Close

Strona 7 z 1500 PierwszyPierwszy ... 5678917571075071007 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 14993
  1. #61

    Domyślnie Zaloguj się

    Tak rodzą się mity. Podany powyżej link prowadzi - owszem- do ceny. Jednak trudno uznać , ze jest to cena oficjalna, bo takiej jeszcze nie ma. Oficjalne ceny ( w Europie zachodniej) bedą podane dopiero 10 maja.
    Pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Jakubows Zobacz posta
    Tak rodzą się mity. Podany powyżej link prowadzi - owszem- do ceny. Jednak trudno uznać , ze jest to cena oficjalna, bo takiej jeszcze nie ma. Oficjalne ceny ( w Europie zachodniej) bedą podane dopiero 10 maja.
    Pozdrawiam
    Na dzień dzisiejszy jest to, co by nie mówić, cena oficjalna importera, a co z tego, że nie jest to oficjalny importer Apple. Kupując dostajesz fakturę VAT i obsługę gwarancyjną. Co się zaś tyczy mitów, to rodzą się one w głowach większości użytkowników wszelkich iCoś tam, że mają coś wyjątkowego, gdzie tak na prawdę wyjątkowa jest tylko cena (oficjalna czy nie).
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #63

    Domyślnie

    Nie mam nic przeciko nowinkom i bardzo mnie cieszy ze sie pojawiaja,
    ale akurat zastosowania iPada nie widze za bardzo.
    Dodam, ze pisze o sobie, inni pewnie je znajda.

    No moze poza tym: KLIK

    Drukowanie z iPada
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  4. #64

    Domyślnie

    Teraz wszystko jasne: jest to oficjalna cena nieoficjalnego importera, który na dodatek zapewnia obsługę gwarancyjną.
    Jak dla mnie podobne kryteria spełnia spora cześć sprzedawców importowanego sprzetu foto czy tez wideo na Allegro. I jakoś nikt nie pisze, ze Ci sprzedawcy maja oficjalne ceny

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Co się zaś tyczy mitów, to rodzą się one w głowach większości użytkowników wszelkich iCoś tam, że mają coś wyjątkowego, gdzie tak na prawdę wyjątkowa jest tylko cena (oficjalna czy nie).
    Dokładnie, jakbyś z ust mi to wyciągnął
    Przypmina mi się relacja na którymś z kanałów TV bezpośrednio sprzed sklepów, przed którymi ustawiały się kolosalne kolejki rozochoconych do czerwoności przyszłych posiadaczy IPada. Pytani o opinie i przesłanki, dla których kwitną tu godzinami padały zazwyczaj westchnienia typu "bo on taki śliczny, modny, i wogóle ach, och, ech...". Jedna grupka zagadniętych - z pewnością już nie nastolatków - mężczyzn stwierdziła otwarcie, iż są takimi fanatykami Appla, że nawet gdyby zaczęli produkować papier toaletory z logiem jabłuszka to kupowaliby w ciemno...
    sądzę, że wtedy papier do dupy - tylko dlatego że ze stajni Appla - znalazłby znacznie więcej zastosowań wyróżniających go od produktów konkurencyjnych

    Władca pixeli - świetne porównanie. Ja w nim nie widzę jakiegoś cynizmu i śmiechów z produktu Appla jak wspomniane wcześniej porównanie z Nokią. Porównanie dokladnie pokazuje najistotniejsze różnice w obu produktach.
    Zatem nie przekonałem się do zmiany opinii - wszelkie makówki, ajfony - ok, ale IPad to przerost formy nad treścią...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Co się zaś tyczy mitów, to rodzą się one w głowach większości użytkowników wszelkich iCoś tam, że mają coś wyjątkowego, gdzie tak na prawdę wyjątkowa jest tylko cena (oficjalna czy nie).
    A mi się wydaje, że wiekszość mitów rodzi się w głowach osób które swoich znienawidzonych iCośtamów nie mieli nawet w rękach

    iPad nie jest komputerem, nie służy do pracy w PS tylko do obsługi tego co większość osób określa jako 'siedzenie przy kompie'. Niedługo będziemy mieli wysyp urządzeń opartych na smartfonowych OSach które w przyjazności obsługi będą na głowę biły systemy biurkowe. IMO tak jak iPhone zmienił rynek telefonów tak ipad zmieni rynek komputerów przenośnych. Ja czekam na ipadopodobna tabliczkę z usb i dyskiem 2.5' i z radością się obejdę bez biurkowego OSa.
    Ostatnio edytowane przez statler ; 16-04-2010 o 17:36

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymonvader Zobacz posta
    ja nie mam nic przeciwko tradycyjnym książkom itp ale np jadąc na zjazd na uczelnię po co mam zabierać 10 kg makulatury (przepisy, skrypty itp) skoro mogę to w formie elektronicznej mieć przy sobie ważące 700 g i pod ręką. Netbook się nie sprawdza bo bateria góra 3 lub 4 h wytrzyma, na iphonie nie jest to najwygodniejsze bo ma mały ekran. Także to jest dobre rozwiązanie wg mnie.
    Tyle, że do czytania ebooków o wiele przyjemniejszy jest np. Kindle. Przy ipadzie oczy po 4 godzinach czytania to z orbit będą wychodzić...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymonvader Zobacz posta
    mam msiwind i jest do dobre rozwiazanie(bo mały i lekki) nie powiem, ale lezenie w łóżku czy na kanapie jest srednio przyjemne
    Także dla mnie plusem jest niewątpliwie wygoda użytkowania własnie w tych pozycjach
    Ja tam nie wiem, ale ja tam do łóżka to wolę iść z dziewczyną, a nie komputerem
    Ale ja zawsze dziwny byłem...

    Te bajki z 12 h baterią to są dobre jako chwyt marketingowy, widziałem baterie 9 komorowe do netbooka (pomijam fakt, iż wyglada to zabawnie) to nigdy nie trzymały zadeklarowanej wartości, a już filmy czy www zjadały je bardzo szybko
    Asus dla modelu UL30 również podaje do 12h pracy na baterii, a chłopakom w testach wyszło nawet że nieobciążony jest w stanie pracować ponad 15 (!!!) godzin (=>http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...A.22048.0.html), przy niemałym obciążeniu 7-8, co i tak wg mnie jest bdb osiągnięciem.
    Zobaczymy jak będzie z tymi 10h w iPadzie, o ile ten czas będzie spadał przy intensywniejszym jego wykorzystaniu.

    Osobiście, nic do nowego produktu Apple'a nie mam. Mnie się nie podoba i dla mnie jest nie przydatny (szczególnie za $$$ jaką Apple za niego woła) - ale to nie znaczy że jest zły. Ja go na pewno nie kupię, innym się podoba - chwała im za to, niech im służy.

    Koncepcja jest ciekawa, niech się rozwija. Wiadomo że technologie nas otaczające się rozwijają i coraz bardziej zacieśniają, ale wydaje mi się że nie ma co dać się zwariować...

    Wywalić prawie 3k zł na coś co się CZASEM do NIEKTÓRYCH rzeczy przyda... jak ktoś chce proszę bardzo.
    Ja już prędzej wolałbym się pozastanawiać jakie szkło mogę sobie za to kupić...
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #69

    Domyślnie

    Fajny pomysł a z wykonaniem to tak jak z pierwszym iPhonem - ale spokojnie już wersja iPad 4GTxSturbo będzie mogła maile kasować pojedynczo a nie wszystkie od razu. Flasha nie będzie a USB owszem, ale przez przejściówkę Apple za jedyne 79,99 USD

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelp Zobacz posta
    Tyle, że do czytania ebooków o wiele przyjemniejszy jest np. Kindle. Przy ipadzie oczy po 4 godzinach czytania to z orbit będą wychodzić...
    Albo nowa zabawka irivera, tylko jak ktoś wspomniał wcześniej rynek ebooków w Polsce nie istnieje.
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

Strona 7 z 1500 PierwszyPierwszy ... 5678917571075071007 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •