Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kororowe

  1. #1

    Domyślnie Kororowe

    Kolejne dwa z trudnej sesji z Justyną. Tym razem w kolorze.

    Wszelkie uwagi mile widziane.


    1.

    2.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  2. #2

    Domyślnie

    pacha na 1 do poprawki
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jestem żadnym fachowcem i może nie powinnam, ale wyraże swoją opinię, a co...
    Na 1 od razu rzuca mi się w oczy ręka z gęsią skórką i ta pacha, dopiero później twarz, może lepiej wyglądałoby to zdjęcie zrobione pod innym kątem...nie wiem.Swoją drogą, chyba musiało być zimno-gąsior na ręce, czerwony nos...
    2- hmmm... kadr mi się podoba, rozwiany włos również, może gdyby modelka spojrzała w obiektyw, albo chociaz pokierowała wzrok wyżej byłoby chyba lepiej, teraz widzę niekoniecznie udany makijaż (choć wiem, że nie to się tutaj ocenia).
    Nikon D5000<>N 35/f 1.8<> N 18-105/f 3.5-5.6<> N 55-200/f 4-5.6 <> S 10-20

  4. #4

    Domyślnie

    Krótko. Pierwsze do kosza, drugie niezłe, a nawet dobre.
    Szary, cichy człowiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinie.

    Pierwsze do kosza? Możesz to rozwinąć? Mi wydaje się niezłe, lepsze niż drugie.
    Pachę trochę retuszowałem, ale nie chciałem usunąć jej całkiem. Ludzie przecież mają pachy...
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #6

    Domyślnie

    1 do nowego podejścia, twarz jest zdominowana przez inne wymienione już elementy. Z głowy wyrastają czułki, kadr nietrafiony, nie ma kontynuacji dekoltu w ubraniu, oczy schowaba gdzieś głęboko, ukryte za ręka.
    2 o wiele, wiele lepsza.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

    Domyślnie

    Mi osobiscie tez rzucila sie w oczy gesia skorka, aczkolwiek zdjecie pierwsze podoba mi sie bardziej, drugie jest bardziej hm, proste. No i ladna modelka

  8. #8

    Domyślnie

    1. drażnia wcześniej wspomniana wielko wyglądająca pacha (przykuwa uwagę fotografii, a nie powinna) i patyki we włosach.. dekold razi w oczy... (wszystko wyżej wspomniane)
    2. nie podoba mi się makijaż i tło, dekold no i białe kropki na ramieniu.. poza makijażem na 2. fotografii twarz bardzo fajna.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Dzięki za opinie.

    Pierwsze do kosza? Możesz to rozwinąć? Mi wydaje się niezłe, lepsze niż drugie.
    Pachę trochę retuszowałem, ale nie chciałem usunąć jej całkiem. Ludzie przecież mają pachy...
    Nienaturalna poza, gałęzie wystają z głowy. Główny motyw zdjęcia to ręka z pachą, a nie twarz. Taki mój odbiór.
    Szary, cichy człowiek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •