Close

Strona 1002 z 1500 PierwszyPierwszy ... 250290295299210001001100210031004101210521102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 011 do 10 020 z 14993
  1. #10011

    Domyślnie

    Tak przypuszczałam, że do 400 zł będzie ciężko.

    Poniżej 400 zł znalazłam: http://www.euro.com.pl/telefony-komo...duo.bhtml#opis

    A trochę powyżej 400 zł:
    1) http://www.euro.com.pl/telefony-komo...rny.bhtml#opis
    2) http://www.euro.com.pl/telefony-komo...130.bhtml#opis

    Lenovo fajny, ale obawiam się, że bez polskiej gwarancji:
    http://allegro.pl/lenovo-a760-4-5-ca...780520309.html

    Nokię Lumię 610 białą znalazłam za 444 zł (+ koszty przesyłki), ale z tego co widzę, to poza pamięcią wbudowaną 8 GB nie oferuje nic lepszego niż te telefony, które wyżej wymieniłam.
    Kobieta z Sonnarem też może

  2. #10012

    Domyślnie

    Daj spbie spokoj z Lumia 510, 610, 710, 800 i 900.

  3. #10013

    Domyślnie

    A dlaczego?
    Kobieta z Sonnarem też może

  4. #10014

    Domyślnie

    Bo maja WP7.X - system prototypowy i wymarly.

  5. #10015

    Domyślnie

    Ok, ale tak jak pisałam, to ma być telefon dla osoby, która będzie go używać głównie do rozmów i smsów.
    Czytałam o Lumiach (też o tych starszych), że bardzo płynnie działają, że się nie wieszają. Bawiłam się chwilę Lumią koleżanki i faktycznie przyjemny telefon. Zwłaszcza dla kobiety - ładny i prosty w obsłudze
    Chociaż ja bym Lumii nie chciała, ale ja używam telefonu prawie tak samo jak komputera
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 08-12-2013 o 22:29
    Kobieta z Sonnarem też może

  6. #10016

    Domyślnie

    Tak czy siak odpuść słuchawki z WP7 ( 610, 710, 800 itd) Jeśli chcesz tanią Lumie bez wodotrysków to 520 jest dobrym wyborem. Jest mała, dobra do kobiecej dłoni, działa płynnie tak samo jak droższe modele (nie licząc gier i ciężkich aplikacji), nie ma gorila glass wiec na ekranik trzeba bardziej uważać, nie ma super aparatu i baterią super mocną nie grzeszy, ale wszystko jest przyzwoite i wygląda stylowo, przynajmniej dla mnie. Pamięci też jej nie braknie. Kafelkowy system się sprawdzi na pewno bo jest banalny i przyjemny w obsłudze. Tylko początki z WP to zakładanie kont, synchronizowanie wszystkiego i pobranie ze sklepu kilku aplikacji, które powinny być w systemie już zainstalowane no i generalnie później trzeba się interesować trochę rozwojem systemu żeby być na bieżąco Tak że trzeba będzie mamie pewnie troszkę pomóc ale tak jest z każdym systemem, trzeba trochę poznać co i jak i gdzie. Nie ma tego problemu w przypadku słuchawki bez systemu, dlatego może warto się jeszcze zastanowić czy klasyczny telefon z klawiaturą i mocna baterią nie okaże się stosowniejszy jeśli ma służyć tylko do kontaktu
    D750x2|N24-70/2.8|N35/1.8|N50/1.8|N85/1.8|N180/2.8D|SB900,SB910|Lowepro

  7. #10017

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę, że na początku ja sama będę musiała poznać telefon, żeby potem wytłumaczyć mamie co i jak.
    Co do klasycznego telefonu - myślałam o tym, ale mama koniecznie chce ,,taki z dużym ekranem", więc na to nic nie poradzę
    Kobieta z Sonnarem też może

  8. #10018

    Domyślnie

    Nie martw się, dla mamy telefon już po włączeniu będzie miał wszystko co potrzebne, więc nawet konta zakładać nie trzeba. Moja żona używała lumię 720 bez konta MS i jakoś żyła. To pewnie grzech co mówię bo to wkońcu smartfon, jednak jesli mama tylko pisze smsy i dzwoni, możesz sobie ten krok odpuścić. Jedyny plus w przypadku mamy będzie taki, że zakładając konto robisz sobie automatycznie kopię zapasową. Kupisz kiedyś mamie nowszą lumię, włączysz telefon, kilka minut i masz na nowym wszystko co miałaś w starym. Wygodne. Samo konto możesz założyć kiedy chcesz, to tak na wypadek gdyby po miesiącu mama jednak chciała np skypa czy gg mieć w telefonie Pozdrawiam!
    ;]

  9. #10019

    Domyślnie

    Pewnie bym jej założyła konto i starała się ją nauczyć co i jak (dla mnie poznanie nowego telefonu czy tabletu to nie problem), bo tak jak piszesz - to przecież smartfon, więc aż żal używać go tylko do rozmów i smsów
    Jeszcze nie wiem co kupi tata. Podałam mu link do tego tematu, napisałam co ja o tym wszystkim myślę i podałam moje typy. A co on kupi, to się okaże

    Dzięki Aeon za rady i również pozdrawiam!
    Kobieta z Sonnarem też może

  10. #10020

    Domyślnie

    A w Lumii opanowana już jest sprawa odcięcia niechcianego przepływu danych?
    Pytam bo kolega kupił, chciał popatrzeć jak to działa. Miał niestety prepaida. No i w kilka dni zechlało mu kartę.
    W końcu jakoś opanował sytuację ale z tego co wiem nieźle się napocił.
    Kosztem tego że nie może odbierać ani wysyłać MMSów bez zbędnego wycieku kasy z konta.
    W sumie to jego wina, po co pchał się w smartfona jeśli nie chce z pakietu danych korzystać...


Strona 1002 z 1500 PierwszyPierwszy ... 250290295299210001001100210031004101210521102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •