Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 118
  1. #21

    Domyślnie

    osobiście posiadam Alfe i nie mogę się do niczego przyczepić.
    Wszytko działa jak należy. W rękach trzyma się pewnie i nie ma obawy, że wypadnie.
    Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119

  2. #22

    Domyślnie

    teraz pewnie zrobie reklame (spoko stary dasz znizke na gripa) i dopytam o gripa Newell
    http://allegro.pl/grip-newell-mb-d10...381038611.html
    wyglada ladnie i to tyle co znalazlem o nim w sieci...
    powiedzcie czy kupic alfe i olac wynalazki czy warto kupic akurat ten chinski plastik ??

  3. #23

    Domyślnie

    Ja kupiłem Alphę (chociaż ma nalepkę MeiKe) i mam ten sam problem, na ori aku jest ok a na AA sa problemy. Tzn przełącza się dobrze ale szybko się rozładowują lub świeżo naładowane baterie pokazuje od razu w połowie wyczerpane, bywa też tak że poziom naładowania skacze z pełnego na połowę za chwilę znowu na full i tak przez parę-setek zdjęć aż nie padną - taki urok tych chińskich gripów.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez br3 Zobacz posta
    teraz pewnie zrobie reklame (spoko stary dasz znizke na gripa) i dopytam o gripa Newell
    http://allegro.pl/grip-newell-mb-d10...381038611.html
    wyglada ladnie i to tyle co znalazlem o nim w sieci...
    powiedzcie czy kupic alfe i olac wynalazki czy warto kupic akurat ten chinski plastik ??
    Witam kolegów ja kupiłem do d300s gripa Newella i jest wszystko super .Podgumowany w tych samych miejscach co orginał i dobry materiałowo .Guma przyjemna w dotyku a komunikacja bez problemów .Dla mnie wygłada 100% tak jak orinał nawet gumę od spodu ma taką samą tylko bez loga nikona.Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Ja polecam Alphe.
    Mam dwa body D300 + Alpha i D300s + orginal.
    Mam w planach zrobienie porwnania ze zdjeciami.

    Alphy bym do statywu nie przykrecil, ale i tak najczesciej gripa odkrecam dla stabilnosci.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

  6. #26

    Domyślnie

    na zywo nie widzialem ale ten Newell wyglada znacznie lepiej (na fotach)
    A co do przykrecania puszki z gripem podrobka to tez bym sie chyba nie odwazyl

  7. #27

    Domyślnie

    Oryginał trzyma się doskonale i pewnie.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez br3 Zobacz posta
    na zywo nie widzialem ale ten Newell wyglada znacznie lepiej (na fotach)
    A co do przykrecania puszki z gripem podrobka to tez bym sie chyba nie odwazyl
    Ja odwazny jestem i przykrecilem z ciekaosci no trzyma sie ale jak to plastik odgina sie.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszm Zobacz posta
    Ja odwazny jestem i przykrecilem z ciekaosci no trzyma sie ale jak to plastik odgina sie.
    takich wyczynow sie boje - jakby org. byl w rozsadnej cenie to byloby latwiej
    a z takich wyczynow to wieszalem 20 kg na glowicy swojego statywu chcialem zobaczyc czy "nowa" produkcja daje rade - zyje do dzis

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swistak29 Zobacz posta
    Witam kolegów ja kupiłem do d300s gripa Newella i jest wszystko super .Podgumowany w tych samych miejscach co orginał i dobry materiałowo .Guma przyjemna w dotyku a komunikacja bez problemów .Dla mnie wygłada 100% tak jak orinał nawet gumę od spodu ma taką samą tylko bez loga nikona.Pozdrawiam
    One wszystkie sa w Chinach robione teraz sa podobniejsze do orginalu, na dole juz gumy nie maja.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •