Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Night of sapphire dreams...

    Wielkie dzięki ekipie, a szczególnie Justynie która niezmiennie trwa przy mnie dobrym słowem i pomocą

    Malowała: Justyna F.
    Pozowała: Dominika P.
    Asystował: Piotr S.


    1.



    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.



    8.


    9.



    Konstruktywna
    krytyka zawsze mile widziana

  2. #2

    Domyślnie

    No mi się set bardzo widzi. Jeśli mam się do czegoś przyczepić, to trochę za bardzo widać tapetę na policzkach, tam, gdzie są zacienione - mam na myśli zdjęcia 4 i 6. Prócz tego moim zdaniem bardzo ładnie, jasno i ostro. Bez przegięć. Najbardziej podobają mi się 2 za kadr, światło, spojrzenie i 9 za dynamikę.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    bardzo ładnie, jasno i ostro. Bez przegięć.
    Na mój gust właśnie ta ostrość jest przegięta... Wolę bardziej miękki rysunek. Obróbka (?) czy może raczej wywołanie (o ile robiłeś w Rawach) za bardzo kontrastowe i pstrokate. Nie mówię, że złe- mi nie podchodzi w takiej formie.

    Jakim szkłem robiłeś?

    co do zdjęcia nr 1- ten napis... w stylu japońskim- ochido wygląda naprawdę słabo- zarówno pod względem czcionki, jak i ułożenia w kadrze- wielkie to takie, ogólnie odstrasza od, nomen omen, przyjemnego zdjęcia.
    Rajstopy też w stylu japońskim
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    Jakim szkłem robiłeś?
    85tka portrety a szersze 35-70

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    85tka portrety
    a myślałem że jakimś makro (ze względu na ostrość )
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  6. #6

    Domyślnie

    Słabe. 7,8,9 nienaturalnie wypozowane. Niesubtelny makijaż, nieprzyjemnie rzuca się w oczy. Szczególnie zielony kolor wygląda trochę jak przypadkowy zafarb. Zdjęcia są przeostrzone, co powoduje rozpraszanie uwagi na detalach - źle przez to wyszła wymakijowana faktura skóry twarzy. Napis na 1 przypomina stare dobre czasy nanoszenia napisów na komunijne filmy VHS. Momentami, szczególnie na 4, ze względu na światło i perpektywę, twarz modelki wygląda na niesymetryczną, co ją bardzo oszpeca. Na 1 przeszkadza kolczyk, który wydaje się przepalony i zupełnie nie można rozpoznać wzoru. Nie podobają mi się też włosy - pewnie po części ze wzgl. na przeostrzenie rzucają się w oczy pojedyncze chaotycznie poukładane włoski.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    a myślałem że jakimś makro (ze względu na ostrość )

    No właśnie nie. 85tka jest cholernie ostra jak widać... żadnego szkła macro nie posiadam bo mnie to nie kręci jakoś...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •