Close

Strona 2398 z 3831 PierwszyPierwszy ... 139818982298234823882396239723982399240024082448249828983398 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 971 do 23 980 z 38301
  1. #23971

    Domyślnie

    O właśnie. Ta nazwa. Dzięki Damian za przypomnienie

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #23972

    Domyślnie

    Może mały zjazdzik?



    Edyta pokazuje jeszcze zjazd zwycięzcy

    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 23-09-2018 o 19:56
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #23973

    Domyślnie

    Jesień czas powitać...


  4. #23974

    Domyślnie

    nie wiem czy widzieliscie ale jakas afera się zrobiła z united cyclists.
    https://www.facebook.com/andrzej.pie...214?__tn__=K-R

  5. #23975

    Domyślnie

    Nieźle. Dlatego nie jeżdżę z biurami podróży, jakimkolwiek

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  6. #23976

    Domyślnie

    słabo strasznie. Tym bardziej jak wynika z samego wątku i opinii ludzi to nie jest jednostkowy przypadek.
    W internetach zło czai się wszędzie hehehe

  7. #23977

  8. #23978

  9. #23979

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    nie wiem czy widzieliscie ale jakas afera się zrobiła z united cyclists.
    https://www.facebook.com/andrzej.pie...214?__tn__=K-R
    Ja bym odpuścił już po tym jak na dzień dobry dostałbym opieprz. Sorry, poważna firma znajduje zastępstwo dla chorego pracownika. Rozumiem podjaranie się wyprawą i takie tam, ale brak zdrowego rozsądku kosztuje. W tym wypadku 6 kawałków. Ciekawe czy ludzie odzyskają kasę, życzę im jak najlepiej, ale co roku słyszy się lub czyta, że ludkowie nie mają jak wrócić z wakacji, bo biuro splajtowało.
    Kilkanaście lat temu mieliśmy pana Bogadana, który woził nas i rowery busem. Tam gdzie pociąg nie docierał. Do tego mogliśmy jechać z A do B, a nie tylko pętelki. Płaciliśmy złocisza za każdy km w busie. Pan Bogadan miał biuro podróży we Wrocławiu, które prowadziły jego córki, nas woził po znajomości w sumie. Czas w busie uprzyjemniał opowieściami o swoich podróżach, a zdarzyło mu się samochodem z Polski do Chin pojechać. Pasjonat.
    Naszą znajomość zwieńczył wyjazd w Alpy. Jesienią tego samego roku biuro splajtowało, ludzie nie mieli jak z wczasów wrócić.
    Z tego co wiem, żeby spłacić wszystkie długi musiał sprzedać dom. Podobno nadal prowadzi biuro podróży, ale w Niemczech.

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Nieźle. Dlatego nie jeżdżę z biurami podróży, jakimkolwiek
    Ja jeżdżę. Jakoś tak wyszło. Trzy razy już byłem, bez wtopy, tyle że za te trzy wyjazdy zapłaciłem mniej niż kolo za jeden wyjazd do Peru.

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    słabo strasznie. Tym bardziej jak wynika z samego wątku i opinii ludzi to nie jest jednostkowy przypadek.
    Zawsze jest ryzyko. Słabe jest to, że kolo musiał od razu wpłacić całą kasę. Ja przy rezerwacji płacę zaliczkę, a resztę kasy na miesiąc przed wyjazdem. Oczywiście nadal jest ryzyko, że przez ten miesiąc coś nie wypali, ale nadal mniejsze niż wpłata kilku tysięcy od razu i nerwowe czekanie.

    Koledze w tym roku na granicy czesko-austriackiej ukradli zjazdówkę, może nie za tyle monet, ale trochę kosztowała. Też szuka, ale jak na razie cisza.
    Cieszę się, że Holender miał więcej szczęścia.

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    To spojler w kierownicy, żeby bardziej dociskało w przednie koło. Dzięki temu możesz wychodzić z zakrętu o 0,6 km/h szybciej.

    W zeszłym roku na podjeździe pod Cervenohorskie Sedlo minęła nas para jak z żurnala. Oboje w strojach Look i na takowych szosówkach, jedyne co zapamiętałem to, że mostki mieli na równo z ramą, kierownice normalne, bez spojlerów.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #23980

    Domyślnie

    ano tak czasem jest jak ktos się napali i zdrowy rozsądek i czujność znika. ja to nie wiem czy nie jestem przewrazliwiony ale jakos tak mam że jak mam coś kupić w necie co kosztuje kwotę 3 cyfrowa i więcej od razu odpalam google i robię krótki research czy coś nie wyskoczy mi syfiastego na 2 stronach googla. no ale dzięki temu jeszcze nigdy się na żadnego grubego syfa nie nadziałem. W sumie to na żadnego nawet. Chłopak wtopił z tym Peru - pewnie kasiore odzyska ale to będzie kosztowało kupę dodatkowego siana, straty czasu na sprawy sądowe i zdrowia. A za 3 czy 5 lat to te 6 koła starczy na południowe Czechy... Niestety

Strona 2398 z 3831 PierwszyPierwszy ... 139818982298234823882396239723982399240024082448249828983398 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •