Close

Strona 69 z 3840 PierwszyPierwszy ... 19596768697071791191695691069 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 38394
  1. #681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    Jeżdżę autem dużo więcej niż Ty i wiele lat dłużej, bo jestem 2 razy od Ciebie starsza (prawie), więc trochę widziałam.
    Ciekawy argument, z ciekawości zapytam ile rocznie autem przejeżdzasz kilometrów?
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #682

    Domyślnie

    Dobra robaczki, a jakie przednie "światełko" polecacie? Potrzebuję mocnego światełka bo mój kacaj już sie wypalił (dosłownie... )

  3. #683

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Dobra robaczki, a jakie przednie "światełko" polecacie? Potrzebuję mocnego światełka bo mój kacaj już sie wypalił (dosłownie... )
    To pewnie coś na białych LEDach CREE i to pewnie modyfikowanych. Poszukaj czegoś co nazywa się bocialarka, są też dostępne produkty świecące jaśniej, ale to już z reguły samoróbki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #684

    Domyślnie

    a coś bardziej do kupienia, niż robienia?

  5. #685

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    a coś bardziej do kupienia, niż robienia?
    Bocialarka jest do kupienia.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #686
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta

    Już po części odpowiedziałem Krzysiowi, ale jak jest szaro i buro, a do tego 25 stopni albo i więcej, to też w tej kurteczce jeździsz?
    Nie znoszę lampeczek, kamizeleczek, kurteczek i innych odblasków. Czasami chcę tylko przeżyć. Lub chociaż zwiększyć szanse na przeżycie. Na przykład przejazd rowerem o zmroku ul. Lubańską w Jelonce można traktować jako próbę samobójczą. A czasem trzeba tamtędy przejechać.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #687

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Ciekawy argument, z ciekawości zapytam ile rocznie autem przejeżdzasz kilometrów?
    A to zależy którym rokiem.
    Jak pracowałam jako diler leków to 5 tysi miesięcznie, a teraz duuuuuuuużo mniej. Auto mam od 21 roku życia czyli...nie ważne))no i w pracy służbowe.
    A ponieważ Saphi nie jest zawodowym kierowcą i nigdy nie będzie, do tego znając jego wiek, spokojnie mogłam napisać to co napisałam))


    Ubranko śliczne!!!
    Jest na mojej liście zakupowej!
    Są takie w Decathlonie!!!
    Kolor jeszcze śliczniejszy niż moje róże wszelakie!!!

  8. #688
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Dobra robaczki, a jakie przednie "światełko" polecacie? Potrzebuję mocnego światełka bo mój kacaj już sie wypalił (dosłownie... )
    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    a coś bardziej do kupienia, niż robienia?
    Sigma Power LED Pro. Świeci jak miecz jedi.


    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #689

    Domyślnie

    rsz łaaadnie

    Krycha, tak się skłąda że mimo młodego wieku byłem już na stanowisku "przedstawiciel handlowy" przez rok (3 miesiące stażu, reszta normalna umowa) i mimo wszystko duużo przejechałem już samochodem... Motorem owszem mniej ale to inna bajka. Teraz robię prawko na C+E dzięki Politechnice (taniej + dofinansowanie po znajomości) więc cóż... A co do oczków to wszystko w porządku jest z nimi Jak dotąd dwa chybione strzały na twoim koncie, jeśli gramy w bejsbol to jeszcze jeden i out

  10. #690

    Domyślnie

    Jakim cudem z taką wadą wzroku???
    Ciekawe...bardzo ciekawe
    To się musiało zmienić w przepisach odkąd ja robiłam prawko)))i to dużo

    rsz a tyłek?to od tyłu jest się niewidocznym z reguły

Strona 69 z 3840 PierwszyPierwszy ... 19596768697071791191695691069 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •