Close

Strona 2358 z 3808 PierwszyPierwszy ... 135818582258230823482356235723582359236023682408245828583358 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 571 do 23 580 z 38071
  1. #23571

    Domyślnie

    To teraz trza będzie zakładać do takich elektryków łańcuch z rozrządu z jakiego ałdi albo BiEmDablju to będzie na wieki

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #23572

    Domyślnie

    Jeżeli KE uchwali OC na elektryki, to ten rynek rowerów umrze w Europie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #23573

    Domyślnie

    ile by musieli dowalić oc, żeby zniechęcić klientów na e-bajki ? bogaty zachód na to stać. U nas co któryś, będzie się dłużej po prostu zastanawiał i może zrezygnuje, ale to bez wpływu na ogólny trend

  4. #23574

    Domyślnie

    Nie wiem ile, ale jeżeli KE nie ustawi sztywnej ceny, to pazerność naszych ubezpieczalni może serio zabić temat. ATSD ile obecnie się płaci OC za skuter, zakładam, że drożej nie będzie.
    Faktycznie na zachodzi może być łatwiej, bo tam urzędy są przyjazne u nas niekoniecznie.

    Ja mam tylko nadzieję, że ktoś się jednak obudzi w tym całym szaleństwie i prawdziwe erowery zwane obecnie rowerami ze wspomaganiem zostaną jednak z tego obowiązku wyłączone.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #23575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Oczywiście. Ale nijak się ma do E1900 które posiada @rotor. Te koła są bez raczet system...
    Aż tak się tym nie interesowałem kto jakie ma koła ; ) ale najważniejsze ze pięknie to wyjaśniłeś.
    Nikon Fx

  6. #23576

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Nie wiem ile, ale jeżeli KE nie ustawi sztywnej ceny, to pazerność naszych ubezpieczalni może serio zabić temat. ATSD ile obecnie się płaci OC za skuter, zakładam, że drożej nie będzie.
    Faktycznie na zachodzi może być łatwiej, bo tam urzędy są przyjazne u nas niekoniecznie.

    Ja mam tylko nadzieję, że ktoś się jednak obudzi w tym całym szaleństwie i prawdziwe erowery zwane obecnie rowerami ze wspomaganiem zostaną jednak z tego obowiązku wyłączone.
    Ze zniżką za pędzidło płaciłem, nieco powyżej pińć dych. Gdy dopisałem do tego młodego, stawka poszybowała na ponad sto pięćdziesiąt.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #23577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Aż tak się tym nie interesowałem kto jakie ma koła ; ) ale najważniejsze ze pięknie to wyjaśniłeś.
    Nie będę wyjaśniał, bo znów będę be, że za późno czy coś takiego Ale warto mieć na uwadze, że DT to nie tylko raczety

  8. #23578

    Domyślnie

    czę
    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie będę wyjaśniał, bo znów będę be, że za późno czy coś takiego Ale warto mieć na uwadze, że DT to nie tylko raczety
    Dla mnie za późno (podarowałem sobie odrobinę luksusu i oddałem w fachowe ręce), ale się nie krępuj, może ktoś inny skorzysta z Twoich rad w bliżej nieokreślonej przyszłości
    Piasty zostały ostatnimi częściami do których ręc swoich nie przyłożyłem i to się zmieni, gdyż jak każda część kręcąca się lub bujająca, wymaga smarowania częściej niż od wymiany do wymiany.

  9. #23579

    Domyślnie

    Z jednej strony dobrze, że oddałeś- częste grzebanie przy rowerach brzydnie z czasem. Z drugiej niekoniecznie dobrze- ciekawe jakiej klasy łożyska wstawią...

  10. #23580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Z jednej strony dobrze, że oddałeś- częste grzebanie przy rowerach brzydnie z czasem. Z drugiej niekoniecznie dobrze- ciekawe jakiej klasy łożyska wstawią...
    - fakt
    - dobre, dobre

Strona 2358 z 3808 PierwszyPierwszy ... 135818582258230823482356235723582359236023682408245828583358 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •