Close

Strona 101 z 3831 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 38301
  1. #1001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raider Zobacz posta
    Takiej różnicy nie ma. Komplet nowych XT na ośkę 15mm waży ok. 1750 gramów, natomiast komplet Mavic Crossride 15 mm waży ok. 1850 gramów. ...
    komplet crossride 1850g ? i to 15mm ? pokaż mi te koła na wadze koniecznie...według mojej wiedzy dobrze ponad dwa kilo...

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    komplet crossride 1850g ? i to 15mm ? pokaż mi te koła na wadze koniecznie...według mojej wiedzy dobrze ponad dwa kilo...
    Szczerze mówiąc nie ważyłem, opieram się tylko na danych producenta: http://www.mavic.com/en/product/whee...Crossride-Disc Gdy będę zmieniać oponę czy dętkę to postaram się sprawdzić zgodność z rzeczywistością.

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    komplet crossride 1850g ? i to 15mm ? pokaż mi te koła na wadze koniecznie...według mojej wiedzy dobrze ponad dwa kilo...
    2 kg?? Ponad 2 kg????
    Mam te koła pod V i przód niecałe 800 g tył ok 950 - możesz to znaleźć w internecie a tutaj mam zdjęcie ale tylko przodu bo trudno znaleźć na wadze http://bikeserwis.pl/zdjecia/maviccrossride09vki/9.jpg
    Druga sprawa to sam wygląd tych kół - w tej cenie nic ładniejszego nie ma (co prawda to sprawa drugorzędna ale rower wygląda pięknie .
    Nie mówię, że są najlepsze w tej cenie (chociaż i tak są w czołówce) ale nie można ich stawiać na równi właśnie z jakimiś klockami za 300 zł, które z jakością Mavica i samym toczeniem nie mają co konkurować, o wytrzymałości nie wspominam. Możesz sobie koło złożyć tylko trzeba to umieć robić a tu masz produkt czołowego producenta, który jakieś normy jakości spełnia. Wiadomo, że tanie nie są w serwisowaniu gdy np pójdzie szprycha to liczymy od 10 zł/szt ale mimo wszystko są to lepsze koła niż sądzisz.
    Ostatnio edytowane przez BobbyX ; 14-06-2011 o 13:44

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BobbyX Zobacz posta
    2 kg?? Ponad 2 kg????
    Mam te koła pod V i przód niecałe 800 g tył ok 950 - możesz to znaleźć w internecie a tutaj mam zdjęcie ale tylko przodu bo trudno znaleźć na wadze http://bikeserwis.pl/zdjecia/maviccrossride09vki/9.jpg
    Druga sprawa to sam wygląd tych kół - w tej cenie nic ładniejszego nie ma (co prawda to sprawa drugorzędna ale rower wygląda pięknie .
    Nie mówię, że są najlepsze w tej cenie (chociaż i tak są w czołówce) ale nie można ich stawiać na równi właśnie z jakimiś klockami za 300 zł, które z jakością Mavica i samym toczeniem nie mają co konkurować, o wytrzymałości nie wspominam. Możesz sobie koło złożyć tylko trzeba to umieć robić a tu masz produkt czołowego producenta, który jakieś normy jakości spełnia. Wiadomo, że tanie nie są w serwisowaniu gdy np pójdzie szprycha to liczymy od 10 zł/szt ale mimo wszystko są to lepsze koła niż sądzisz.
    Wlasnie zwazylem pare pod V-ki 1.76 kg (foty wieczorem).
    Ceny czesci zamiennych: 10 szprych okolo 38 pln obrecz tyl 60 pln przod 57 pln moge zrobic skan cennika dla niedowiarkow.
    Lozyska mozna kupic od 9 pln za sztuke.

  5. #1005

    Domyślnie

    A to nawet lepiej niż myślałem. W każdym razie za sam wygląd już bym ich nie zamienił na coś normalnego.

  6. #1006

    Domyślnie

    Witam. Szukam roweru którym mógł bym pojechać w góry coś ala XC. Kwota jaka jestem w stanie przeznaczyć na dzień dzisiejszy to coś około 2tys. Proszę o jakieś propozycje.
    Pozdrawiam.

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aspire Zobacz posta
    Witam. Szukam roweru którym mógł bym pojechać w góry coś ala XC. Kwota jaka jestem w stanie przeznaczyć na dzień dzisiejszy to coś około 2tys. Proszę o jakieś propozycje.
    Pozdrawiam.
    wejdź na allegro albo na bikekatalog.pl ustaw filtr na 2tys. i znajdź - nie zlecaj roboty głupiego innym. Co tu radzić, takich rowerów jest dziesiątki, a "normalny" człowiek zazwyczaj ma jeszcze jakieś swoje preferencje - jeden lubi białe drugi czerwone, jeden chce manetki w lewo drugi w prawo, itd itp - co my tu będziemy radzić, w tej kategorii cenowej jest tego stanowczo za wiele i zbyt różnorodny asortyment - ja preferuje Shimano nie tkne Srama, wole akcesoria Ritcheya niż FSA itp itd.. co tu radzić ? o co pytasz ?

  8. #1008

    Domyślnie

    Pytam się dlatego ze jeździłem dość sporo czasu w DH, i teraz mam ochotę spróbować czegoś nowego. Ale dzięki za rade popatrzę na wyżej wymienionych stronach.

  9. #1009

    Domyślnie

    Najlepszy stosunek ceny do jakości mają chyba w dalszym ciągu Krossy (np. Level A4, Level A6), do tego mają niezłą geometrię i fajny wygląd. Natomiast za 2000zł nie dostaniesz nawet pełnej grupy Deore. Jeśli nie masz parcia na nowy rower, ja bym poszukał używki. Za tą cenę będziesz miał osprzęt 1-2 klasy lepszy, aczkolwiek używany. A za 3000 myślę że można już znaleźć fajne używane "maszynki" do ścigania się.

  10. #1010

    Domyślnie

    Halo Houston I have a problem.
    Normalnie ujeżdżam urban/fitnes na kołach szosowych i jestem zadowolony.
    Ale przechodzę kryzys wieku średniego i zapragnąłem dodatkowo potaplać się w błotku, pohasać po duktach i bezdrożach.
    Stoję przed decyzją kupienia MTB i mam parę dylematów.
    Zrobiłem mały rekonesans po warszawaskich sklepach i sprzedawcy zrobili mi mętlik w głowie.
    Testy jak to testy, zbyt krótkie i chodnikowe, a więc niemiarodajne. Przechodząc do meritum:

    1. Czy jest sens kupienia fulla czy wystarczy hardtrail - chodzi o kręte ścieżki pełne korzeni i częste ale małe wznesienia,
    rzadko wypad na dwa, trzy dni w góry.

    2. Czy jest sens pakować się w karbon - nie chodzi o wyczyn, ale o maksymalną frajdę,
    tylko czy to nie przerost formy nad kryzysem wieku średniego

    3. Czy 29" będzie lepsze od 26", bo na teście chodnikowym wypadło lepiej, ale co do terenu intuicja podpowiada co innego.

    Będę wdzięczny za sugestie.
    Camera Obscura, DX, FX, XXX

Strona 101 z 3831 PierwszyPierwszy ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •