Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Owocowo.

  1. #1
    jaari
    Gość

    Domyślnie Owocowo.

    Nie wiem, glamour to czy też nie glamour? Niech inni osądzą...
    Wrzucam tak z ciekawości, jaki będzie odbiór tych zdjęć po 2 latach od ich powstania?
    Dla wyjaśnienia - zdjęcia miały być ascetyczne, niemalże stockowe, bardzo jasno świecone.
    Nigdzie nie ma przepałów - gwarantuję .
    Moje założenia chyba się sprawdziły - jedno ze zdjęć zostało zakupione jako tło ulotki reklamowej
    dla pewnej firmy telekomunikacyjnej.
    Mam nadzieję, że i Wam się spodobają.
    Więcej na mojej stronie: http://www.jarek-jasinski.pl .
    Pozdrawiam.

    Modelka - Paulina K.
    Wizaż - Natalia M.

    1.



    2.



    3.


  2. #2

    Domyślnie

    zdecydowanie 1, reszta dla mnie za jasna, mimo tego że taki był zamysł
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    a mi się 3 podoba reszta też fajna, ale 3 gada do mnie najbardziej

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie 1 ale palec zbędny

  5. #5

    Domyślnie

    Makijaz zrobiony, jakis tam zamysl byl, zaswieciles mocno, ale generalnie te zdjecia do mnie nie gadaja kompletnie. Ciezko mi wytlumaczyc co jest nie tak, ale sa jakies takie hmmm... nudne. Nie ma na czym oka zawiesic -- moze przez to wlasnie, ze takie jasne, ze nic sie ciekawego nie dzieje w warstwie swiatla -- sa po prostu tylko jasne plamy. Sam makijaz mi sie nie podoba, a jeszcze w polaczeniu z kompletnie nie ruszonymi wlosami daje efekt co najwyzej zdjec probnych.
    Poza tym -- 1 i 3 -- nie podobaja mi sie kadry, a dwojka bardzo niestaranna w kwestii wlosow.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar tomko
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Prawie W-wa ;)
    Posty
    178

    Domyślnie

    Jako laik nie będę poruszał kwestii technicznych, ale pozwolę sobie skomentować co przeszkadza w odbiorze zdjęć.
    Na 2 winogrona - za duży kiść i brunatne zabarwienie prezentują się niezbyt apetycznie i ten mały paluszek u ręki wręcz nienaturalnie. O włosach wspomniał stig.
    Na 3 mokra ręka - chociaż akurat to zdjęcie podoba mi się chyba najbardziej.
    Na 1 rzeczywiście chyba trochę brakuje lewej strony. Poza tym ja bym się nie odważył zjeść kiwi ze skórką

    Fajnie zgrały się na 3 usta z makijażem. Szkoda, że na pozostałych zabrakło takiej stylizacji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •