Close

Strona 1858 z 3834 PierwszyPierwszy ... 85813581758180818481856185718581859186018681908195823582858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 571 do 18 580 z 38337
  1. #18571

    Domyślnie

    ciekawe, czy filmik zrobi,
    ten z 1200 km oglądnąłem w całości

  2. #18572

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Tak patrze na ten rower i znowu mam HT, a obiecałem sobie, że jeżeli wrócę w teren to na FS już.

    .
    ... no, i to jest prawidłowy kierunek

  3. #18573

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    ... no, i to jest prawidłowy kierunek
    Jedyny słuszny, ale na razie w teren w sensie gór nie wracam, co więcej nie FS, a SS sobie nawet w sobotę kupiłem.
    Niemniej jednak opony do okazjonalnego śmigania nie po twardym mam.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #18574

    Domyślnie

    to pochwal się co tam dosiadać będziesz

  5. #18575

    Domyślnie

    Od 58 km dosiadam Bottecchia 301 Hashtag. W zasadzie cały na biało, bez tych kolorowych naklejek, bo dają je do samodzielnego naklejenia, zatem raczyłem nie nakleić. No i z wolnobiegiem, bo fabrycznie rower jest w konfiguracji OK.

    W paru miejscach: sztyca czy przednia piasta widać niewielką cenę, ale ogólnie spoko. Co prawda na początku chciałem kupić Checkers Pig The Pig, ale nie jest już dostępny. Zatem kupiłem po taniości jako przyszłościową bazę pod przebudowę.
    Myślałem, że opony 25 mm to będzie za wąsko do miasta, ale dają radę. Siodelko, mimo kształtu i rozmiarów podobnych do Brooksa C17, Brooksem jednak nie jest, zatem nie ma Scarlett i nie ma Natalie, ale na miejskie dystanse jest spoko, nawet pomimo braku pampersa. Uczę się też hamować za pomocą U-brake. Trochę doświadczam dysonansu organoleptycznego po Magurach HS-33, o tarczówkach XT M8k nawet nie wspominając, ale przynajmniej rower uczy planowania.

    Zdjęcia będą jak ukończę wizję dotycząca wyglądu roweru. Na razie rower wygląda w zasadzie tak jak na zdjęciach producenta. Dodałem tylko dzwonek i lampki. Oraz nakleiłem czerwone odblaski na tylnych widełkach.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #18576

    Domyślnie

    bez przerzutek, bez amora (-ów), biały,.. Panie, to nie rower, to miejski, mobilny środek wyrazu swego właściciela

  7. #18577
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    To biale cos wyglada jak stuff z taobao za 300-400zl... Mam nadzieje, ze nie zaplaciles za to wiecej jak 500.

  8. #18578

    Domyślnie

    Akurat w tym wypadku popularne powiedzenie o nadziewaniu ma zastosowanie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #18579

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Od 58 km dosiadam Bottecchia 301 Hashtag. W zasadzie cały na biało, bez tych kolorowych naklejek, bo dają je do samodzielnego naklejenia, zatem raczyłem nie nakleić. No i z wolnobiegiem, bo fabrycznie rower jest w konfiguracji OK.

    W paru miejscach: sztyca czy przednia piasta widać niewielką cenę, ale ogólnie spoko. Co prawda na początku chciałem kupić Checkers Pig The Pig, ale nie jest już dostępny. Zatem kupiłem po taniości jako przyszłościową bazę pod przebudowę.
    Myślałem, że opony 25 mm to będzie za wąsko do miasta, ale dają radę. Siodelko, mimo kształtu i rozmiarów podobnych do Brooksa C17, Brooksem jednak nie jest, zatem nie ma Scarlett i nie ma Natalie, ale na miejskie dystanse jest spoko, nawet pomimo braku pampersa. Uczę się też hamować za pomocą U-brake. Trochę doświadczam dysonansu organoleptycznego po Magurach HS-33, o tarczówkach XT M8k nawet nie wspominając, ale przynajmniej rower uczy planowania.

    Zdjęcia będą jak ukończę wizję dotycząca wyglądu roweru. Na razie rower wygląda w zasadzie tak jak na zdjęciach producenta. Dodałem tylko dzwonek i lampki. Oraz nakleiłem czerwone odblaski na tylnych widełkach.
    Jedyny słuszny kolor
    ...nie no poważnie mówię

  10. #18580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    No to się dołączam do życzeń ; ) ... kiedy jedziesz ;p ?
    Wczoraj ;p
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

Strona 1858 z 3834 PierwszyPierwszy ... 85813581758180818481856185718581859186018681908195823582858 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •