Close

Strona 1436 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4369361336138614261434143514361437143814461486 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 351 do 14 360 z 14993
  1. #14351

    Domyślnie

    może jest tu ktoś kto na bieżaco śledzi jakies oferty abonamentowe i coś doradzi. Kończy się abonament i czas na zmiany. Od 3 lat uzywam huawei P8 i się zastanawiam czy go nieco nie odświeżyć. Opcja tylko na abonament w przedziale może z 70-90zł/m-c. Jest coś godnego uwagi ? Mało dzwonię, nie smsuję, internet leci standardowo, zdjęcia też od przypadku jakieś robię, video nie kręcę. No ale jak nowy telefon miałbym mieć opcje video jakiegoś dobrego to może bym zaczął, kto wie Huawei p20, huawej mate 10 lite, może samsung jakiś ? Coś co się nie rozleci po tygodniu i będzie się w miarę komfortowo to uzywało bez zamulania. Nie będę ściągał tel z chin ani szukał na allegro. Czy w zasadzie każdy telefon spełni moje powiedzmy "wymagania" ? Aha - nie chciałbym mniej niz 3Gb RAM - mam tyle teraz i uważam, że to absolutne minimum. z oplikacji mam facebook, instagram, bbc, snapseed, strava - więcej nie uzywam
    Ostatnio edytowane przez stock ; 17-09-2018 o 12:52

  2. #14352
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Teraz standardem jest abonament nolimit ( net 5-10gb ) za ~25zł brutto, wiec lepiej fona kupić jakiegoś fajnego, a nie przepłacać u operatora.
    Bierz coś na czystym android 8.0 i będziesz zadowolony.

  3. #14353

    Domyślnie

    ta opcja odpada. Musze mieć abonament w którym musze mieć chocby TIDAL`a więc sprawa rozbija się o doradzenie które fony w ofertach abonamentowych są godne uwagi a które to chłam na baterie. Operatorzy to tez raczej tylko święta trójca i play - bez plush abo i innych cudów. No niestety takie sa wymagania, jak widzicie z telefonu korzystam tak że prawie wcale więc nie chce tracić tez pół zycia na szukanie ofert. jesli ktos ma cos przepraktykowane bo np ostatnio szukał/kupił/pracuje u któregoś z w/w operatorów itp to chętnie wysłucham sugestii. To tylko telefon - i ja naprawde mam w głębokim poważaniu jak kto na mnie patrzy gdy wyciagne go w towarzystwie. Wszak to nie mój problem

  4. #14354
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    W salonie ci doradzą najlepiej, masz określone wymagania, chcesz drogi abonament to i ofert będzie sporo, a przy okazji oglądniesz jak fon wygląda.
    Bierz na najnowszym androidzie najlepiej czysty 8.0 bez jakiś dziwnych nakładek, no i nie bierz tylko takich wielgachnych co mają małe ekrany bo teraz ekran w nowych fonach pokrywa całość, np tak jak na zdjęciu ( powinni mieć w dobrych ofertach huawei P20 ):


  5. #14355

    Domyślnie

    ten p20 mi się podoba i wygląda przyzwoicie. Musze to pomacac w salonie - może podpasi

  6. #14356
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    tzn na zdjęciu jest UMI Z2 299$ i u nas tego nie ma, w salonach są huawei i warto kupić.

  7. #14357

    Domyślnie

    @koesh czego się tak na tego 8.0 upierasz, skoro 8.1 jest już właściwie standardem? @stock od siebie jeszcze dodam, że jak planujesz mieć tele dłużej, to może popatrz za jakimś co łapie się w program AndroidOne?
    Mój ma 3 lata gwarantowanych aktualizacji, a październik-listopad powinna być już aktualizacja do 9.0.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #14358

    Domyślnie

    Panowie jakiś telefon Samsunga z małym ekranem, obecnie mam A3 (ta pierwsza wersja) i coś podobnego polecacie?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #14359
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    @koesh czego się tak na tego 8.0 upierasz, skoro 8.1 jest już właściwie standardem? @stock od siebie jeszcze dodam, że jak planujesz mieć tele dłużej, to może popatrz za jakimś co łapie się w program AndroidOne?
    Mój ma 3 lata gwarantowanych aktualizacji, a październik-listopad powinna być już aktualizacja do 9.0.
    Chodziło mi o to żeby było przynajmniej 8.0 i to najlepiej czyste bez nakładek, a co do aktualizacji to zależy co się kupuje bo jak wydałbym na fona 3000zł to wymagałbym aktualizacji i że będę miał tego fona 3-4 lata, jak kupuje najnowszego chinola to liczę na dwa lata albo że znudzi mi się wcześniej, teraz mam takiego i bardzo mi się podoba w działaniu i jest bardzo sexy


  10. #14360

    Domyślnie

    A iP 7 albo Pixel 2 nie są już w jakichś bardziej do przełknięcia cenach? Bo najnowsze modele czy iP czy tez Px niestety w PL maja chyba najgorsza przebitkę cenowa w Europie, niestety, ale gdzieś mi mignęła oferta w apce T-M z iP 7 za 89 zł na miesiąc, tak jakoś tydzień temu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pozdrawiam, Kuba

Strona 1436 z 1500 PierwszyPierwszy ... 4369361336138614261434143514361437143814461486 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •