Close

Strona 2407 z 3836 PierwszyPierwszy ... 140719072307235723972405240624072408240924172457250729073407 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 061 do 24 070 z 38351
  1. #24061

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Grunt by przy suszeniu włożyć coś do środka by ścianki się nie dotykały.
    Camel ma patent który nie wymaga wkładania czegokolwiek...

  2. #24062

    Domyślnie

    Source też ma patent, pomarańczowy klips się wkłada w te dwa okrągłe otwory w plastiku przy wlewie.
    Wtedy jedna krawędź się wygina w łuk i nic nie trzeba wkładać do środka, ścianki się nie lepią do siebie.

    wlp.how.to.dry.jpg
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #24063

    Domyślnie

    Jak tak czytam, o tych wszystkich zagrożeniach życia z bukłakiem, to dochodzę do wniosku, że najlepiej zabierać z sobą flaszkę myszówy ?
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #24064

    Domyślnie

    Też mnie to zaciekawiło. Po 10 latach użytkowania zacząłem się bać


  5. #24065

    Domyślnie

    Mój lab robił mikrobiologie dla rozwiązań typu bukłak bo firma chciała wdrożyć nowe rozwiązania dla osób starszych, o ograniczonej mobilności rak itp. Do picia i jedzenia na wózkach, zaworki do karmienia dobrzusznego itp itd. Produkt wielokrotnego użytku do picia został zawieszony w fazie testów, przeszły tylko jednorazowe sterylne rozwiązania. Z posiewów wyszło ze jeśli tego typu zaworki po prostu się płuczę, bez sterylizacji np podchlorynami, to są one po 48 godzinach 600 razy brudniejsze niż szyjka butelki z woda i 200 razy brudniejsze niż szyjka szklanki.
    Brudniejsze w sensie ilości kolonii bakterii.
    Buklakow i tak używam
    Ostatnio edytowane przez pilon ; 19-10-2018 o 18:12
    Pozdrawiam, Kuba

  6. #24066

    Domyślnie

    Testy testami, życie życiem... Bez względu na "branżę".

  7. #24067

    Domyślnie

    Kuba, już chyba zapomniałeś jaką wodę we Wro mamy. Chloru Ci u nas dostatek.
    Source ma ustnik składający się z miliona części, ale wszytko łatwo rozebrać do mycia i potem złożyć.
    Smak wody w tej Rumunii się nie zmienił, zmienił się zapach po otwarciu worka, ale tam ogólnie bym powiedział, że było różnie z podejściem do szeroko pojętej higieny.
    Jednego kolesia ugryzł pies w kostkę, do krwi. Na SOR dostał tylko zastrzyk przeciw tężcowi, zastrzyków przeciw wściekliźnie nie praktykują.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #24068

    Domyślnie

    Ja ten temat już rozwiązałem. Jakoś na szosie nie bardzo mi się chce robić za dromadera. Więc mam bidony w kitajskich koszykach. Kitajskich to słowo klucz do sterylnych bidonów. Nim się pojawią jakieś bakterie, czy grzybki halucygenki, to koszyki automatycznie bez wiedzy pedalujacego, wykipruą bidon w miejscu nieznanym
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #24069

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Ja ten temat już rozwiązałem.
    Ja też rozwiązałem- odpowiedni bukłak. Ważne, by każdy miał skuteczne i sprawdzone rozwiązanie.

  10. #24070

    Domyślnie

    Wszystko jest kwestią higieny, tak naprawdę osobistej - oczywiście jeśli nie jesteśmy w sytuacjach skrajnych, jak picie z kałuży lub jedzenie surowej dziczyzny.

    I tak np.:

    Opuszki palców są generalnie kilkukrotnie brudniejsze niż woda w czystym sedesie.
    Regularnie myte deski sedesowe są zwykle najczystszym miejscem w zakładzie pracy.
    E. Coli regularnie rezyduje na klamkach do toalet i na klawiaturach komputerów.
    Woda z regularnie mytych misek sedesowych jest czystsza od szklanek w kantynach pracowniczych.
    Przecietne okolice ust są brudniejsze niż terminale maszyn, które czyści się co 8 godzin.
    Brudniejsze od klamek w toaletach są przyciski "kopiuj/enter/drukuj/skanuj" w drukarkach. Ogólnie ten magiczny przycisk zawsze jest najbrudniejszy w całym zakładzie pracy.

    Itp itp

    EDIT: Oczywiście pisząc czystsze/brudniejsze - mam na myśli mikrobiologicznie, nie fizycznie...
    Ostatnio edytowane przez pilon ; 19-10-2018 o 18:40
    Pozdrawiam, Kuba

Strona 2407 z 3836 PierwszyPierwszy ... 140719072307235723972405240624072408240924172457250729073407 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •