Close

Strona 742 z 742 PierwszyPierwszy ... 242642692732740741742
Pokaż wyniki od 7 411 do 7 415 z 7415

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wim, że już było ze 3 razy, ale może coś nowego ?
    Potrzebuje plecak mały zgrabny na motocykl do przewożenia lustrzanki plus 2-3 nieduże obiektywy. Ewentualni inna opcja transportu, na baku paliwa może ?
    Polecicie coś, używacie ? Dzięki
    Mogę polecić Benro, mam poprzedni model Quicken. Dostęp bez zdejmowania i dużo przegródek na drobiazgi. Zabieram do niego body z Sigmą 18-35, lampę, Tamrona 70-300 szpargały i dokumenty. Z boku pakuję butelkę z wodą, można jeszcze dokleić statyw, ale to już będzie naprawdę parę kilo. No i pokrowiec jest jakby co.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wim, że już było ze 3 razy, ale może coś nowego ?
    Potrzebuje plecak mały zgrabny na motocykl do przewożenia lustrzanki plus 2-3 nieduże obiektywy. Ewentualni inna opcja transportu, na baku paliwa może ?
    Polecicie coś, używacie ? Dzięki
    Nie jestem zwolennikiem plecakow. Byle przewrotka i na pewno przez pewien czas bedziemy na plecach.
    Mozna sobie wyobrazic co moze sie stac ze sprzetem jak bedzie na dole a my na gorze. Nasze plecy tez moga troche ucierpiec.
    Bo za tym ja akurat nie lubie miec plecaka jadac moto.
    Zawsze mocuje na miejscu pasazera kabure z aparatem lub torbe z wieksza iloscia sprzetu. Takiemu mocowaniu chyba tylko dachowanie moze zaszkodzic.
    Plecak raczej odpada bo ma szelki na stale i zawsze przeszkadzaja.
    Potrzebujesz wiekszej kabury typu colt zeby weszlo cos wiecej niz tylko body z zapietym obiektywem. Lub zgrabna torbe foto pasujaca mniej wiecej wymiarami do siedzenia.
    Colt z racji tego, ze sie zweza lepiej bedzie pasowal do siedzenia.
    Torba wiecej pomiesci. Bierz centymetr i obadaj jaka masz przestrzen do dyspozycji ma siedzeniu.
    Zamocujesz to paskiem za raczke z tylu plus dwie elastyczne linki z haczykami, niejako naokolo torby, pod spodem zadupka.
    No wiesz, cos jak baleron sie wiaze.
    I trzyma sie elegancko, bezpiecznie i szybko mozna zdjac.

Tankbag moze porysowac albo zmatowic lakier na baku.
    A tego bys nie wytrzymal.
    Zreszta lepiej kabure/torbe foto niz cos motocyklowego bo mozna mocowac przegrodki, grubsze scianki z gabeczka itp.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 22-09-2018 o 22:37
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie jestem zwolennikiem plecakow. Byle przewrotka i na pewno przez pewien czas bedziemy na plecach.
    .
    W tym sezonie klika razy woziłem aparat i parę szkieł w plecaku. Wygodnie to nie jest, bo ciąży na plecach i przy dużych prędkościach zaczyna robić za spadochron
    Jest duży plus jednak, bo jak zsiadam z motoru to wartościowy sprzęt cały czasem ma na sobie i oddalam się dalej czy bliżej to zawsze z aparatem.
    Ideałem był by jakiś nieduży zgrabny plecaczek co by sie go dało na bak przypinać, lub w inne miejsce bez zabawy w linki, siatki, paski gumowe.

ps.
    Z wieści światowych to Sokolnik jest pod Barcelona i pożałował 70 euro na wypożyczenie skutera aby sobie pośmigać w tamtych rejonach. Echhhhh
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Domyślnie

No ale ta torbe co ja sobie mocuje jak ci opisalem, to zdejmuje sie w 5-10sek.
    Ciekawe czy Sokol wie ze u nas juz lato i przyjazne temperatury dla motocyklistow odeszly w zaapomnienie.

Kurde, jutro jade z jakims drobiazgiem do mechanika i juz rozkminiam jak gruby sweterk zalozyc.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Domyślnie

Są magnetyczne tank bagi i są tank bagi mocowane do uchwytu przykręconego do wlewu paliwa.

€70 za skuter też bym nie zapłacił. My za Scramblera (który ostatecznie jednak będzie Multistradą) na dwa dni na Majorce płacimy €150. Samochód na 5 dni kosztował nas €25 choć okupiony był bardzo długimi oczekiwaniem w kolejce aby go odebrać. Z tego miejsca chciałem niepolecić firmy Record GO, choć inne budżetowe miały podobnie długie kolejki.
    Pursue happiness with diligence

Strona 742 z 742 PierwszyPierwszy ... 242642692732740741742

Uprawnienia umieszczania postów