Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie ..pOszukiWany Laptok...

    Pany..naprowadżcie mnie na właściwy trop..w związku z coraz częstszymi posiadówami mojej dziewczyny przed komputerem stacjonarnym jestem zmuszony kupić dodatowy komp. Drugiego pudła nie kupię - brak miejsca, musi być laptop. Jesli chodzi o oczekiwania to - nie Mac, wymagania systemowe - cs3 extended ma fruwać(dotychczas "fruwał" na maszynie ati...512RaM)..głownie na kompie obrabiam zdjęcia, siedzę na forum, od święta obejrzę film, czasami laptop będę zabieral w plener do podglądu zdjęć. Nie bawię się w żadne animacje flash itp...ważnym parametrem napewno będzie ciężar i żywatność baterii...wiem że to rzadkość, ale może matowa matr. Jeśli chodzi o wygląd nie ma znaczenia, aby nie świecił się jak fortepian i nie był różowy...Bardzo przypadł mi do gustu Dell xps 1530 mojego zioma, ale troszke przydrogawy jak dla mnie..Jakby się komus nudziło to proszę o sugestie-chętnie poczytam wasze wypociny...napewno będą więcej warte niż te które usłyszałem od Pana ze "sklepu dla idiotów"

  2. #2

    Domyślnie

    dokładnie jak drugi komp w domu dla żony nabyłem toshiba tecra 11
    żona zachwycona, mi lapek też się podoba

    o ten:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/885859
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #3

    Domyślnie

    ...a nie świeci się jak psi.....? Rozważę, dzięki za odp.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wĄs Zobacz posta
    ...a nie świeci się jak psi.....? Rozważę, dzięki za odp.

    ano własnie nie....
    wykończenie jest niby to świecące "piano black" ale nie jest gładki jak lustro tylko ma taka delikatna fakturę...
    czyli jest bardzo elegancki, ale slady paluchów nie zostają....

    zona potrzebowała jako maszyny do pisania i do przeglądania neta, więc mogłoby byc w sumie cos znacznie tańszego, ale ten po prostu wpadł w oko no i niech tam...

    jak cos to pytaj dalej...
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  5. #5

    Domyślnie

    ...widzisz (Vi)WaLdi...oboje jesteśmy ofiarami...w obu przypadkach powodem zakupu dodatkowaego komputra (czytaj obciążenie konta) jest kobieta

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wĄs Zobacz posta
    ...widzisz (Vi)WaLdi...oboje jesteśmy ofiarami...w obu przypadkach powodem zakupu dodatkowaego komputra (czytaj obciążenie konta) jest kobieta
    fakt....

    ale polecam, bo teraz dostęp do stacjonarnego blaszaka mam nielimitowany....
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  8. #8

    Domyślnie

    a ja zakupilem ten ASUS N61VG-JX072V i teraz za cholere nie wiem jakie rozdzielczosci obsluguje karta graf pod zewn monitor

    Mysle ze "cokolwiek" kupisz w tym zakresie cenowym bedzie w porzadku i bedzie osiagac Warp5 w porowaniu z starym kompem.
    Bateria trzyma okolo3,5h, nie grzeje sie.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •