www.polskaniezwykla.pl/attraction/-1639483648.id
    Byłem tam w maju z chłopakami (ASAHI, J.J.).
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Stara cementownia Będzin-Grodziec: http://www.polskaniezwykla.pl/attraction/-1639483648.id
    Byłem tam w maju z chłopakami (ASAHI, J.J.).
    ekonet dzieki to jest jakies 40 minut czyli prawie pod nosem a ja tam jeszcze nie bylem (wstyd mi bardzo) Mozna tam spokojnie pochodzic i porobic zdjecia (modelka)? czy tez trzeba sie meldowac jakiemus strozowi czy tez ochronie?
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  5. #5

    Domyślnie

    Wtedy (maj 2009) nie było żadnej ochrony, teren ogólnie dostępny i rozległy. Atrakcyjne ruiny, z wielkimi oknami na tle zieleni, gdzie można ustawić modelinę. Trzeba uważać na gruzy (ja skręciłem wtedy nogę w kostce, po ciemku). Ogólnie polecam.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    Grodziec - fajna oklepana miejscówka (prawie wszyscy foto-ślubni z regionu robili tam sesje )

    Tak jak wspomniał ekonet
    trzeba uważać gdzie stawia się nogę, pełno gruzu itp śmieci.
    ochrony brak
    czasem jakieś miejscowe "chłopaki" się tam pokręcą, ale raczej niegroźni.

  7. #7

    Domyślnie

    Cementownia w Jaworznie Szczakowej.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikkay Zobacz posta
    Cementownia w Jaworznie Szczakowej.
    Cementownia w Jaworznie ok ale zalezy na jakiego sie trafi ochroniarza... Jak zobaczy plecak ze sprzetem to wystarczy przyslowiowe piwko ale jak jest uparty to nie ma szans Raczej loteria, ale miejscowka fajna. Mowie na podstawie dwoch razy kiedy tam bylem w zeszlym roku. Raz sie udalo a raz nie... W sobote wybiore sie w miejsce o ktorym pisal ekonet znalazlem na necie kilka fotek z tej cementowni i powiem szczerze ze mi wstyd ze facet z Wroclawia informuje mnie za praktycznzie za rogiem mam prawdopodobnie najlepsza miejscowke pod sloncem...
    Ostatnio edytowane przez willy_fil_ ; 15-04-2010 o 20:22
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  9. #9

    Domyślnie

    Bylem w miejscu o ktorym mowil ekonet... zdjecia mozna zobaczyc tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...91#post1866091
    jeszcze raz dzieki za miejscowke...
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  10. #10

    Domyślnie

    Mogę zaproponować ruiny cynkowni w Chorzowie. Ochrona jest, ale nie robiła problemu.







    Zalecam kask na głowę (nie tylko tam). Znajomemu metr od głowy przeleciał kilkunastokilogramowy kawałek tynku. Od tamtej pory tylko kaski z castoramy.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •