Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie [B]Licencja dla fotografów ślubnych!!![/B]

    Myślę że spora część osób na tym forum, może być tym zainteresowana.

    Znajomy podesłał mi linka:
    http://stop-fotolicencji.pl/

    Najpierw "Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych" teraz to, ja jestem zdecydowanie przeciw!
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  2. #2

    Domyślnie

    yyyyyyyyyyyyy
    rozumiem że 1 kwietnia?

  3. #3

    Domyślnie

    No nie wiem, ja już o tej akcji słyszałem parę dni temu :/

  4. #4

    Domyślnie

    kuźwa no też to odebrałem jak prima aprilis...bo jak jest inaczej to...ja pierrrrrrrdziu (znaczy generalnie najlepiej niech wprowadzą w ogóle licencje na używanie lustrzanki i kontrole policji oraz żandarmerii, załatwią temat "raz na zawsze" )

  5. #5

    Domyślnie

    Na wszelki wypadek dopisałem się do protestu

    Licencja na lustrzanki też dobry patent. I oczywiście licencje przyznawane tylko jedynej słusznej marce, wiadomo jakiej
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jessus Zobacz posta
    Na wszelki wypadek dopisałem się do protestu

    Licencja na lustrzanki też dobry patent. I oczywiście licencje przyznawane tylko jedynej słusznej marce, wiadomo jakiej
    S(ł)ony?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    Niedopracowany prima aprilis Sfabrykować jakieś źródła by się jeszcze przydało.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  8. #8
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Fotografując ostatnio w jednym z centralnych urzędów, słyszałem wg mnie o gorszym projekcie. Otóż planowane jest wprowadzenie jednolitych stawek na usługi fotograficzne. I tak np cena usługi ślubnej (ślub + wesele) brutto nie powinna przekraczać 1/4 średniej krajowej brutto. Wraca centralne planowanie i ceny urzędowe.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    I tak np cena usługi ślubnej (ślub + wesele) brutto nie powinna przekraczać 1/4 średniej krajowej brutto.
    Cooo???

  10. #10

    Domyślnie

    Połączona z licencją na zabijanie? Jak dostanę numer 007 - wchodzę. Albo chociaż 07 i białego poloneza ze słuchawką w środku!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •