Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Ładna seria Sławku

  2. #12
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Super felieton...

  3. #13

    Domyślnie

    Ładna seria,podoba się.
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  4. #14

    Domyślnie

    Zona mnie meczy zebym sfotografowal cos takiego ale powtarzam jej, ze to bardzo trudne zadanie. Trzeba isc, podchodzic, polowac, wyczekiwac. Tak wiec - gratulacje w jej imieniu. Podobalo sie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    Jak dobrze, że nie strzela się do bobrów
    A w sumie szkoda, bo widocznie nie miałeś z nimi za dużo do czynienia. Dla mnie, po tej zimie bóbr = szkodnik. Niestety... ale ostro dały mi się w kość... wycięły masę drzew, które chroniły brzeg, do tego ich wykopy (bo tak to trzeba nazwać) skutecznie uniemożliwiają mi przejazd - jeden fragment działki mam już wyłączony z użytku, bo nie da się na niego wjechać i można dość tylko pieszo, czyli zero koszenia trawy, itd... Teraz muszę strasznie uważać, bo nory, tunele które kopią stanowią poważne zagrożenie. Można wpaść w jamę po pas, złamać nogę itd... Ich podkopy ją już jakieś 3-4 metry od budynków i lada dzień będę musiał kupować wywrotki ziemi, żeby wyrównać teren. Ktoś musi wkońcu zainteresować się szkodami jakie czynią i coś z tym zrobić.
    Nikon system...

  6. #16

    Domyślnie

    sidek.... duzo o tym slyszalem tez... sporo osob narzeka...
    gdzie nie spojrzec nad rzeczkami pociete wszystko strasznie...

    walczy we mnie milosc do tak pieknego zwierza z... niestety swiadomoscia, ze bobr to obecnie dosc spory szkodnik...

    rownowaga to chyba jednak podstawa ktorej powinno sie przestrzegac...
    ale gdybym mial powiedziec TAK dla strzelania do tych zwierzat to... nie powiedzialbym
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Ciekawe spojrzenie " na sprawę "...każde zdjęcie ma coś w sobie
    Pozdrawiam Jacek P.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    sidek.... duzo o tym slyszalem tez... sporo osob narzeka...
    gdzie nie spojrzec nad rzeczkami pociete wszystko strasznie...
    (...)
    rownowaga to chyba jednak podstawa ktorej powinno sie przestrzegac...
    ale gdybym mial powiedziec TAK dla strzelania do tych zwierzat to... nie powiedzialbym
    ...też nie mówię o odstrzałach, ale skoro jest chroniony, to powinno się przenosić bobry w miejsca, gdzie nie czynią takich szkód. Niestety, obecnie bobry strasznie się "rozpowszechniły" i niestety dośc często wchodzą w konflikt z człowiekiem. Akurat w promieniu ok. 200m mam z 10 bobrów i wcale nie jestem szczęśliwy z tego powodu. Dziś popływałem trochę kajakiem po okolicy i mogę powiedzieć, że w najbliższym terenie jest z kilkadziesiąt. To już jest plaga. Skoro bóbr jest chroniony to państwo powinno się zająć jego ochroną i przenosić bobry w miejsca bardziej odosobnione. Swoją drogą, ciekawe kto mi zwróci za przywiezienie kilkunastu wywrotek ziemi która będę musiał zużyć na zasypanie dołów, które powstały po zawalonych jamach bobrów. O drzewach już nie wspomnę, bo i tak trzeba będzie zasadzić nowe, a bobry najbardziej lubią młode gałązki, także pewnie i tak długo te drzewka nie przetrwają.
    Nikon system...

  9. #19

    Domyślnie

    także bóbr Stefan może "zlewać ludzi"... ma wszystko w nosie i robi swoje nie zwracając na innych (ludzi) uwagi... bo kto mu co zrobi jak jest chroniony prawem...
    Nikon system...

  10. #20

    Domyślnie

    czasem moze... "owinac sie wokol buta" jak to czynia nie chronione koty :P
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •