Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Foggy Sunday...

  1. #1

    Domyślnie Foggy Sunday...

    Czyli krótki rzut oka na to co zdąrzyłem zobaczyć w niedzielę, po tym jak Admin zadymił całą Łódź swoim cygarem i powstała na Pietrynie mgła

    1. Zniesmaczony Sławek postanowił zagrać w Tetrisa... niestety znowu przegrał, mina mówi sama za siebie...


    2. Zaskoczyła nas dziewczyna - prosiła o pomoc - nieoczekiwanie nadjechał ON...


    3. Gdy tak zastanawiałem się co dalej - zostałem wyprzedzony przez Racing Rikszas...


    4. Doszliśmy wreszcie do pomnika i tam okazało się że Nikon Górą a Ludzie Dołem


    5. Niektórzy prezentowali wyjątkowe przywiązanie do Marki tzw. Markeryzm


    6. A nasz Piotruś był TooFastForMe swoim D2x + new rukawiczki LowePro, że aż mi ostrość uciekła z foty


    7. .... właśnie za to człowiek kocha Łódź - postindustrial ruin...

    boli mnie kolano czasem

  2. #2

    Domyślnie

    Jaki postindustrial . Toż to secesyjny sąd o ile pamiętam. Chyba nawet napisane jest biało na czerwonym na tabliczce... Może bym się pozbył tych samochodów i by była prawie pocztówka, choć smutna.
    PS. Jaki soft trzeba wgrać, żeby mieć tetrisa ?

  3. #3

    Domyślnie

    na tabliczce napisane że sąd to widziałem - że to secesja - zgodzę się - ale chodziło o przesłanie po prostu - że w Łodzi sporo takich budynków na skraju "wyczerpania"... a co do aut - też o tym mysłałem - ale wtedy jak dla mnie nie byłoby przesłania
    boli mnie kolano czasem

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goldie77 Zobacz posta
    że w Łodzi sporo takich budynków na skraju "wyczerpania"...
    Się zgodzę.
    Cytat Zamieszczone przez goldie77 Zobacz posta
    a co do aut - też o tym mysłałem - ale wtedy jak dla mnie nie byłoby przesłania
    Autor zawsze wie najlepiej.
    Ale - widzisz - rozczuliła mnie ta 7. Jest przesłanie. Jeździłem obok nie raz 4-ką i 16-tką. Ten sąd tak stoi i niszczeje od lat.

  5. #5

    Domyślnie

    Pozwoliłem sobie cofnąć to zdjęcie nieco w czasie bo bardzo mi się spodobało...

    http://img222.imageshack.us/img222/4503/lodzbw8.jpg
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goldie77 Zobacz posta
    na tabliczce napisane że sąd to widziałem - że to secesja - zgodzę się - ale chodziło o przesłanie po prostu - że w Łodzi sporo takich budynków na skraju "wyczerpania"... a co do aut - też o tym mysłałem - ale wtedy jak dla mnie nie byłoby przesłania
    secesja to napewno nie jest, chyba że w środku... raczej jakiś neoklasycyzm

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dubbist Zobacz posta
    secesja to napewno nie jest, chyba że w środku... raczej jakiś neoklasycyzm
    Może

  8. #8

    Domyślnie

    dobra - nie znam się na architekturze - dajcie spokój - jest budynek...
    odie83 - no widzisz jak fajnie - Ty masz B&W ja mam kolor i podobny kadr
    boli mnie kolano czasem

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goldie77 Zobacz posta
    Ty masz B&W ja mam kolor i podobny kadr
    ...no i brak bilboardów, reklam, autków, nowoczesnego (z lat 70') tramwaju i sygnalizacji świetlnej
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •