Close

Strona 742 z 1512 PierwszyPierwszy ... 2426426927327407417427437447527928421242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 411 do 7 420 z 15118
  1. #7411

    Domyślnie

    No ale ta torbe co ja sobie mocuje jak ci opisalem, to zdejmuje sie w 5-10sek.
    Ciekawe czy Sokol wie ze u nas juz lato i przyjazne temperatury dla motocyklistow odeszly w zaapomnienie.

    Kurde, jutro jade z jakims drobiazgiem do mechanika i juz rozkminiam jak gruby sweterk zalozyc.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #7412

    Domyślnie

    Są magnetyczne tank bagi i są tank bagi mocowane do uchwytu przykręconego do wlewu paliwa.

    €70 za skuter też bym nie zapłacił. My za Scramblera (który ostatecznie jednak będzie Multistradą) na dwa dni na Majorce płacimy €150. Samochód na 5 dni kosztował nas €25 choć okupiony był bardzo długimi oczekiwaniem w kolejce aby go odebrać. Z tego miejsca chciałem niepolecić firmy Record GO, choć inne budżetowe miały podobnie długie kolejki.
    Pursue happiness with diligence

  3. #7413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Z wieści światowych to Sokolnik jest pod Barcelona i pożałował 70 euro na wypożyczenie skutera aby sobie pośmigać w tamtych rejonach. Echhhhh
    Mądrze, to tak jakby wrzucić 70 ojro do klopa ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #7414

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    (który ostatecznie jednak będzie Multistradą) i ... .
    Wiedziałem, że tak będzie
    Jak się jeździ napisz

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Mądrze, to tak jakby wrzucić 70 ojro do klopa ....
    W podróży poślubnej kasa nie gra roli. Po 20 latach, a pamiętasz jak po Barcelonie skuterem jeździliśmy kochanie. Albo do syna, że po Barcelonie z mamą jeździliśmy.
    ps.
    Wybieram się do Barcelony w grudniu już daje na msze aby była pogoda do jazdy, bo muszę skuter oblatać i jakiś duży fajny motocykl.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 26-09-2018 o 13:42
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #7415

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wiedziałem, że tak będzie
    Jak się jeździ napisz
    Wyszło tak nie z mojej winy. Ktoś się rozmazał tym Scramblerem i musiałem zgodzić się na Stradę. Jeździ się zarąbiście choć trochę straszno. Dopasowaliśmy się do stylu autochtonów i jeździliśmy dziś w koszulkach. Tak jak nie wyobrażam sobie jazdy tutaj w skórach tak nie wyobrażam sobie jeżdzenia w tshircie na dłuższą metę. Sam sprzęt jest mega choć ten V-twin sprawia wrażenie jakby miał się rozlecieć. Momentu jest całe mnóstwo ale poniżej 3 tys RPM nie jest zbyt przyjemnie.

    IMG_20180926_130900.jpg
    Pursue happiness with diligence

  6. #7416

    Domyślnie

    Zdjęcie przyprawia o szczerą zazdrość taką aż od wątroby

    - - - - kolejny post - - - - - -

    [QUOTE=Boryszuk;3989887] Sam sprzęt jest mega choć ten V-twin sprawia wrażenie jakby miał się rozlecieć. Momentu jest całe mnóstwo ale poniżej 3 tys RPM nie jest zbyt przyjemnie.
    [QUOTE]
    Tak piszą tak znawcy mówią, że Multistrada to debeściak nad debeściaki, a hałas powoduje rozrząd desmodromiczny który ludzie kochają za coś tam
    Ktoś mnie namawiał na te moto, ale pieniądze kosmiczne i to chyba silnik V jest, a nie Twin.

    http://motormania.com.pl/porady/wars...zalety-i-sens/
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-09-2018 o 12:08
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7417

    Domyślnie

    To jest V-twin czyli Fał-dwa. Prowadzi się to fantastycznie choć żeby się całkiem przekonać musiałbym spędzić dzień bez przerażonego plecaka i na drogach, które trochę znam. Tutaj jest o tyle niebezpiecznie, że za każdym zakrętem można spotkać niemieckiego turystę w wynajętej Pandzie jadącego środkiem drogi jakby jechał czołgiem na podbój Sankt Petersburga.
    Pursue happiness with diligence

  8. #7418

    Domyślnie

    Dzisiaj moja Anka prawie się popłakała na myśl o jeździe jako plecak. Postanowiliśmy, że zaplanowane wycieczki zrobimy samochodem a Stradę zostawimy pod hotelem. Po powrocie, ponieważ i tak miałem zatankować przed zdaniem motoru jutro, wziąłem kask i pojechałem się przewietrzyć a Anka została w hotelu. I powiem Wam tak. O jprdł. O matko i córko. Ależ to idzie! 3 bieg, 5 tys. obrotów, 85km/h. Gaz do oporu, spomiędzy nóg wydobywa się wrzask tysiąca wuwuzeli, licznik nie nadąża się aktualizować więc pokazuje przyrost co 15km/h. Przy 10 tys. obrotów zapala się czerwona lampka, ryk jest nieziemski a prędkościomierz wskazuje 160km/h. Wszystko to w może że 2 sekundy. Może nie. Muszę przyznać, że podczas jazdy miałem więcej krwi w kroczu niż w mózgu. Wow!


    Z drugiej strony nie wiem jakby to było żyć z taką Stradą. Jeździ się na tym trochę jak na enduro tylko większym i cięższym.


    IMG_20180927_175225.jpg
    Pursue happiness with diligence

  9. #7419

    Domyślnie

    Jak stać to brać, bo chyba dobra cenka
    https://www.mobile.de/pl/Motocykl/Du...267720372.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #7420

    Domyślnie

    Tijjjaaa a jak cokolwiek padnie to wysyłać do Włoch, bo tylko tam ogarniają te wynalazki ....
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 742 z 1512 PierwszyPierwszy ... 2426426927327407417427437447527928421242 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •