Close

Strona 1358 z 3836 PierwszyPierwszy ... 3588581258130813481356135713581359136013681408145818582358 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 571 do 13 580 z 38351
  1. #13571

    Domyślnie

    W takim razie odłożę wyjazd na kolejne weekendy... Swoją drogą- jak pierwszy raz odwiedziłem Brenną w upalny dzień, do byłem wręcz zaszokowany ilością osób nad brzegiem lokalnego strumyka- śmiem zaryzykować, że grubo ponad 1.000 osób...

  2. #13572

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    W takim razie odłożę wyjazd na kolejne weekendy...
    Tak zrób

  3. #13573

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chaos Zobacz posta
    Tak zrób
    I tak zrobię bo w końcu nic straconego. I tak najlepszy okres do górskiej jazdy dopiero przede mną. Uwielbiam jesień w górach- i tą wczesną, kiedy jeszcze jest cieplutko i dość zielono, i tą późniejszą, czyli kolorową...

  4. #13574

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Cebula jest dobra na to. Jeśli nie masz specyfików z apteki.
    Cebula to na wszystko teraz dobra
    Noga na szczęście nie spuchla; faktycznie cebula przykładem, potem jakieś inne maści i jeszcze wapno.
    Udało się nawet kawałek przejechać ale musiałem wiać bo jakieś burzysko tu idzie

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #13575

    Domyślnie

    Skrytobójczym osom mówimy stanowcze nie!

  6. #13576

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matomi Zobacz posta
    Skrytobójczym osom mówimy stanowcze nie!
    i innym kure... latającym gryzakom

  7. #13577

    Domyślnie

    I latającym chaosom wbrew zaleceniom lekarza...

  8. #13578

    Domyślnie

    Pracuje nad tym

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #13579

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
    Pracuje nad tym

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Oo tak CHAosom to trzeba rowera do serwisu odesłać to się uspokoi


    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  10. #13580

    Domyślnie

    100-tny km z przygodami...
    wyjechałem tuż po skwarze, czyli ok. 21.50
    pilnowałem licznika, żeby nie przegapić pierwszej setki (ja wiem, że na takim rowerze, to powinno się świętować przebyty dystans w pionie, ale z powodu braku wiarygodnego źródła, skąd mam takie dane pobrać, pozostaje w poziomie
    .. no więc jadę sobie między wsiami, a tu nagle słyszę pisk hamulców za mną, przestraszyłem się niewąsko, ...że ktoś chce mnie staranować, szybki luk w lusterko (całe szczęście zamontowane przed jazdą) uspokoiło mnie nieco, światła nie powiększały się w gwałtownie. Teraz dotarł do mnie skowyt psa, wydobywający się gdzieś z okolic tego pojazdu. Kierowca zwolnił, ale się nie zatrzymał, podjechałem zobaczyć ofiarę. Okazał się nią spory wilczur, który ukrył się w krzakach. Spojrzenie miał "zbite" i był ranny, bo ledwo chodził.. Po chwili podeszli do mnie dwaj młodzi miejscowi, pytając się co się wydarzyło.. Po rozmowie okazało się, że prawdopodobnie znają kogoś, kto jest właścicielem tego psa. Uspokoiło mnie to, bo mieli do niego zadzwonić i była szansa, że ktoś się zajmie rannym zwierzęciem..
    pierwsza seta...w miejscu potrącenia psiaka

    dalej droga prowadziła do Porąbki i zapory na rzece Soła


    jeszcze jedna fotka przy "ściądze" co i jak zbudowano


    po drugiej stronie zapory, jakaś "bratnia dusza" na rowerzu, również robiła fotki komórkowcem, krótkie cześć i powrót przez centrum Porąbki


    Ten upał chyba żarnikom nie służy, .. otóż nie widziałem przez ostatnie z 5 lat, co dzisiaj, tylu aut z niesprawnymi światłami, to lewe, to prawe, było tego sporo, a "próba statystyczna", była na niewielu autach przeprowadzona, bo ruch w nocy niewielki..
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 09-08-2015 o 02:21

Strona 1358 z 3836 PierwszyPierwszy ... 3588581258130813481356135713581359136013681408145818582358 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •