Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    Miałem to samo z moją SB-900 - rozleciał się plastikowy pie*dolniczek od tej szpileczki.
    Serwis oczywiście ani części sprzedać nie chciał, ani słyszeć o naprawie gwarancyjnej... no to rozkręciłem klamota i potraktowałem tą dźwignię kropelką.
    Do dziś działa ale delikatnie się z nią obchodzę bo diabelnie delikatne to draństwo ...

  2. #32

    Domyślnie

    A po wprowadzeniu metalowych szybko zatrzaskowych stopek wszyscy się podniecali że to lepiej bo trwałe będzie itp, a tu taka tandeta. Mam dwie SB-26 (i miałem kilka innych SB) i nie wiem co tam może się popsuć, konstrukcja stopki prosta jak cep i na dodatek dobrze można sobie lampę dokręcić i się nie będzie kołysać jak te nowe świecidełka.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  3. #33

    Domyślnie

    Metz chyba zakrecany, podobnie jak nielubiany Nissin. Troche dluzej sie to zakreca niz takie SB900 dynksem, ale raczej nic takiego sie nie dzieje jak w przypadku powyzej - bo konstrukcja inna.
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  4. #34

    Domyślnie

    Do tej pory w większości cykałem SB800 a 900 miałem "na zapasie". Ostatnio poużywałem trochę więcej SB900 i przestałem się dziwić "przypadkowi" Adama. Jest ona wg mnie tandetniej zrobiona, plastik jest (tak na oko) dużo gorszej jakości, a sama blokada budzi mniejsze zaufanie.
    NIKON forever

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deep Zobacz posta
    A po wprowadzeniu metalowych szybko zatrzaskowych stopek wszyscy się podniecali że to lepiej bo trwałe będzie itp, a tu taka tandeta. Mam dwie SB-26 (i miałem kilka innych SB) i nie wiem co tam może się popsuć, konstrukcja stopki prosta jak cep i na dodatek dobrze można sobie lampę dokręcić i się nie będzie kołysać jak te nowe świecidełka.
    true,
    do tego SB-600/900 marnie siedzi we wszelakiej maści triggerkach. Z leciwym SB-25 problemu nie ma - zakręcasz i siedzi stabilnie.
    Podobnie z pierścieniami przysłony w wersjach G szkieł Nikona... Tęsknię też kurde za chromem (i ogólnie budową) jak w starych obiektywach - kupa złomu ale szkła są wieczne

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •