Close

Strona 3834 z 3846 PierwszyPierwszy ... 28343334373437843824383238333834383538363844 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 38 331 do 38 340 z 38455
  1. #38331

    Domyślnie

    No szkoda, kurka zawsze wiater w oczy

  2. #38332

    Domyślnie

    Zmęczony już jestem tym marznieciem....
    Where ta wiosna?
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #38333

    Domyślnie

    W Irlandii, w weekend słońce i 17 st C.
    Ale mam shadenfreude - koleżanka z tyrlandii relokowała się na dwa miesiące do Italii. I co? 13 st ma! Z 30-u zeszło...
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  4. #38334

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Zmęczony już jestem tym marznieciem....
    Where ta wiosna?
    Ja wczoraj wieczorem wyskoczyłem na rower... no i wieczorem palce mi zmarzły... i się wkurzyłem na to co nadal odwalają w lesie... a miałem nadzieję, że coś się zmieni.
    Za to piękny wschód księżyca miałem możliwość oglądnięcia... palce lizać, znaczy się miód malina.
    Ps. 1. a dziś ma padać, ma bo jeszcze nic nie spadło.
    Ps. 2. ponoć weekend ma być już ciepławy.

  5. #38335

    Domyślnie

    Widziałem, teraz mogą więcej drzewa na raz przewieźć... gałgany.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #38336

    Domyślnie

    W tamtym roku jak kręciłem się koło portu w Gdyni to widziałem te piramidy drzew gotowych do wysyłki... czyli rozumując tym tokiem - drzewa z okolicznego lasu będę znów mógł spotkać na wybrzeżu

    Ps.1. ale patrząc optymistycznie pogodowo na weekend to jest szansa na zrobienie pierwszych dwóch setek w tym roku... tylko jeszcze nie wiem czy moje nogi się na to zgodzą

  7. #38337

    Domyślnie

    Ja tak sobie planuję wyjazd na Hel i do domu, ale póki co chyba sobie strzelę jakąś setkę, bynamniej procentową , bo coś sił mi brak póki co, lewa nóżka wypada przy wysiłku dużo szybciej niż prawa a nie ma sensu, żebym się mocował jedną girą. Plus jest taki, że jestem bliżej niż dalej do wyrównania, ale progresu wielkiego się już nie spodziewam. Nie w tym sezonie, w każdym bądź razie.

    ---

    Jakiś czas temu zamówiłem sobie hak przerzutkii kilka dodatkowych przydasi w sklepie, w którym kupowałem rower.
    Skompletowałem prawie cały szpej awaryjny - wszystko mieści mi się w środku ramy, azaliż zacne to - w tym nawet śrubki do bloków z podkładką, bo widziałem gdzieś na filmie jak komuś się "łodkręciło" i był biedny i smutny

    Nie zamierzam być smutny. Biedny to inna kwestia

    Hak przyszedł dość szybko, do tego torebunia i kilka innych rzeczy, została bateria do przerzutki.
    Przy czym to dość szybko, to było ok 3 tygodnie.

    W każdym bądź razie od zamówienia minęły 4 tygodnie, podszedłem do sklepu i spytałem więc co z tą baterią, myśląc, że może przeoczyłem telefon, cycuś
    - No nie ma na stanie, może będzie ale nie wiadomo kiedy...
    Drugi gość patrzy w system.
    - Jest jednak bateria, jest w koszyku, więc lada dzień powinna być na sklepie. Jak tylko będzie damy Panu znać.
    Czekam półtora tygodnia, podjeżdżam po drodze do sklepu, pan sprzedawca mnie od dawna dobrze rozpoznaje z daleka, bo nie pierwszy raz u nich jestem, pyta o rower, jak się jeździ itp gadka szmatka.
    Pytam się zatem, czy może przeoczyłem telefon, co się dzieje, czemu nie ma zamówienia.
    Gość patrzy w system. - no bateria jest na stanie w koszyku, ale jeszcze nie została dowieziona.
    Myślę sobie, coś długo tak... 1.5 tygodnia, a miało być lada chwila... wygląda na to, że chyba zamówienie idzie z Tybetu... choć pewnie stamtąd szło by szybciej osłem lub mułem.
    Trochę już poddenerwowany pytam się...
    - Może byście mi panowie powiedzieli jaki jest czas oczekiwania na zamówienie, choćby przybliżony, bo kolejny miesiąc czekać nie zamierzam, jeśli to ma tyle trwać...
    - Już lada chwila będzie bo widzimy że jest idzie i cośtam cośtam...
    No dobra, jadę do domu.
    Mija kolejne półtora tygodnia, cisza, podjeżdżam do sklepu a tam się okazuje, że oczywiście nadal nie ma zamówienia. Tak to lekką rączką minęły 2 miesiące.
    Stwierdziłem, że olać. centrum rowerowe, zamówienie, jednego dnia, przyszło dnia następnego w dodatku dobre 30 zł taniej...

    Nie planuję być miły i dać znać sklepowi, że już mam to, na co się u nich nie doczekałem przez 2 miesiące z prostego powodu, chcę wiedzieć ile czasu jeszcze im to zajmie, mam bowiem nieodparte wrażenie, że to zwykłe granie na zwłokę, nie było by więc problemem, aby powiedzieć: sorry, nie mamy, dostawa będzie jak skompletujemy odpowiednią ilość towaru, czas może być 2 miesiące, lepiej jak Pan sobie kupi gdzieś w innym miejscu.
    Poza tym przyda im się dodatkowa bateria w serwisie na 100%

    Przypomniałem sobie jeden z powodów, dlaczego nie lubię chodzić po sklepach rowerowych i serwisach... po raz kolejny
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #38338

    Domyślnie

    noawięc pracuję zdalnie więc siedzę w domu od rana, kurier dhl stwierdził że mnie nie było i zostawił paczkę w automacie... 5km ode mnie , najbliższy automat mam 300m obok, życie jest nobelon

  9. #38339

    Domyślnie

    Ale, że kurier DHL?
    U mnie notorycznie tak działała PP.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #38340

Strona 3834 z 3846 PierwszyPierwszy ... 28343334373437843824383238333834383538363844 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •