Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Dorota - pierwsze strzały nikonem

    Witam
    Nareszcie dokonałem zmiany systemu i mogę cieszyć się wysokim iso i działającym AFem na razie głównie się bawię i poznaję aparat. Wszystkie fotki z d90 + 35 1,8.

    [1]
    [2]
    [3]
    [4]

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    mnie tam sie podobają takie foty - obróbka zresztą też
    spełniony człek jesteś pewno po zakupie tego body ?

  3. #3

    Domyślnie

    przyjemne B&W
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  4. #4

    Domyślnie

    Ciesze się że Wam sę podoba, po przesiadce z 20d 90-siątką jestem zachwycony jak na razie, tyle że musze dokupić grip bo jednak korpus trochę mniejszy, a tak gładkie iso 800 i 1600 jest dla mnie nowością

  5. #5

    Domyślnie

    masz racje - grip sie przydaje

  6. #6

    Domyślnie

    Takie albumowo-domowe - przyjemne. Widać, że dziewczyna "nie boi się" aparatu - to dobrze. Robienie zdjęć w naturalnym świetle rzeczywiście jest sporą frajdą. Przy konwersji zwracaj uwagę na "plamkowatość" skóry, bo można to w sporym stopniu korygować, więc czemu tego nie robić.

  7. #7

    Domyślnie

    Troszkę rażą przepały tu i tam,oraz straty w czerniach.Modelka faktycznie przyjemna.

  8. #8

    Domyślnie

    Co do obróbki to cały czas nad tym pracuje, duże kontrasty i lekkie braki w czerniach były po części zamierzone, a przepały szczegulnie na włosach spowodowało światło zastane, taka dziwna lampka, ale fakt że mogłem o tym pomyśleć przy robieniu zdjęć. Co do modelki nie boi sie bo to moja prywatna modelka, która sama fotografuje d70 i f90
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •