Close

Strona 2808 z 3840 PierwszyPierwszy ... 180823082708275827982806280728082809281028182858290833083808 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28 071 do 28 080 z 38392
  1. #28071

    Domyślnie

    Korzystając z tego, że u nas w LA jakby wiosna, temperatura dwucyfrowa, większość dnia świeciło słońce, ptaki śpiewały, wiatr akurat nie chciał urwać głowy i do tego było sucho, to przeturlałem gruza po raz pierwszy po tym co mu zrobiłem. Idzie jak zły, tylko muszę dotrzeć klocki w przednim heblu, bo wymieniłem je.
    Ależ mi brakuje tych popołudniowych jazd. Choć jutro ma cały dzień padać, ale w weekend nie, tylko ma być chłodniej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #28072

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Oczywiście Pilgrim jest pełnoetatowym youtuberem, ale oglądam go od dawna i jednego odmówić mu nie można. Umiejętności.
    Cześć osób kojarzy pewnie Setha z kanału YT Seth Bike Hacks, a obecnie z Berm Peak. Daje radę na rowerze, ale w Whistler pojechał trasą, którą opisał, że nie dałby rady na mokro. Pilgrim przejechał tę samą trasę na mokro na sztywnym rowerze z Walmartu za 180 USD, na kołach 24". Jego kanał to czysta zabawa.
    Nie znałem człowieka i kanału. Dziękuję za namiar. Obejrzałem wczoraj linkowany filmik. Niezły wariat, a do tego potrafi jeździć. Dziś obejrzałem kilka innych. Będę obserwował i oglądał dalej

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    A ja z nudów wymieniłem korbę, kasetę i przedni hebel na XT :P

    z mlek - to dobrze ustosunkowany kumpel zza wielkiej wody mówi, że tam u nich wszyscy leją orange... którego ja nie znam i nie wiem czy jest u nas dostępne...
    Ładną biżuterię podarowałeś swojej maszynie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Korzystając z tego, że u nas w LA jakby wiosna, temperatura dwucyfrowa, większość dnia świeciło słońce, ptaki śpiewały, wiatr akurat nie chciał urwać głowy i do tego było sucho, to przeturlałem gruza po raz pierwszy po tym co mu zrobiłem. Idzie jak zły, tylko muszę dotrzeć klocki w przednim heblu, bo wymieniłem je.
    Ależ mi brakuje tych popołudniowych jazd. Choć jutro ma cały dzień padać, ale w weekend nie, tylko ma być chłodniej.
    U nas dziś też było przyjemnie i ciepło. Aż się miło z pracy wracało jak świeciło słońce Teraz już niestety pada. Weekend rzeczywiście zapowiada się pogodnie. W sobotę z żoną jadę połazić po górach, a w niedzielę zamierzam pojeździć

    Założyłem dziś oponę na tylne koło. Obyło się bez komplikacji. Pompka podłogowa była wystarczająca do napompowania opony. Przy ok. 3 barach ułożyła się na obręczy. Jutro zmienię przód, a w sobotę wieczorem zaleję mlekiem, żeby w niedzielę nim odpowiednio potrząsnąć.

  3. #28073

    Domyślnie

    U nas też całkiem ciepło, na tyle ciepło, że dało się trochę potestować mapy, a dokładnie osmapapl. Przynajmniej najbliższa okolica całkiem dobrze naniesiona. Szlaki rowerowe są, nawet jakieś boczne ścieżki. Nie za bardzo tylko miałem okazję porównać z mapami garmina, bo w zegarku nie mieszczą mi się obie mapy więc nie mogłem się przełączać. W dodatku co jakiś czas się wiesza ich serwer i zaczyna ciągnąć od początku Swoją drogą to trochę dziwne, że te mapy od Garmina, przynajmniej te darmowe, są w paczkach całokontynentalnych. Jakieś krajowe by się zdały.

  4. #28074

    Domyślnie

    No i pogoda zrobiła się zacna. A i ferie się zaczęły a mnie dopadło jakieś przeziębienie. Człowiek to ma jednak szczęście...

  5. #28075

    Domyślnie

    U jednych ferie się zaczęły, u innych skończyła, a dla niektórych zawsze trwają.
    Ja wczoraj dygłem pisiont kilometrów, było spoko, trochę walki z wiatrem, ale bez dramatu. Za to jak wróciłem, wykąpałem się i zjadłem to musiałem się zdrzemnąć. Dramat z formą, ale jak nie zacznę jeździć to będzie tylko bardziej dramatycznie.
    Dziś też wypas w pogodzie, jak na połowę lutego i jeszcze jutro ma tak być, potem będzie ciepło, ale niestety mokro.
    Przy okazji wyszło, że remontują mi jeden z moich stałych odcinków do jazdy w Skałce, i dobrze, bo dziury były tam takie, że aż bałem się o rower. Natomiast tempo remontu mnie przeraża. Zaczęli jakoś po 20 stycznia, skończyć mają 30 maja, a to tylko niecałe 1,2 km drogi. Na razie jest nawierzchnia zaorana, choć coś czuję, ze rowerem dam radę to przejechać jak na innych remontowanych odcinkach wokół Wro. Kiedyś nawet w Karczycach jechałem po takim jeszcze ciepłym asflacie, zapytałem drogowców czy przejadę, mając na myśli, czy to już zimne jest w miarę. Oni odpowiedzi, że rowerem tak, zapewne mają na myśli, że za lekki jestem, żeby rozwalić jeszcze ciepły asfalt. Jakoś dałem radę, opon nie spaliłem.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #28076

    Domyślnie

    Pogoda dziś też była fajna. Może poza chłodnym wiatrem. Dobrze, że do wiosny bliżej niż dalej.

  7. #28077

    Domyślnie

    Czołem rowerzyści

  8. #28078

    Domyślnie

    Cześć surferze.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #28079

    Domyślnie

    Za wcześnie się chyba chwaliłem. Dziś w powrotnej zauważyłem, że z tylnej prawie całe powietrze mi zeszło. Z rana na jakieś żelastwo najechałem, ale myślałem, że luzik. Opona cała brudna więc nie za bardzo widzę czy gdzieś mleczko uciekło i czy w ogóle tam jest. Napompowałem i poczekam czy nie schodzi a jeśli nie to wtedy i tak doleję, bo w sumie i tak niewiele mi zostało w butelce a za miesiąc pewnie i tak się przesiądę na baranka.

    PS Heloł, gavę.

  10. #28080

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    za miesiąc pewnie i tak się przesiądę na baranka.
    Ja tam śmigam już na baranku. Na takim bez flary do fabryki, na takim z flarą po zdalnej i w weekendy.
    Już wiem, że ten rok nie będzie dla mnie taki bezdeszczowy jak zeszły, gdzie zmokłem tylko raz i to w sumie raptem 6 km od domu.
    Obecnie fabryczne jazdy często w deszczu niestety.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2808 z 3840 PierwszyPierwszy ... 180823082708275827982806280728082809281028182858290833083808 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •