Close

Strona 52 z 96 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 958
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panoramix Zobacz posta
    Instalator jeszcze do zaktualizowania - tam widnieje jeszcze jako wersja 2.2
    Faktycznie . To na szczęście tylko tekst, numerki wersji się zgadzają, już zresztą poprawione .

  2. #512

    Domyślnie

    Wszystkie ostatnie zmiany trafiły też do wersji Natural 2.5

    Dodatkowo, zredukowany został jeszcze bardziej efekt "halo",
    oraz zmniejszony poziom szumu w trybie "Naturalny HDR + Detale".

  3. #513
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Domyślnie

    Machinery Natural 2.5 po instalacji zostawia na pulpicie skrót "Machinery Natural HDR 2.4 64-bit".
    N

  4. #514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M_J Zobacz posta
    Machinery Natural 2.5 po instalacji zostawia na pulpicie skrót "Machinery Natural HDR 2.4 64-bit".
    Poprawione, dzięki

  5. #515

    Domyślnie

    Ostatnio było trochę zmian w programie. Zrobiłem małą animację jak działają opcje w panelu "Detale".
    http://www.machineryhdr.com/effects2/details.htm

  6. #516

    Domyślnie

    Witam. Od kilku wersji wstecz zauważyłem, że program po połączeniu trzech zdjęć NEF i podjęciu próby zapisu w formacie jpg. nie czyni tego w sRGB, zdjęcia są blade. Pole wyboru w stosownym menu jest nieaktywne. Nie mogę zaznaczyć tej opcji. Doszlo do tego, że muszę owoc pracy wyświetlić w zewnętrznym edytorze (PSE) i tam dopiero zapisać w jpg, w sRGB. Prawdopodobnie gdzieś popełniam błąd. Nie mogę jednak go znaleźć. Może ktoś wie, jak powinienem postąpić. Rady, bym zajrzał do wujka Google pozostawię bez komentarza, gdyż już szukałem z wyszukiwarki, a uzyskane odpowiedzi nie rozwiązały problemu.
    Pozdrawiam serdecznie Koleżanki i Kolegów
    Olgierd L.
    _____________________
    D7100,D300s, Panasonic G9, sony RX1000m5A

  7. #517

    Domyślnie

    Witam. Od kilku wersji wstecz zauważyłem, że program po połączeniu trzech zdjęć NEF i podjęciu próby zapisu w formacie jpg. nie czyni tego w sRGB, zdjęcia są blade. Pole wyboru w stosownym menu jest nieaktywne. Nie mogę zaznaczyć tej opcji. Doszło do tego, że muszę owoc pracy wyświetlić w zewnętrznym edytorze (PSE) i tam dopiero zapisać w jpg, w sRGB. Prawdopodobnie gdzieś popełniam błąd. Nie mogę jednak go znaleźć. Może ktoś wie, jak powinienem postąpić. Rady, bym zajrzał do wujka Google pozostawię bez komentarza, gdyż już szukałem z wyszukiwarki, a uzyskane odpowiedzi nie rozwiązały problemu.
    Pozdrawiam serdecznie Koleżanki i Kolegów
    Olgierd L.
    _____________________
    D7100,D300s, Panasonic G9, sony RX1000m5A

  8. #518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kevak Zobacz posta
    Witam. Od kilku wersji wstecz zauważyłem, że program po połączeniu trzech zdjęć NEF i podjęciu próby zapisu w formacie jpg. nie czyni tego w sRGB, zdjęcia są blade. Pole wyboru w stosownym menu jest nieaktywne. Nie mogę zaznaczyć tej opcji. Doszło do tego, że muszę owoc pracy wyświetlić w zewnętrznym edytorze (PSE) i tam dopiero zapisać w jpg, w sRGB. Prawdopodobnie gdzieś popełniam błąd. Nie mogę jednak go znaleźć.
    Prześlij te 3 NEFy na hpd()machineryhdr.com wraz z numerem wersji programu której używasz.
    Prześlij też złozony obraz w jpg z takimi kolorami jakie według ciebie powinny być.

  9. #519

    Domyślnie Problem z sRGB

    Witam. Od kilku wersji wstecz zauważyłem, że program po połączeniu trzech zdjęć NEF i podjęciu próby zapisu w formacie jpg. nie czyni tego w sRGB, zdjęcia są blade. Pole wyboru w stosownym menu jest nieaktywne. Nie mogę zaznaczyć tej opcji. Doszło do tego, że muszę owoc pracy wyświetlić w zewnętrznym edytorze (PSE) i tam dopiero zapisać w jpg, w sRGB. Prawdopodobnie gdzieś popełniam błąd. Nie mogę jednak go znaleźć. Może ktoś wie, jak powinienem postąpić. Rady, bym zajrzał do wujka Google pozostawię bez komentarza, gdyż już szukałem z wyszukiwarki, a uzyskane odpowiedzi nie rozwiązały problemu.
    Pozdrawiam serdecznie Koleżanki i Kolegów

    Przepraszam, że ponownie zamieszczam ten tekst ale omyłkowo wjechał mi do postów już trochę starszych.
    Olgierd L.
    _____________________
    D7100,D300s, Panasonic G9, sony RX1000m5A

  10. #520

    Domyślnie

    Testuję algorytm usuwania duchów, który pojawi się w najbliższej wersji programu. Potrzebuję dobrych sampli "z życia wziętych", będę wdzięczny za podesłanie plików testowych (wystarczy jpg).

Strona 52 z 96 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •