Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Połączona z licencją na zabijanie? Jak dostanę numer 007 - wchodzę. Albo chociaż 07 i białego poloneza ze słuchawką w środku!
    Licencja na zabijanie statywem/statystą

  2. #12

    Domyślnie

    ...niestety będzie tylko licencja na zawijanie połączona z fioletowym świstakiem do zawijania

  3. #13

    Domyślnie

    Nie wiem czy czytaliście treść protestu ale jest całkiem zabawna

    Najbardziej rozbawił mnie obowiązkowy strój dla fotografa. Myślę że zamiast czarnego swetra lepszy byłby jakiś strój kamuflujący a najlepiej czapka niewidka.
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  4. #14

    Domyślnie

    troszkę taki prima aprylis

  5. #15

    Domyślnie

    Szkolenie odbędzie się w najbliższym czasie w Kurii Koszalińskiej. Potrzebnych jest minimum 10 osób (są już 4). Trwa 1 dzień, kosztuje 100,00zl, potrzebne zdjęcie legitymacyjne,inne informacje udziela sekretariat. Trzeba się wcześniej zarezerwować.
    TEL. (094) 343 87 18
    Jeśli będzie 10 osób szkolenie odbędzie się jeszcze przed wakacjami (byłoby fajnie ). Jeśli nie, najbliższy termin - październik.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Katarzyna Perłakowska Zobacz posta
    Szkolenie odbędzie się w najbliższym czasie w Kurii Koszalińskiej. Potrzebnych jest minimum 10 osób (są już 4). Trwa 1 dzień, kosztuje 100,00zl, potrzebne zdjęcie legitymacyjne,inne informacje udziela sekretariat. Trzeba się wcześniej zarezerwować.
    TEL. (094) 343 87 18
    Jeśli będzie 10 osób szkolenie odbędzie się jeszcze przed wakacjami (byłoby fajnie ). Jeśli nie, najbliższy termin - październik.
    Pozdrawiam
    Nie ten wątek http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=91392

  7. #17

    Domyślnie

    hehe a moze to jakies szkolenie licencyjne?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •