Close

Strona 2421 z 3836 PierwszyPierwszy ... 142119212321237124112419242024212422242324312471252129213421 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 201 do 24 210 z 38360
  1. #24201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Zatem wole tę dożywotnią gwarancję Treka.
    Dopytaj szczegółów, bo np. Spec daje dożywotnią tylko na główny trójkąt. Na wahacz dają 5 lat.

  2. #24202
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #24203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Tak przypuszczałem. I chyba coś w tym jest- w trzech fullach kumpli strzelił właśnie wahacz, a rama w jednym.

  4. #24204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Tak przypuszczałem. I chyba coś w tym jest- w trzech fullach kumpli strzelił właśnie wahacz, a rama w jednym.
    Na FS nie jeździłem jeszcze, zobaczymy.
    Sztywne ramy jak na razie pękły mi trzy razy przy spawie rur górnej z podsiodłową. Jedna z nich w obecnym crossie, pękła także przy spawie mufy suportowej. To pęknięcie zauważyłem dopiero jak wszystko od ramy odkręciłem i dokładnie obejrzałem. Pęknięcie było dużo starsze od tego na górze. Już miało czarne krawędzie i to one było pewnie powodem skrzypienia przy mocniejszym deptaniu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #24205

    Domyślnie

    Pochwalę się.
    Dzisiaj, wracając z fabryki, 2,5 km od domu, czyli gdzieś w Parku Zachodnim nawinąłem w tym roku dziesięciotysięczny kilometr na opony moich rowerów.
    W sumie wymagało to czterech rowerów z czego jeden pożyczony. Sporej dawki wolnego czasu, od marca do listopada niemal w każdy weekend śmigałem i to z reguły sto i więcej kilometrów. Od kwietnia do października włącznie, średnia miesięczna przekracza 1000 km. Oczywiście wszystkie te kilometry przejechane na zewnątrz. Starzy bywalcy wątku znają mój stosunek do gumowej lali.
    Na początku roku nie zakładałem ile przejadę, wszak jeżdżę tylko dlatego, że to fajne jest, ale jakoś na początku października przekroczyłem 8 kkm i wtedy pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić dychę. Zaczęło mi zależeć, policzyłem, pogoda dopisała i się udało. Jeszcze nawinę z półtorej setki do końca roku, ale już jestem kontent.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #24206

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Jak mnie wymieniali koło na nowe (pokazywałem tu fotkę - obręcz pękała przy nyplach), to serwisant opowiadał mi, że ostatnio bez problemu wymieniali gościowi koło karbonowe, które pękło podczas zabawy w górach na jakimś głazie, mimo że niby gwarancja nie obejmuje uszkodzenia lub awarii na skutek wypadku, nieprawidłowego użytkowania bądź zaniedbania... Więc chyba warto
    Ostatnio edytowane przez matomi ; 12-12-2018 o 20:05

  7. #24207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Jak mnie wymieniali koło na nowe (pokazywałem tu fotkę - obręcz pękała przy nyplach), to serwisant opowiadał mi, że ostatnio bez problemu wymieniali gościowi koło karbonowe, które pękło podczas zabawy w górach na jakimś głazie, mimo że niby gwarancja nie obejmuje uszkodzenia lub awarii na skutek wypadku, nieprawidłowego użytkowania bądź zaniedbania... Więc chyba warto
    Trek ma program Trek Care, nie mam pojęcia jak to działa w praktyce, ale możliwe, że nawet jak się nie uda za darmo, to będzie taniej.
    Tak działa np. Amazon jeżeli chodzi o czytniki Kindle. Nawet jak padnie czytnik po gwarancji, to wystarczy chwilę poklikać na czacie z konsultantem i można dostać zniżkę na nowy model.

    Wolę tak, niż np. Unibike, który mi nie uznał gwarancji, na pękniętą ramę bo jak stwierdzili, skakane było. No rzeczywiście, na 15 kg mieszczuchu z geometrią kanapy i najtańszym amorem Suntoura z przodu, którzy się uginał w dowolną stronę w takim samym zakresie.
    Mogę za to pochwalić Velo, bo ramę Authora bez papierów, możliwe nawet, że już po gwarancji, wymienili na nową i to alu, bo stalowe przestali już produkować.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #24208

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Dzięki, ale HT nie chcę, no i budżet nie ten. Na rowery Orbea w ogóle, nie tylko na ten model.
    Możesz jeszcze rzucić okiem na ten: https://www.orbea.com/pl-pl/rowery/m...ccam-tr-h50-19
    Niby gwarancja dożywotnia, ale warto wczytać się w jej warunki.
    FOTOGRAFIA

  9. #24209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rainbowwarrior Zobacz posta
    Możesz jeszcze rzucić okiem na ten: https://www.orbea.com/pl-pl/rowery/m...ccam-tr-h50-19
    Niby gwarancja dożywotnia, ale warto wczytać się w jej warunki.
    napęd 2x11 nie odpowiada wymogom @zdyboo,.. i słusznie, nie wiem po co to 2x jeszcze dajo, chyba tylko dla ścigaczy

  10. #24210

    Domyślnie

    Kolega, który się ściga też ma napęd 1x12.
    Orbea w podstawowej konfiguracji szału nie robi. Na plus, możliwość wymiany niektórych komponentów, choć MZ dopłaty szybko robią dużo wyższą cenę.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2421 z 3836 PierwszyPierwszy ... 142119212321237124112419242024212422242324312471252129213421 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •