Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ela podejście trzecie :)

    Witajcie.
    Kolejne podejście do portretu
    Jak wyszło?

    #1
    #2
    #3
    #4
    #5
    #6
    #7
    #8
    #9

    Pozdrawiam
    Mateusz
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  2. #2

    Domyślnie

    Większość kadrów jest do siebie bardzo podobnych, zdjęcia są prawie nietknięte w postprodukcji, nie podoba mi się takie cięcie nóg jak na zdjęciach 6 - 9. Fotki 1-2 fajne tylko, że podobne.

  3. #3

    Domyślnie

    1 - na tak, ino coś z kolorem palców bym zrobił, bo jak dla mnie za czerwono
    2 - całkiem podobne do 1, ale już mi nie pasuje choćby ten łokieć i dłoń na nogawce, bo coś ze skórą nie trybi
    3 - przyjemny wyraz twarzy modelki, ale coś z kompozycją mi nie podchodzi, może przez to cięcie nóg i zostawienie dużo nad głową
    4 - jakby brak ostrości na twarzy (może to blur), ale mnie wkurza + przepalenie w lewym górnym rogu kadru
    5 - to samo co 4 + wkurzający krzaczek/gałązka
    6 - cięcie samych stóp + przepalenie lewego górnego rogu + znowu wydaje mi się, że brak ostrości na twarzy
    7 - ucięte końcówki stóp, ta dłoń blisko twarzy nie do końca mi leży
    8 - na tak jeśli masz wersję ze stopami
    9 - znowu coś z ostrością na twarzy (jeansy są ostrzejsze niż twarz), ucięte stopy i poza modelki sprawia wrażenie zachwiania proporcji ciała + ramię, które jakby spuchło

    to chyba na tyle


  4. #4

    Domyślnie

    W dżinach, trampkach i podkoszulku to można robić portret piłkarzowi, a nie młodej pannie.
    Kadry słabie, lub takie sobie. Stylizacja modelki woła o pomstę do nieba mz.
    Szary, cichy człowiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    W dżinach, trampkach i podkoszulku to można robić portret piłkarzowi, a nie młodej pannie.
    Kadry słabie, lub takie sobie. Stylizacja modelki woła o pomstę do nieba mz.
    Z tą stylizacją to bez przesady. Może idealna nie jest, ale w końcu można jeszcze robić zdjęcia osobom w zwykłym, codziennym stroju. Nie trzeba się stylizować w każdym wypadku.
    pozdrawiam
    Tomek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •