Close

Strona 111 z 3845 PierwszyPierwszy ... 11611011091101111121131211612116111111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 101 do 1 110 z 38443
  1. #1101

    Domyślnie

    w tym miesiąc przerwy na zmianę zabaweczki- Specialized ruuuullllzzzzzz
    Może zdradzisz szczegóły ??
    Ja delektuje się moim nowym MARIN-em troszkę odchudzam
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  2. #1102

  3. #1103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek_902 Zobacz posta
    Może zdradzisz szczegóły ??
    Ja delektuje się moim nowym MARIN-em troszkę odchudzam
    Bartek cofnij się kilka stron do tyłu, Epic Comp 2010
    Zaraz lekkie śniadanko i ogień w teren

    ps. Przemek ie jest zły ale poczekaj na opinie expertów w tym temacie

  4. #1104

    Domyślnie

    Dziękuję Dyziek


    wolałbym szary, albo tytanowy, ale cena też gra rolę...

  5. #1105

    Domyślnie

    Bartek cofnij się kilka stron do tyłu, Epic Comp 2010
    Dzięki , świetna ramka i maszyna pozazdrościć
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  6. #1106

    Domyślnie

    wow
    ja też
    Pozdrawiam Was z Harrachova, dziś byłam na Singl(e)tracku pod Smrkem i jestem zachwycona!
    Kocham Czechów jeszcze bardziej po nim))))

  7. #1107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Specialized ruuuullllzzzzzz
    no ba
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  8. #1108

    Domyślnie

    Koledzy poratujcie radą.

    Strzeliła mi szprycha sztuk jeden, ah jak uwielbiam ten dźwięk, wysokie Dis

    Do domu dojechałem bez tej jednej, nie było daleko jakieś 12 km, więc koło "całe" nic więcej się nie stało, minimalne bicie na bok ale to mogło być już wcześniej, w sumie jak na mój gust zbyt małe by je usuwać.

    I się zastawiam czy mogę sam założyć tą jedna szprychę (jaką mam kupić, czy to co zaznaczyłem na zielono to jest to o co mam zapytać w sklepie?),
    czy muszę jakiegoś warsztatu szukać?


    Koło mam takie:

    Wheels
    Hubs Front: aluminum, Q/R, Rear: Shimano HB-RM40
    Rims Matrix 750, 32-hole
    Tires 26 x 2.00" Bontrager Connection Trail
    Spoke Brand Stainless steel, 14ga. (2.0mm) straight gauge
    Spoke Nipples Brass nipples


    Rower: GaryFisher wahoo z 2004 roku.

  9. #1109

    Domyślnie

    Szprycha nie strzela bez powodu.
    Które koło, przód czy tył, jak tylne, to od której strony. Szprychę trzeba dobrać tej samej długości, co była. Nypel znajdziesz w obręczy, nie musisz go kupować. Umiesz wycentrować koło? Choć skoro zadajesz takie pytanie, to sadzę, że nie. Radziłbym się zatem udać do mechanika.
    Często jest tak, że jak jedna strzela, to po krótkim czasie zaczynają strzelać następne. Musisz ocenić jak długo miałeś ten zaplot, jak był obciążany. Jak od początku, od 2004 roku, radze przepleść całe koło.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #1110

    Domyślnie

    Koło tylne, szprycha strzeliła po przeciwnej stronie do kasety, strzeliła na samym wyjściu z nypla - nypel też do kupienia.

    Zaplot od "nowości" ale średnio "jeżdżony" choć w tym roku jeżdżę całkiem sporo bo właśnie "pękło" 2000km (i jeszcze trochę się uda wyjeździć, akurat tak się ułożyło że mam czas, przyszły rok już nie będzie tak dobry)
    W sumie przebieg wyceniam na jakieś 10000km, to pierwszy taki przypadek z tym rowerem.

    Dziwne jest to że strzeliła na równym asfalcie, zazwyczaj jeżdżę pół/pół - asfalt/drogi polne (na farmach, utwardzone za pomocą nasypanych kamieni, robią się dziury to dosypują kamieni, gruzu czy co tam mają, wielki i ciężki sprzęt rolniczy po tym jeździ, no i rowerzyści .

    Nigdy nie miałem potrzeby robić czegoś takiego, tutaj nawet jeszcze u mechanika nie byłem, obawiam się, że zawołają za to więcej niż te koło jest warte w tej chwili, straszne tu są cenny za usługi.

    W Polsce, jak miałem author'a (nie pamiętam modelu) jeździłem po dużo trudniejszym terenie, co chwila byłem u znajomych mechaników (po kilku razach już byli znajomi).
    Ostatnio edytowane przez konopia ; 23-09-2011 o 16:01

Strona 111 z 3845 PierwszyPierwszy ... 11611011091101111121131211612116111111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •