Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Autoportret Filipka

    Wrzuciłem zdjęcie za niego, bo on jeszcze nie umie, w końcu ma niecałe 3 lata. Trochę też za niego podciągnąłem cienie, bo mam ustawiony aparat na mały kontrast. Też w sumie nie jego wina, bo jeszcze nie umie czytać menu aparatu (ale sobie włącza flesz jak jest za ciemno). Chodzi cały czas po domu i robi zdjęcia. Baaa, nawet mówi, że ten aparat jest jego a tata ma ten duży. Nie zachęcam go do zdjęć, bo uważam, że dziecko powinno iść własną drogą a nie w ślady ojca, jednak geny robią swoje. Zdjęcia nie kadrowałem ani nie prostowałem, on sam się skapował, że pewne rzeczy lepiej zrobić w pionie. Oczywiście proszę o wzięcie pod uwagę jego wieku podczas komentowania i oceniania. Obróbki nie robiłem, bo to nie moje zdjęcie i nie moje prawa autorskie a on jakoś nie mógł się zdecydować co do kolorystyki i tonacji

    Autoportret w lustrze.


  2. #2

    Domyślnie

    Gratulacje dla małego fotografa! Widać, że chłopak łapie, o co chodzi
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Przekażę mu tę informację, a sam posprzątam, bo to mój bałagan

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    Chodzi cały czas po domu i robi zdjęcia. Baaa, nawet mówi, że ten aparat jest jego a tata ma ten duży.
    Skąd ja to znam Jak na 3 latka to świetnie trzyma aparat.
    red light, dark room...

  6. #6

    Domyślnie

    No dlatego warto być porządnym człowiekiem (nie twierdzę, że ja nim jestem), bo dzieci 'nami nasiąkają'. Jakbym był menelem to by z butelką chodził i też by ją świetnie trzymał jak na 3 lata

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •