Close

Strona 13 z 96 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 958
  1. #121

    Domyślnie

    Z tego co kojarzę, to licencja dotyczy 2 stanowisk. U mnie przynajmniej tak jest

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Odkopie temat.
    Czy kupujac pelna wersje bede mogl zainstalowac program na moim laptopie "w cenie"? Czy tez musialbym kupic dwa razy?
    Na swoim laptopie możesz zainstalować w ramach licencji.

    Dostępna jest wersja demo 1.5 beta
    Wprowadziłem całkowicie nowy algorytm łączenia obrazów po bracketingu podczas wczytywania i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Najczęściej efekt jest tak dobry i naturalny że mapowanie tonów zupełnie nie jest już potrzebne.
    Dodatkowo zmniejszyłem zużycie pamięci co powinno pozwolić na przetwarzanie jeszcze większych obrazów.

  3. #123

    Domyślnie

    Zrobiłem jeszcze sampla, który pokazuje jak działa nowe łączenie obrazów.
    Cały efekt jest gotowy jeszcze przed mapowaniem tonów, wystarczy wczytać serię zdjęć i nic nie robić (ustawienia neutralne).

  4. #124

    Domyślnie

    Zrobiłem jeszcze miłą niespodziankę dla tych, którzy kiedyś uruchamiali wersję demo, która następnie wygasła. Program pobrany ze strony będzie jeszcze działał jakiś czas.

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Odkopie temat.
    Czy kupujac pelna wersje bede mogl zainstalowac program na moim laptopie "w cenie"? Czy tez musialbym kupic dwa razy?

    Pzdr
    Jesli dobrze pamietam na stronie jest zapis ze mozna na 2 maszynach miec.
    Ja mam na stacji roboczej i na lapku.

    Pozdrawiam
    Michal
    Nikon D600 & D300 | N10.5/2.8 | N50/1.8 | N18-135/3.5-5.6 | S24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB900 | i trochę innych klamotów

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    Zrobiłem jeszcze miłą niespodziankę dla tych, którzy kiedyś uruchamiali wersję demo, która następnie wygasła. Program pobrany ze strony będzie jeszcze działał jakiś czas.
    A dla tych, co po miesiącu odinstalowali program, to można jeszcze raz pobrać. Miałem kiedyś na początku zainstalowany, ale jakoś nie mogłem się przekonać do jego efektów. Nie wiem jak jest obecnie.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #127

    Domyślnie

    Trochę podkręciłem algorytm łączenia obrazów i zmieniłem tak żeby nie promował tak bardzo najjaśniejszych partii obrazu przy łączeniu. Wersja 1.5.2

  8. #128
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    A dla tych, co po miesiącu odinstalowali program, to można jeszcze raz pobrać. Miałem kiedyś na początku zainstalowany, ale jakoś nie mogłem się przekonać do jego efektów. Nie wiem jak jest obecnie.
    Ja też przyłączam się do tego głosu.

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    Ja też przyłączam się do tego głosu.
    Wersji 1.5.2 można jeszcze przez jakiś czas używać nawet jeśli poprzednie się skończyły.

    Ustawienia neutralne:


  10. #130

    Domyślnie

    Ściągnąłem demo. Jak na razie program jest w miarę czytelny, ładnie te hdry wychodzą, tylko:
    - brakuje mi opcji 'cofnij' - jak wybrałem jakieś predefiniowane ustawienie, to wszystko szlag wziął,
    - przydałaby się opcja 'otwórz w programie' i tu zdefiniowane ze dwa-trzy programy, chodzi o to, żeby program dokonał zmian w obrazie i otworzył w np. PSE,
    - jak z wykorzystaniem komercyjnym programu?

    Raczej złożę zamówienie.
    D200 plus graty...

Strona 13 z 96 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •