Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Meksyk

  1. #1

    Domyślnie Meksyk

    1. Spragniony wrażeń i nowych miejsc postanowiłem dziś udać się do Meksyku. Zabrałem więc aparat i poszedłem na przystanek.



    2. Do Meksyku można dolecieć, można dopłynąć. Mało kto wie, że można też dojechać moim ulubionym tramwajem nr15. Ponieważ Meksyk jest daleko, niewiele osób jest zainteresowanych wycieczką.



    3. W Meksyku jest cicho i spokojnie. Niewiele się dzieje...



    4. Niewiele też jest do oglądania. W zasadzie można powiedzieć, że nic tam nie ma...



    5. ...gdyby nie bar-piwiarnia. 3.75 polskich pesos za butelkowego Leszka.



    6. W cenie klimat z innej epoki.



    7. Wystrój nieco bardziej nowoczesny. Piwko wypite, czas więc uciekać...



    8. ...i uciekł, ale spoko... następny za 20min.




    Dziękuję za wycieczkę.
    Ostatnio edytowane przez ArtX ; 08-04-2010 o 00:20
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #2

    Domyślnie

    Chwytliwy temat, powiedziałbym fajna gra słów ze skojarzeniami, według mnie brakuje tutaj trochę ludzi bo meksyk przecież tworzą również ludzie
    pozdrawiam
    Moje zdjęcia to tylko mały wycinek tego czym jestem a zarazem jedyna część tego co po mnie pozostanie.

  3. #3

    Domyślnie

    ten Meksyk byl raczej opuszczony. Jedyni ludzie jakich mozna bylo spotkac to dwaj panowie przy kotlecie i obrazona na wszystko pani za kasa, ktora na zdjeciu sciera parapet
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  4. #4

    Domyślnie

    To co teraz kolej na Paryż i Koreę ??? :P
    Moje zdjęcia to tylko mały wycinek tego czym jestem a zarazem jedyna część tego co po mnie pozostanie.

  5. #5

    Domyślnie

    A moze Stany??
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    tarnobrzeg
    Posty
    119
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Opisami wprowadzieś nas w fajny klimat , ale zdjęcia nie wszystkie się bronią zmienił bym kolejnosc i zmnejszym bym ilosc pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •