Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie wypatrując wiosnę

    Miłego odbioru i udanych zdjęć na początku wiosny


    1.

    d90 + N 18-105 VR + torba wypchana uporem i chęciami

  2. #2

    Domyślnie

    Coś z kolorami jest nie tak. Rozmycie b.ładne ale brak ostrości. Tym kitowym obiektywem trudno jest fotografować patki on jest raczej do fotografii ,,imieniny u cioci" - ustaw centralny punkt ostrości i rób zupełnie na manualu. Widzę że jesteś z Warszawy - w Parku Łazienki Królewskie masz przynajmniej dwa miejsca gdzie ptaki są dokarmiane i nie uciekają - przy Świątyni Diany w okolicy Belwederu oraz alejka wzdłuż Agrykoli. Tam będziesz miał wiele okazji do potrenowania oka i ręki - tylko trzeba przyjść w rano w powszedni dzień bo w niedzielę to nawet wiewiórki uciekają tyle jest ludzi. Pierwsze koty za płoty - dawaj następne zdjęcia. A wzorce masz wspaniałe na forum.
    pozdrawiam
    Mariusz
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Faktycznie, ostrosc poszla chyba na galazke z lewej strony ptaszka. A ze takie cos raczej nie powinno sie trafic, podejrzewam lekki FF. Ale oczywiscie moge sie mylic (i obym sie mylil).
    A co do kolorkow, to przyznaje, ze takie cieplo mi tutaj sie podoba. Pewnie robione bylo podczas zachodu slonca .
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze mam centralny AF Nie robię auto , spokojnie Kłopot polegał na tym , że jak mnie usłyszał to poleciał gdzieś. I Zrobiłem tylko jedno zdjecie. Właśnie to powyżej

    W weekend jak pogoda dopisze idę na jakieś większe polowanie

    Zdjęcie przy zachodzie . Zgadza się

    Pozdro
    d90 + N 18-105 VR + torba wypchana uporem i chęciami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •