Close

Strona 1430 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4309301330138014201428142914301431143214401480 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 291 do 14 300 z 14993
  1. #14291

    Domyślnie

    Dzięki.
    Na szybko wygląda przyzwoicie. Poczytam spokojnie i być może kupię sobie "chińczyka" .

  2. #14292
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że teraz każdy telefon jest chiński Ten ma dobrą relację cenę/jakość, bateria trzyma ok. 3 dni przy spokojnym używaniu przy włączonym LTE/WiFi. Z tego co napisałeś, to możesz to sobie spokojnie wyłączyć na co dzień i włączać tylko gdy chcesz coś sprawdzić w internecie/zainstalować aplikację, co jeszcze wydłuży czas pracy. Plus taki w stosunku do innych "Chińczyków", że możesz go spokojnie obejrzeć w sklepie, kupić z gwarancją w Polsce, bez żadnych wysyłek z/do Chin itp. ceregieli.

  3. #14293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Prawda jest taka, że teraz każdy telefon jest chiński Ten ma dobrą relację cenę/jakość, bateria trzyma ok. 3 dni przy spokojnym używaniu przy włączonym LTE/WiFi. Z tego co napisałeś, to możesz to sobie spokojnie wyłączyć na co dzień i włączać tylko gdy chcesz coś sprawdzić w internecie/zainstalować aplikację, co jeszcze wydłuży czas pracy. Plus taki w stosunku do innych "Chińczyków", że możesz go spokojnie obejrzeć w sklepie, kupić z gwarancją w Polsce, bez żadnych wysyłek z/do Chin itp. ceregieli.
    Nie rozum mnie źle. Wiem że to że "chińczyk" to już raczej nie może mi przeszkadzać, bo inaczej nic bym nie kupił.
    Po prostu to byłby mój pierwszy telefon z logo chińskiej firmy.

  4. #14294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Redmi 4X (wersja z 3 GB RAM).
    Mam, żona ma, bardzo sobie chwalimy. U mnie 5 dni na baterii.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  5. #14295

    Domyślnie

    To jeszcze mam pytanie.
    Czy aplikacje można instalować na karcie pamięci, czy tylko pamięci wbudowanej?

  6. #14296
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Większość fonów ma teraz tak dużo pamięci wbudowanej że nie ma sensu pakować appek na wolną kartę pamięci.

  7. #14297

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    To jeszcze mam pytanie.
    Czy aplikacje można instalować na karcie pamięci, czy tylko pamięci wbudowanej?
    nie możesz instalować na karcie pamięci, jedynie przy dużych aplikacjach (typu gry) część większych plików może być przeniesiona na kartę ale główne dane aplikacji są na wbudowanej.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  8. #14298

    Domyślnie

    Składał ktoś jakoś ostatnio reklamację w Plus GSM?

    Niedawno podpisałem nową umowę z Plusem i na dzień dobry dostałem trzy płatne usługi. W ramach promocji, pierwsze trzydzieści dni lub pierwszy okres rozliczeniowy miałem wszystkie usługi za darmo. Usługi mogłem wyłączyć dopiero tydzień po tym jak je włączyli. Co też uczyniłem, pierwszego dnia jak tylko mogłem. Nie ma opcji podpisania umowy bez włączania tych usług.
    Jedną z tych usług był "Czasoumilacz", czyli dzwoniący do mnie zamiast sygnału oczekiwania na połączenie, słyszą muzykę.
    Druga faktura od podpisania umowy wykazała opłatę 54 grosze za "Czasoumilacz" właśnie. Dziwna kwota, bo miał kosztować 2,02 PLN po bezpłatnym okresie.
    Napisałem mejla do BOKu z prośbą o wyjaśnienie i się zaczęło.
    Na razie otrzymałem trzy mejle z czego minimum jeden wysłał automat. Dziś wyciągnąłem ze skrzynki list, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona w ustawowym czasie.

    Serio? Przecież na obsługę tych 54 groszy już Plus wydał więcej.
    Spytałbym w BOKu, ale boję się, że utonę w korespondencji.

    Ponad dwa lata temu reklamowałem opłatę za wydanie duplikatu karty SIM i sprawa została załatwiona mejlowo. Co prawda też dostałem trzy mejle, ale jeden to była prośba o podanie danych niezbędnych do rozpatrzenia reklamacji. Jakbym je podał w pierwszym mejlu to otrzymałbym tylko dwa mejle, potwierdzający złożenie reklamacji i odpowiedź, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #14299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Składał ktoś jakoś ostatnio reklamację w Plus GSM?

    Niedawno podpisałem nową umowę z Plusem i na dzień dobry dostałem trzy płatne usługi. W ramach promocji, pierwsze trzydzieści dni lub pierwszy okres rozliczeniowy miałem wszystkie usługi za darmo. Usługi mogłem wyłączyć dopiero tydzień po tym jak je włączyli. Co też uczyniłem, pierwszego dnia jak tylko mogłem. Nie ma opcji podpisania umowy bez włączania tych usług.
    Jedną z tych usług był "Czasoumilacz", czyli dzwoniący do mnie zamiast sygnału oczekiwania na połączenie, słyszą muzykę.
    Druga faktura od podpisania umowy wykazała opłatę 54 grosze za "Czasoumilacz" właśnie. Dziwna kwota, bo miał kosztować 2,02 PLN po bezpłatnym okresie.
    Napisałem mejla do BOKu z prośbą o wyjaśnienie i się zaczęło.
    Na razie otrzymałem trzy mejle z czego minimum jeden wysłał automat. Dziś wyciągnąłem ze skrzynki list, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona w ustawowym czasie.

    Serio? Przecież na obsługę tych 54 groszy już Plus wydał więcej.
    Spytałbym w BOKu, ale boję się, że utonę w korespondencji.

    Ponad dwa lata temu reklamowałem opłatę za wydanie duplikatu karty SIM i sprawa została załatwiona mejlowo. Co prawda też dostałem trzy mejle, ale jeden to była prośba o podanie danych niezbędnych do rozpatrzenia reklamacji. Jakbym je podał w pierwszym mejlu to otrzymałbym tylko dwa mejle, potwierdzający złożenie reklamacji i odpowiedź, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
    Dlatego odszedłem z Plusa. W Play wszystko załatwiasz z poziomu konsultanta. Tanio , uczciwie i masz automatyczny dostęp do 4 sieci które po ostatnich ulepszeniach sprawują się znakomicie.

  10. #14300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Dlatego odszedłem z Plusa. W Play wszystko załatwiasz z poziomu konsultanta. Tanio , uczciwie i masz automatyczny dostęp do 4 sieci które po ostatnich ulepszeniach sprawują się znakomicie.
    Tyle, że ja nie o to pytałem. Choć liczyłem się z tym, że pojawią się tego typu odpowiedzi.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 1430 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4309301330138014201428142914301431143214401480 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •