Close

Strona 2356 z 3836 PierwszyPierwszy ... 135618562256230623462354235523562357235823662406245628563356 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 551 do 23 560 z 38351
  1. #23551

    Domyślnie

    Siema

    Ja 2 rowery transportuje na dachu. Przy zmianie auta chyba zdecyduje się na montaż haka o ile nowy nabytek nie będzie go posiadał i pójdę w stronę platformy. Generalnie nie narzekam na transport rowerów na dachu. Irytują mnie owady, które zawsze po podróży znajdują się na kierownicy, ramie i amortyzatorze. Mniejszą prędkość na autostradach i drogach ekspresowych jestem w stanie zaakceptować. Nie mamy ich zbyt wiele

    A tak poza tematem to w dwa dni pojeździłem troszkę po swoich starych śmieciach. Odwiedziliśmy w weekend z żoną Mazury Żona mocno testuje nowy nabytek Od dłuższego czasu widzę, że się wkręca coraz bardziej Czekam aż dojdzie do momentu, kiedy będę mógł zabrać ją w Jurę na trasy, które mi poleciliście

    Nowy nabytek w "rodzinie"

    DSC_8929.jpg

  2. #23552

    Domyślnie

    Ja przewożę rowery na dachu. No chyba że jadę sam to rower pakuję do środka.

    Co do Mazur - w sobotę wybrałem się w ramach brevetu na rundkę wokół Jez. Śniardwy (start i meta w Pomiechówku k. Nowego Dworu Mazowieckiego) - była to moja jak do tej pory najdłuższa jednorazowa wycieczka rowerowa. Poranek deszczowo-burzowy ale reszta dnia w słońcu.
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 06-06-2018 o 08:45

  3. #23553

    Domyślnie

    Mały zestaw "Zrób To Sam"...


  4. #23554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Mały zestaw "Zrób To Sam"...
    ... popuszcza ?

  5. #23555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elmo Zobacz posta
    Ja przewożę rowery na dachu. No chyba że jadę sam to rower pakuję do środka.

    Co do Mazur - w sobotę wybrałem się w ramach brevetu na rundkę wokół Jez. Śniardwy (start i meta w Pomiechówku k. Nowego Dworu Mazowieckiego) - była to moja jak do tej pory najdłuższa jednorazowa wycieczka rowerowa. Poranek deszczowo-burzowy ale reszta dnia w słońcu.
    Tak, faktycznie mała rundka, taka w sam raz przed kolacją
    A że kolacja wcześniej to też średnia musiała być odpowiednia
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  6. #23556

    Domyślnie

    Panowie potrzebuje pomocy. Jadąc w niedziele jakieś g.. wpadło mi do napędu zblokowało łancuch i wyłamało zęba w kasecie. Jako że dzwoniłem do kilku serwisów w Lublinie i czas realizacji to 2-3 tygodnie. Postanowiłem że wymienie sam opis mojego roweru:
    *korba CAMPANOLO VELOCE CT;
    *przerzutka przednia MIRAGE CT 9 SPEED;
    *przerzutka tylna CAMPANOLO XENON 9;
    *klamkomanetki CAMPANOLO XENON 9 SPEED;
    *kaseta przednia i tylna MICHE;

    Zatem wybrałem łancuch http://allegro.pl/campagnolo-record-...MGRlMzg1MzM%3D

    i wstępnie tą kasete:
    http://allegro.pl/miche-kaseta-prima...M2JmZDllOTY%3D
    bo taka była tylko że z zakresem 12-25 (teraz takiej nie moge znalezc)

    ale wsumie jak poczytałem to może przejsc na oryginał campagnalo https://www.centrumrowerowe.pl/kaset...UaAnBpEALw_wcB

    czy dobrze myslę że to powinno działać lepiej a cena prawie taka sama ?

  7. #23557

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Tak, faktycznie mała rundka, taka w sam raz przed kolacją
    A że kolacja wcześniej to też średnia musiała być odpowiednia
    A bo wszystkim jakoś się tak śpieszyło
    Szczerze mówiąc to się tego tempa trochę przestraszyłem - nigdy nie miałem takiej setki, dwusetki itd.

  8. #23558

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    ... Pomimo, że szosy nie cierpię...
    A ja uwielbiam szosę,choć czasami bywa smutna...

    IMG_20180527_133724.jpg

  9. #23559

    Domyślnie

    Wykorzystanie przestrzeni publicznej dla rowerów. W Helsinkach była stara kolej łącząca przemysłową część nabrzeża z dworcem kolejowym w centrum. Nabrzeże straciło swój charakter i zmieniło się w miejsce turystyczno-rekreacyjne, natomiast linia kolejowa została zdemontowana i w jej miejsce powstał ciąg pieszo rowerowy zwany Baana.

    Artykuł z wiki w lengłydżu. Ale jest też coś po polsku.

    Poprzednio w Helsinkach byłem 6 lat temu, to jeszcze trwały prace, otworzyli ją miesiąc później. Teraz już mogłem skorzystać.

    Kilka zdjęć jak to wygląda.

    DSC01976.jpg

    DSC01978.jpg

    DSC01980.jpg

    DSC01981.jpg

    DSC01986.jpg

    Nie jest to długa trasa, ale całkiem bezkolizyjnie pozwala dostać się z centrum na nabrzeże lub odwrotnie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #23560

    Domyślnie

    Ludziska!
    Piasta tył Dt Swiss Spline - wyczuwalny luz na kole, przy obrocie słychać lożyska, że nie kręcą się płynnie, tylko szumią - to się jakoś reguluje, smaruje, czy nowe od razu ? (jak nowe, to chętnie bym zamienił na jakiś model, który ciszej terkocze (nie mogę się do tego przyzwyczaić od dwóch lat
    ---------
    z cyklu Adam Słodowy :"Zrób to sam"
    Apgrejt stojaka serwisowego made by Biedra, Lidl, czy inne Aldi.
    Szczęki zaczęły pękać, więc z kawałka płaskownika i rurki, wystrugałem taką podpórkę

    20180611_231316_HDR.jpg
    ----------
    Z wczoraj …
    - burza po drugiej stronie masywu Bukowskiego (nad moim miastem), a ja sobie obserwuje z góry, jak pioruny walą po słupach i innych...
    20180610_190525.jpg

    - tarczki od P. Chińczyka mają się dobrze...

    20180610_155724.jpg

    - lokowanie produktu

    małe.jpg

    - Żar na niebie i Ziemi

    20180610_185955.jpg
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 12-06-2018 o 01:41

Strona 2356 z 3836 PierwszyPierwszy ... 135618562256230623462354235523562357235823662406245628563356 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •