Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzehuu Zobacz posta
    a ja sie chcialem o cos zapytac

    odnosnie posta nr 32 - a dokladnie basenu

    na tych zdjeciach zegar wskazuje rozne godziny

    i moje pytanie

    czyzby zegar tam dalej dzialal?? pradu nie odlaczyli??
    Kurcze to się nazywa oko, BRAWO. Ja nie zauważyłem tych różnic ale masz racje. Na tym zdjęciu będzie "zegar" jeszcze lepiej widać:


    Na stronie, która widoczna jest na wstawionych i nie moich zdjęciach jest napisane, że są to dozymetry. Czyli mierniki napromieniowania. Wogóle na tych zdjęciach a są one z października 2008r. promieniowanie mierzone w msV/h (mikro siver na godzinę) jest większe od tego niż zanotował mój dozymetr, a są to identyczne instrumenty. Pod bramą reaktora wtedy było promieniowanie rzędu 4,00 msV/h a ja zanotowałem max. 3 msV/h. Ale skoro wiatr powoduje zmianę napromieniowania to jest to jak najbardziej możliwe.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Czy ty w ogóle czytasz posty!? Sam zadałem sobie trud, przeczytałem je raz jeszcze i nie znalazłem nigdzie namawiania do b&w + megawinieta. Ktoś napisał o czerni i bieli, ale nikt nie użył słów "pro" i wydźwięk był inny. Słowa które padają są zupełnie inne niż te, które wskazałeś! Poza tym wszyscy wyraźnie wskazują błędy i zaznaczają jak można zrobić to lepiej. Jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać a nie wrzucać personalne teksty nawzajem. Każdy kto pisze z tak niskich pobudek ma nie po kolei w głowie. malasana robi dobre zdjęcia i wystawia, teh_14m3 fotografuje fabryki i udziela się na grupie, moje prace można znaleźć poprzez wątki grupowe i wyszukiwarkę. Kto konkretnie się czepia i nie ma nic do pokazania? Jeżeli nadal podtrzymujesz swoje zdanie, może wskażesz jakieś przykłady?
    Kolego nie napinaj się tak. nie pisałem o konkretnych osobach wypowiadających się w tym wątku. Czytam posty. Też uważam że:
    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać
    Źle odebrałeś moje słowa, za mocno
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stach2008 Zobacz posta
    Kolego nie napinaj się tak. nie pisałem o konkretnych osobach wypowiadających się w tym wątku. Czytam posty. Też uważam że:
    Źle odebrałeś moje słowa, za mocno
    Spoko Ja nie zdenerwowałem się nawet jak połamano mi palec w kilkunastu miejscach. Peace!

    Dodam że wyprawy również zazdroszczę (w pozytywnym sensie) i również szczerze gratuluję.
    Pozdrawiam
    Janusz

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Ja bardzo protestuję przeciwko manifestowaniu nienawiści - mam nadzieję, że to niezręczna figura retoryczna...?
    było to uzasadnienie mojej wypowiedzi. Nie prowadzi to w żaden sposób do nienawiści, jest to w moim języku określenie na zachowania z którymi się nie zgadzam. Mógłbym użyć formy asertywnej ale w życiu prywatnym jestem daleki od jej stosowania, głównie ze względu na pracę i zakłamanie jakie potrafi się przez to wytworzyć

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Przyznam Ci rację bez bicia. Jednak zachłyśnięcie tym miejscem lekko paraliżuje. Jak pojadę tam drugi raz sądzę, że będę chciał pokazać to miejsce jednak ciut "węziej".
    bardzo mnie cieszy, że udało ci się dojść do tego wniosku. Dokładnie mi o to chodziło. Nie wiem czy opisywałem tutaj jak robiłem zdjęcia w stoczni gdańskiej, z których praktycznie mam tylko kilka zdjęć do pokazania, bo właśnie za bardzo podnieciłem się tym gdzie jestem. Atmosferą która tam panowała, zatęchłym zapachem. Niestety wtedy jeszcze nie myślałem nad tym jak to wszystko powinno wyglądać i teraz praktycznie nie mam zdjęć, a budynki nie wiem nawet czy jeszcze stoją.
    Życzę ci kolejnego wyjazdu w tamte rejony, gdyż sam bym chętnie tam pojechał ale chyba byłaby to ostatnia podróż w moim życiu

  5. #45

    Domyślnie

    Pozwólcie, że odkopię wątek mój i jeszcze raz złożę wieniec ofiarom Czarnobyla (choćby wirtualnie). To było 24 lata temu...i oby nigdy więcej się już nie wydarzyło!!


Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •