Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Male co nieco o Tapatalk

    Nie wiem gdzie szukac wynnych
    Ostatnio bardzo czesto przegladam i udzielam sie na forum za pomoca Tapatalk na iPhone i zauwazylem pare niedociagniec, bledow, sam nie wie jak to nazwac bo nie mam jak porownac gdyz uzywam jak na razie tylko do czytania tego forum.
    Ale do sedna...

    Najczesciej korzystam z zakladki Latest (Unread Posts)


    i pytanie, dlaczego jak przeczytam jakis watek i wroce do tej zakladki i jak odswieżę to ten watek dalej laduje w Unread Posts, mimo iz nikt nic nie dodal?

    Teraz druga sprawa to czytanie PW, kiedy probuje otworzyc jakas prywatna wiadomosc dostaje bardzo dziwnie brzmiacy blad, mowiacy o zamknietym forum:


    I ogolne pytanie, czy powyzsze bledy sa spowodowane pluginem tego forum czy mam raczej szukac rozwiazania ze strony autora Taptalk?

    Moze jednak warto zostawic otwarty ten: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137987 watek by dodawac swoje komentarze takie jak np ten?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-04-2010 o 15:03 Powód: orto. ("odswierze")
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  2. #2

    Domyślnie

    dzieki ekonet za czujnosc
    i co? nikt z wladnych nie jest wstanie mi powiedziec gdzie mam szukac problemu?
    Z tym pierwszym jeszcze przezyje, natomiast blad podczas proby przeczytania PW jest troche irytujacy.
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 17-04-2010 o 01:46
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •