Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie obróbka zdjęć

    witam !
    mam pytanie czy znacie kogoś komu mozna dać zdjęcia do obróbki oczywiście za kase
    chodzi mi głównie o przerabianie rawów na jpg + delikatna obróbka

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skito Zobacz posta
    witam !
    mam pytanie czy znacie kogoś komu mozna dać zdjęcia do obróbki oczywiście za kase
    chodzi mi głównie o przerabianie rawów na jpg + delikatna obróbka
    Chętnych pewnie znajdziesz dużo, ale jeśli chodzi Ci o przetworzenie plików NEF na JPG to ściągnij choćby Nikon NX2 w wersji trial i on Ci to zrobi z automatu
    pozdrawiam Sebastian

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Nowe Miasto n/Pilicą
    Posty
    29

    Domyślnie

    Kolego "skito" jestem zainteresowany twoją ofertą. Powiedz jaką obróbkę zdjęć masz na myśli. Odpisz na: mborss@poczta.fm
    Nikon D7100 + Samyang 14/2.8 + Tamron 17-50/2.8 VC + SB900
    Sony HVR Z5

  4. #4

    Domyślnie

    skito pisz do mnie na PW. Dogadamy się
    Mamiya + Sony

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skito Zobacz posta
    witam !
    mam pytanie czy znacie kogoś komu mozna dać zdjęcia do obróbki oczywiście za kase
    chodzi mi głównie o przerabianie rawów na jpg + delikatna obróbka
    Tak na poważnie to kolego spróbuj sam !
    Ty sam wiesz najlepiej jak chcesz widzieć swoje zdjęcia , a delikatnej obróbki nauczysz się zapewne
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  6. #6

    Domyślnie

    Ooo... Trafiles kolego z tematem. Zaroi sie za chwile od chetnych, ktorzy aparaty maja, fotografami sie nazywaja, a zamiast robic zdjecia, wola czas poswiecac na obrobke zdjec innych.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skito Zobacz posta
    witam !
    mam pytanie czy znacie kogoś komu mozna dać zdjęcia do obróbki oczywiście za kase
    chodzi mi głównie o przerabianie rawów na jpg + delikatna obróbka

    rozumiem, ze to taka prowokacja ...
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ooo... Trafiles kolego z tematem. Zaroi sie za chwile od chetnych, ktorzy aparaty maja, fotografami sie nazywaja, a zamiast robic zdjecia, wola czas poswiecac na obrobke zdjec innych.
    Nie podjąłbyś się? Kadr, poziomy, nieco ahtystycznej winietki za 100,- netto od sztuki?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •