Close

Strona 748 z 748 PierwszyPierwszy ... 248648698738746747748
Pokaż wyniki od 7 471 do 7 478 z 7478

Domyślnie

"Robin wariacie! Jakie 222 km/h? Ja najwięcej miałem 170... jakoś mnie nie ciągnie by przekroczyć 200... :/"

Na mojej maszynie przy tej prędkości to trzeba by sznurkami ręce do kierownicy przywiązać, a i tak przy 180 by mi łeb wcześniej urwało Pierwsza zdaje się i tak odleciałaby szyba. Powyżej 120 czuję jak wiatr mi na ramionach wiatr nitki z kurtki wyciąga

Tapatalknięte

Domyślnie

To i ja skorzystałem z ostatnich ciepłych dni i polatałem po okolicy

IMG_20181013_165422_565.jpg
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Robin wariacie! Jakie 222 km/h? Ja najwięcej miałem 170... jakoś mnie nie ciągnie by przekroczyć 200... :/
    Musiałem kurde, a poza tym lubię liczby parzyste z dwójką

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Oczywiście na niemieckim autobanie.
    Ale odejmij z 10 procent od licznikowej.
    Oczywiste, droga na Ostrołękę

Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin to jak sie juz tak rozpedzales i zapewne na trasie Bialystok-Wawa.
    .
    Ciekawi jak to na takie Kawie jak Twoja ręce prostuje przy takich prędkościach, bym spróbował Te rozpędzanie od 150- do 200 jest niesamowite przeżycie, bo cyfry na liczniku lecą jak szalone
    To na spontanie było. Wyjechałem do porządnej stacji SHELL zatankować pod samiusieńki korek paliwo v-power na zimę . Popatrzyłem na drogę, na słońce, a miałem pięknie pod słońce. Pomyślałem czemu nie dzisiaj, bo przecież kiedyś trzeba to zrobić ten jeden raz Będzie co wnuczkom opowiadać
    Jechał ze mną gość na Fazerze 600 ( 2008r) z owiewką. Siedział wyprostowany na baczność prawie i też ponad dwie paki, kurde a ja musiałem się kłaść, a za mną na Yamaszce R1 i przy 180 km/ h chłopakowi zerwało szybkę z kasku (kask rupieć jakiś ) ale doświadczony bardzo motocyklista wiec jakoś wyszedł z tego

ps.
    U mnie już się chłopaki szykują latać do stolicy na kawę do Marek, bo jak dokończą budowę S8,a niewiele zostało to podobno według przepisów te niecałe 200km będzie można pokonać w półtora godziny samochodem zwykłym oblecieć

Dżunak na traktorach robi wrażenie !

Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta

Ostatnio edytowane przez robin102 ; 14-10-2018 o 02:42
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta

pięknie, jeśli się uda to może w tym roku zacznę dla siebie robić scramlera , shl jest fajna i muszę ją troszkę oszczędzać, a shadow troszkę za ciężka na takie ścieżki, a motorynki chyba nigdy nie ukończę, bo jakiś cel trzeba mieć, od dzieciaków nie pożyczam - bo to fani plastiku brakuje mi trochę możliwości zjazdów z asfaltu, więc jeśli już finanse pozwolą to poszukam moto do przeróbki
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 14-10-2018 o 12:40
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Domyślnie

Scrambler piękna sprawa. Mój to odzysk z choppera. Uwielbiam zjechać z asfaltu, zrzucić kask i parkotać sobie polami i lasami. Miód na uszy i ukojenie na skołatane nerwy

Mam też oryginała. W tym roku skończyłem składać. Jakoś bardzo lubię jeździć Junakiem. Zero elektroniki i wspomagaczy

Ostatnio edytowane przez sea21 ; 14-10-2018 o 19:53
    !BLOG

Domyślnie

Wygląda pięknie. Wrzuć jakiś film z jazdy. Może być w takim stylu jak ten.

Domyślnie

No właśnie z jazdy niewiele mam. Rzadko nagrywam bo przeważnie jak gdzieś jadę to szkoda mi czasu na zbieranie sprzętu. Wolę dłużej polatać
    !BLOG

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    Wygląda pięknie. Wrzuć jakiś film z jazdy. Może być w takim stylu jak ten.

https://youtu.be/6-bUoGQkqaQ
    W tym niby Junaku zbiornik paliwa pochodzi od motoroweru Simson takiego na pedały. Miałem taki sam zbiornik w swoim chopperze zrobionym z Junaka, a może raczej w Junaku udającym choppera.
    Junak to niesamowicie fajna maszyna. Pojeździłem sobie Junakiem kiedyś i to sporo km zrobiłem.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 748 z 748 PierwszyPierwszy ... 248648698738746747748

Uprawnienia umieszczania postów