Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Rozdzielczosci karty graficznej

    Pytalem paru osob, grzebalem w necie, pytalem nawet w sklepie gdzie kupilem laptopa... i nic.

    Mam ASUSa N61VG-JX072V,
    Karta graf NVidia GT220M, chce dokupic monitor ale w robocie mialem problem, ze firmowy laptop nie obslugiwal rozdzielczosci natywnej monitora, a tego chcialbym uniknac.
    O co mi dokladnie chodzi.
    Gdzie moge znalezc jakie rozdzielczosci obsluguje moja karta graficzna ? Moze pytanie jest banalne ale nie moge tego nigdzie wykopac.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  2. #2

    Domyślnie

    Rzeczywiście nie ma jej na liście na stronce nVidi.
    Ale patrząc na drivery do niej:
    http://www.nvidia.com/object/noteboo...5.62_whql.html
    to w zakładce additional information masz pdf Release Notes (v195.62) :
    http://us.download.nvidia.com/Window...ease_Notes.pdf
    I tam od strony 36 są chyba rozdzielczości które te karty obsługują..

  3. #3

    Domyślnie

    jest o 200M i 240M, nic o 220M....

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  4. #4

    Domyślnie

    Ale w sumie w suported products jest 220m (s.28 ) i ta lista trybów dotyczy:
    "GeForce 9M, 8M, 100M, 200M and Quadro NVS and Quadro
    FX Notebook GPUs"
    I według mnie to są nazwy grup produktów bo np nie ma karty 9M ale jest spora grupa kart oznaczanych 9xxx M
    tak samo 200M zawiera w sobie GeForce GTX 280M GeForce GTX 260M GeForce GT 240M GeForce GT 230M GeForce GT 220M.
    Tak mi się wydaje z tego co przeczytałem ale 100% pewności nie dam dlatego pisałem chyba. No najlepiej to po prostu wziąć tego notebooka i sprawdzić w jakimś sklepie z monitorami. ew. jeszcze napisać do asusa pytanie.

  5. #5

    Domyślnie

    triops,
    dzieki,

    info poszlo do Asusa - pisza, ze 48h na odpowiedz, sprawdzimy

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  6. #6

    Domyślnie

    info od Asusa

    http://www.nvidia.pl/object/product_...gt_220_pl.html

    tylko ze to jest karta "pelnowymiarowa" - czy w laptopie jest to samo pod wzgledem wydajnosci, rodzielczosci itp ?

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  7. #7

    Domyślnie

    moim zdaniem powinienes byc spokojny.
    o ile nie jest to zinetegrowana karta od intela, wszytkie karty w laptopach (nvidia, ati) obsługują bez problemu wszystkie rozdzielczosci. ja bym natomiast sprawdzil czy laptop ma wyjscie DVI lub HDMI jesli Twoj monitor moze działac pod HDMI, bo po D-Subie to jakosc obrazu na zewnetrznym monitorze moze byc okrutna. (zwiazane jest to z tym ze pod d-suba zwykle sie podlacza zewnetrzne rzutniki, i jakosc obrazu ktore przez nie leci jest naprawde... skrajnie niska. przynajmniej u DELL'a. pisze z doswiadczenia.)

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AlleG ; 31-03-2010 o 19:24

  8. #8

    Domyślnie

    Też o tym pomyślałem że większym ograniczeniem może być własnie d-sub, bo mysle że karta udzwignie rozdzielczość do 2048x1536.
    Kwestia tylko tego kabla.
    Zapytaj może ekspertów "monitorowych" na naszym forum Tom01 albo Czornyj.
    PS. a jaki monitor ? jaka rozdzielczość ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •