Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Świetna robota jak na improwizowaną sesję. Gładkie tła to rozumiem już postproces? Jakieś tam niedoróbki gdzieniegdzie widać, ale już z tych zdjęć dziewczyna może być zadowolona.

  2. #12

    Domyślnie

    Nawet nie tak bardzo - hala miała ścianę z blachy i generalnie jak była OOF to powstawała w miarę jednolita powierzchnia. Tutaj przykładowy zrzut z RAWa z wszystkimi suwakami na zero.

  3. #13

    Domyślnie

    Tak podejrzewałem, że tło będzie zbliżone, ale rzeczywiście miałeś tam całkiem niezłe warunki. Obróbka na dole kadru jak wspomniałem już wyżej, pozostawia trochę do życzenia, ale to jakbyś chciał je dopieszczać. Bo może nie ma po co, skoro zaraz będzie super hiper wypasiona ekstra sesja.

  4. #14

    Domyślnie

    Czy będzie to nie wiem - wszystko zależy od .. żony. Jak pokażę te zdjęcia, to wiosną będę co najwyżej mógł pszczoły i kwiatki fotografować

    A co do warunków - jak się okazuje w "cieniu architektury" dobrze się fotografuje. Światło jest rozproszone i w miarę jednolite.

  5. #15

    Domyślnie

    Albo się nagle zainteresujesz na przykład motoryzacją lub myślistwem i będziesz na więcej dziwnych targów i imprez branżowych chodził... A żona to męża powinna wspierać słyszałem! Ehhh, kompletny brak równouprawnienia...
    Można też na przykład do zoo się wybrać by pofotografować foczki... Tylko wtedy rodzina pewnie dołączyć by chciała. A jeśli niestety nie, to jak się przez przypadek w kadr wejdzie jakaś hostessa, to co zrobić? Że co? Że lampa i parasolka do foczek niepotrzebna? Oj tam, nigdy nie wiadomo, do samoobrony może być przydatna jakby tygrys się na wolność wyrwał...

  6. #16

    Domyślnie

    Zbychu ... extra !
    Bierz że tą dziewczynę w plener i działaj ... żony się nie pytaj !!!

  7. #17

    Domyślnie

    1,7 i 9 najlepsze, w linku jest kilka fajnych tonacji

  8. #18

    Domyślnie

    Zdjecia extra. 2 i 9 jak dla mnie the best.
    Musze zapamietac ten patent: targi, hostessy, wystajaca parasolka, pucha w garsci Swoja droga moment tez niezly bo cala konkurencja pojechala do Łodzi
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  9. #19

    Domyślnie

    BArdzo fajny secik. Jak dla mnie 1,7 i 9 the best

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •