Close

Strona 13 z 1500 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 14993
  1. #121

  2. #122

    Domyślnie Re: iPad co myślicie?

    Nie żebym bronil Apple (poniekąd piszę tego posta z iPhone'a), ale jak widać w większości przypadków to uczelnie nie radzą sobie z nagłym przypływem urządzeń sieciowych.

    Co do samego iPada to już raczej wszystko było tutaj napisane i nic nowego nie dodam. To nie jest produkt, ktory ma zastapic netbooka czy laptopa, a calkiem nowe urzadzenie i IMHO porownanie ich jako rownoznacznych nie ma najmniejszego sensu.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  3. #123

    Domyślnie

    No wszystko pięknie ładnie, ciekawe czy to będzie pracowało jak powinno. Już widziałem ipad kolędy ale póki co żaden nie może się u znaleźć własnie za komfort użytkowania. Porty USB kamery itp w takim urzadzeniu to nie wszystko. Dla mnie liczy się ergonomia.
    Zbędny

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymonvader Zobacz posta

    i dobra wiadomość ipad odtwarza rawy bez dodatkowego programu, spr przez znajomego.
    nie tylko iPad, ale wszystkie urzadzenia Apple tak maja ze sie tak wyraze...norma

  5. #125

  6. #126

    Domyślnie

    Oczywiście. Jedynie będą wyglądać ciut inaczej.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nem Zobacz posta
    Oczywiście. Jedynie będą wyglądać ciut inaczej.
    Czyli że będą wygladać tak?

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O Zobacz posta
    Nie, będą wyglądać tak:


    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  9. #129

    Domyślnie

    Brak flasha, błąd na którym ujeżdzają wszyscy przeciwnicy iPoda, iPhone'a i iPada. Racja, jest to wada. iPad i iPhone 3Gs zapewne by to dały rade obsłużyć, choć pewnie ze względów bojów między adobe i apple ich nie ma. Ale co do np telefonów to się nie dziwie że nie ładują flasha. Nieraz gdy wchodzę z normalnego kompa na strone flashową to automatycznie użycie proca skacze na 100% a wentylator wchodzi na wysokie obroty. Nie wyobrażam sobie tego w iPhonie i być może w iPadzie.

    Inna kwestia że wiele stron ma swoje wersje bezflashowe.

    A jeszcze inna sprawa że bardzo wiele stron flashowych jest strasznie nieumiejętnie napisana i w ogóle nie optymalizowana. Co właśnie objawia się ogromnym zużyciem procka i wyciem wentylatorów.
    Ostatnio edytowane przez lookash ; 19-04-2010 o 17:21
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  10. #130

    Domyślnie

    Skoro na Windows Mobile bez zarzutu działa sobie flash player, to dlaczego na ajfonOS nie może? Raczej nie jest to kwestia niewydolnej warstwy sprzętowej. Jeżeli Apple w pierwszym zdaniu nazywa iPad "The best way to experience web[...]", to niech tak w końcu będzie.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

Strona 13 z 1500 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •