Close

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 122
  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    wchodzę
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brylek Zobacz posta
    ( ale ja coś bym pokazał zeskanowanego )
    Właśnie...
    Pytanie do autora wyzwania: jak posiadacz analoga udowodni że wykonał zdjęcie zgodnie z wytycznymi? Czy będzie obowiązywać zasada "wierzę na słowo"?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Właśnie...
    Pytanie do autora wyzwania: jak posiadacz analoga udowodni że wykonał zdjęcie zgodnie z wytycznymi? Czy będzie obowiązywać zasada "wierzę na słowo"?
    Cytat Zamieszczone przez brylek Zobacz posta
    ale ja coś bym pokazał zeskanowanego

    wydaje mi się ze będzie trzeba wysłać orginalny nośnik do założyciela pojedynku

    tak po za tym to jakiś jest sposób na sprawdzenie z czego pochodzi plik , tak mi się zdaje . A po za tym nie walczymy o nagrodę np. puchę D3s lub 70-200vr Wiec myślę że będzie obowiązywać zasada "wierzę na słowo"

  5. #45

    Domyślnie

    Cholera, a myślałem, że będę jedyny z fotką analogową Zenit ma się dobrze i 200mm też do niego mam Oczywiście analogom wierzymy na słowo
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  6. #46
    Oszczędny w słowach Awatar zero8
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    okolice Wawy
    Posty
    87

    Domyślnie

    Dobra, to cropujemy
    Proszę o dopisanie mnie do listy.

    M|KM|N|S

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaeF Zobacz posta
    ...180tka na APS-C, to jest kąt widzenia 270mm dla pełnowymiarowej matrycy, więc wydaje mi się, że to zbytnie ułatwienie.
    Raczej utrudnienie bo 180 na DX da "węższy" kadr co w krajobrazie raczej utrudni niż ułatwi

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Właśnie...
    ...jak posiadacz analoga udowodni że wykonał zdjęcie zgodnie z wytycznymi? Czy będzie obowiązywać zasada "wierzę na słowo"?
    Generalnie we wszystkich wyzwaniach obowiązuje przede wszystkim zasada wzajemnego zaufania i traktowania się nawzajem z szacunkiem. Nic tu wygrać nie można, ma to zawsze być dobra zabawa i mobilizacja do robienia zdjęć więc jeśli ktoś posuwa się do oszustwa to jego sprawa i jego sumienie. Inaczej nie miało by to sensu - bo np. jak sprawdzić, że zdjęcie nie jest z szuflady?



    Szykuje się znów mocno obsadzona bitwa - może być ciekawie.

  8. #48

    Domyślnie

    Raczej utrudnienie bo 180 na DX da "węższy" kadr co w krajobrazie raczej utrudni niż ułatwi
    Wydaje mi się, że od pewnego momentu im szerzej tym łatwiej robić krajobraz. Dlatego jesteśmy na tej konkretnej ogniskowej na 500mm to by problemu nie było z krajobrazem
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaeF Zobacz posta
    na 500mm to by problemu nie było z krajobrazem
    noooo
    z krakowa sobie giewont pierdyknę
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  10. #50

    Domyślnie

    Załóż telekonwerter 3X i spróbuj jakieś scenki z safari w Afryce Nie zapomnij o statywie, bo łatwo zdjecie żyrafy poruszyć
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •