Close

Strona 2399 z 3834 PierwszyPierwszy ... 139918992299234923892397239823992400240124092449249928993399 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 981 do 23 990 z 38339
  1. #23981

    Domyślnie

    Spytam, bardziej pro forma, bo tu miejskich sakwiarzy pewnie jak na lekarstwo.
    Czy ktoś używa jakichkolwiek sakw z systemem mocowania Ortlieb QL3.1?
    Czytałem jakieś recenzje tego systemu kilka lat temu, chyba jak Ortlieb go akurat wprowadzał i były mało pochlebne. Niemniej jednak system przetrwał i Ortlieb ma go nadal w swojej ofercie. Kupiłem Classic z systemem QL2.1. Jest OK, choć sakwa (głównie z jedną jeżdżę) trochę stuka na wybojach i niemiłosiernie harata bagażnik, na pionowych rurkach/prętach mam już poważne wyżłobienia.
    Zastanawiam się zatem czy nie zmienić na QL 3.1 z dedykowanym bagażnikiem. Przeciwko jest mały wybór sakw i akurat ta która by mi najbardziej pasowała jest najdroższa. Za, że sakwa chyba nie ma kontaktu z bagażnikiem poza punktami mocowania. Nie wiem jak wrażenia akustyczne.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #23982

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    I weź tu kierownice opędzluj owijką...
    Nikon Fx

  3. #23983

    Domyślnie

    Mnie i ziomalom takie atrakcje ktoś zapewnia. W artykule jest błąd, bo to zdjęcie zostało zrobione na OS Bukol w rejonie Czańca/Porąbki
    http://www.mamnewsa.pl/magazyn/kto-c...ic-rowerzystow

    - to właśnie okolice "zaminowanych" OSów

    01.jpg

    03.jpg

  4. #23984

    Domyślnie

    Dziś młody pierwszy raz na torze i na ostrym kole

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #23985

    Domyślnie

    Niech ciśnie i się rozwija ;p
    Nikon Fx

  6. #23986

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Mnie i ziomalom takie atrakcje ktoś zapewnia. W artykule jest błąd, bo to zdjęcie zostało zrobione na OS Bukol w rejonie Czańca/Porąbki
    http://www.mamnewsa.pl/magazyn/kto-c...ic-rowerzystow

    - to właśnie okolice "zaminowanych" OSów
    ...
    Kilka lat temu u nas w Lesie Łagiewnickim ktoś pod liśćmi ukrywał specjalnie wykonane kolce. Wydaję mi się, że bardziej chodziło tu o crossowców jeżdżących po lesie. Natomiast chłopaki rowerami trafili na te kolce.

    W tym roku widzę, że na Malince jakiś kretyn rozwinął linkę między drzewami. Przecież to może doprowadzić do tragedii. Debili nie sieją, sami się rodzą. Tu też raczej jest to wymierzone w jeżdżących na crossach i quadach. Ale nie tędy droga...

  7. #23987

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Wydaję mi się, że bardziej chodziło tu o crossowców jeżdżących po lesie.

    W tym roku widzę, że na Malince jakiś kretyn rozwinął linkę między drzewami. Przecież to może doprowadzić do tragedii. Debili nie sieją, sami się rodzą. Tu też raczej jest to wymierzone w jeżdżących na crossach i quadach. Ale nie tędy droga...
    Akurat u nas te kolce znaleźli ludki na ścieżce typowo rowerzowej (były ukryte w strumyku, przez który się przemyka). Nie widziałem tam nigdy crossowców, a szlak zachowany w dobrym stanie też o tym świadczy.
    A za ten numer z linką to już kryminał...i to na dobre kilka lat, się należy.

  8. #23988

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Akurat u nas te kolce znaleźli ludki na ścieżce typowo rowerzowej (były ukryte w strumyku, przez który się przemyka). Nie widziałem tam nigdy crossowców, a szlak zachowany w dobrym stanie też o tym świadczy.
    Ktoś z tak ograniczoną wyobraźnią, żeby robić takie rzeczy, niekoniecznie musi odróżniać ślady motocykla od roweru. Zwłaszcza, że rowerowe opony puchną z sezonu na sezon. Zobaczył odciśnięty bieżnik w ziemi i nie objął swym małym rozumkiem, że ktoś by musiał motur prowadzić lub jechać na granicy przeciągnięcia, żeby został wyraźny ślad, a nie gleba zryta na kilka cm.
    A może jednak komuś przeszkadzają rowerzyści w lesie. Nie wiem, grzyby rozjeżdżają, sarny straszą. Mało to wariatów.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #23989

    Domyślnie

    Odkręcił Wam się kiedyś blat?
    Wracam dziś z fabryki i niedaleko domu słyszę, że coś ociera, okazało się, że jakby blat scentrowany i trze o dolny wideł. Kurde, jakiś luz w suporcie czy ki diabeł.
    W domu patrzę, a tu pomiędzy blatem, a korbą widać tuleje kominów. Okazało się, że wszystkie 5 śrub było poluzowanych. Jeszcze chwila i pewnie część bym pogubił.
    Jedyne co mi przychodzi do głowy, że jak dwa tygodnie temu rozkręciłem korbę do czyszczenia, potem złapałem kluczem i zapomniałem dociągnąć, choć głowę bym dał, że dociągnąłem. Może nie miałbym teraz głowy.
    Zobaczę, jak za tydzień będzie OK, znaczy jednak zapomniałem.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #23990

    Domyślnie

    Kumpel kiedyś zgubił dwa kominy.

Strona 2399 z 3834 PierwszyPierwszy ... 139918992299234923892397239823992400240124092449249928993399 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •