Close

Strona 2431 z 3842 PierwszyPierwszy ... 143119312331238124212429243024312432243324412481253129313431 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 301 do 24 310 z 38416
  1. #24301

    Domyślnie

    @rotor ja rower opieram właśnie o miejsce gdzie znajdują się klipsy na dywaniki samochodowe. W myjni obok mnie zbudowane jest to tak, że konstrukcja ma podłużne profile. Opieram kierownicą tak, że rower jest wystarczająco stabilny. Traktując go niedużym ciśnieniem nie jest w stanie "kołować" Myję najpierw jedną stronę, następnie obracam rower i myje drugą stronę.

    Kiedyś byłem świadkiem jak koleś rower do mycia postawił do góry kołami na siodełku i kierownicy i tak go mył.

  2. #24302

    Domyślnie

    Stojak z hakami trzymającymi tylny trójkąt/ wahacz powinien dać radę.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #24303

    Domyślnie

    Panowie, a jak już myjecie maszyny na myjkach ciśnieniowych i trafiacie na sytuację, że jest sporo aut, a rower umyć trzeba to czekacie grzecznie w kolejce? Czy pytacie może kierowców czy Was przepuszczą na początek kolejki ze względu na krótki czas mycia roweru?

  4. #24304

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Stojak z hakami trzymającymi tylny trójkąt/ wahacz powinien dać radę.
    noo takie cuś to mam, ale w domu, wozić ze sobą raczej trudno
    Tak przy okazji, ... zrobiłem ulepszenie do tego stojaka ze względu na nierówne podłoże jakim dysponuję i zbyt małą masę tegoż. Wynalazłem kawał płyty stalowej i przyspawałem do nóżek, teraz rowerz stoi stabilnie, bo stojak waży dobrych kilka kg więcej

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Panowie, a jak już myjecie maszyny na myjkach ciśnieniowych i trafiacie na sytuację, że jest sporo aut, a rower umyć trzeba to czekacie grzecznie w kolejce? Czy pytacie może kierowców czy Was przepuszczą na początek kolejki ze względu na krótki czas mycia roweru?
    mnie się nie zdarzyło, bo niezbyt często korzystam z myjek (zwykle na wyjazdach), ale to pewnie zależy na jakiego człeka się trafi, jak to w życiu...

  5. #24305

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    noo takie cuś to mam, ale w domu, wozić ze sobą raczej trudno
    Ja na myjnię mam 3 minuty spaceru i jeszcze widzę ją z okna. Zatem mogę wziąć w jedną łapę rower, a w drugą stojak i się przejść jak zobaczę, że są wolne stanowiska.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #24306
    pdz
    Gość

    Domyślnie

    Jeżdżę cały rok , mam taki do pracy , myję pod wężem ogrodowym , myjka ciśnieniowa za bardzo penetruje łożyska, piasty itp. a zimą to wstawiam do garażu i tam szczotką przelatuję napęd , szmatką amortyzator itp. + smarowanie. Jeżdżę na 3 łańcuchy na XT 3x10 , wystarcza na ok. 12-15k km

  7. #24307

    Domyślnie

    Na zimę to mam złomexa. Myje go regularnie. Dwa razy w roku, na wiosnę i na jesień
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #24308

    Domyślnie

    Ja już też w zimowym przestałem inwestować w osprzęt. Sól, syf i wiecznie zardzewiały łańcuch. Alivio wystarczy, Ultegra/XT tak samo szybko się zużywały, a kosztują znacznie więcej.
    Miastowy rower ma tylko regularnie smarowany łańcuch, reszta podobnie jak u Krzycha.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #24309

    Domyślnie

    Obudziłem się z pięknego snu o posiadaniu karbonowego widelca w moim weekendowym rowerze.
    Kupiłem wideł JAVA, który zamontowałem między świętami. Trochę poczytałem jak ciąć karbonową rurę sterową, z lekkim stresem, ale uciąłem równo i pod wymiar. Niestety nie udało mi się poprawnie ustawić zacisku hebla, a tam direct mount, zatem zakres regulacji nieduży. Po nowym roku zaprowadziłem rower do mechanika, żeby i on rzucił okiem, bo może ja czegoś nie umiem. Dziś dzwoniłem i okazuje się, że mocowanie jest tak fabrycznie zwichrowane, że być może jedynym ratunkiem jest tarcza 180 mm i adapter z oliwkami jakie ma Avid.
    Napisałem do sprzedawcy, że chcę wymienić lub zwrot kasy jeżeli nie mam możliwości wymiany. Będzie zwrot kasy, bo nie ma widelców na wymianę.
    Dobre i to.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #24310

    Domyślnie

    To chyba dobrze, nie. Pewnie spora grupa sprzedawców kazała by spadać na szczaw, bo sterówka uchlastana.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 2431 z 3842 PierwszyPierwszy ... 143119312331238124212429243024312432243324412481253129313431 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •