Close

Strona 748 z 1512 PierwszyPierwszy ... 2486486987387467477487497507587988481248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 471 do 7 480 z 15116
  1. #7471

    Domyślnie

    "Robin wariacie! Jakie 222 km/h? Ja najwięcej miałem 170... jakoś mnie nie ciągnie by przekroczyć 200... :/"

    Na mojej maszynie przy tej prędkości to trzeba by sznurkami ręce do kierownicy przywiązać, a i tak przy 180 by mi łeb wcześniej urwało Pierwsza zdaje się i tak odleciałaby szyba. Powyżej 120 czuję jak wiatr mi na ramionach wiatr nitki z kurtki wyciąga

    Tapatalknięte

  2. #7472

    Domyślnie

    To i ja skorzystałem z ostatnich ciepłych dni i polatałem po okolicy

    IMG_20181013_165422_565.jpg
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  3. #7473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Robin wariacie! Jakie 222 km/h? Ja najwięcej miałem 170... jakoś mnie nie ciągnie by przekroczyć 200... :/
    Musiałem kurde, a poza tym lubię liczby parzyste z dwójką

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Oczywiście na niemieckim autobanie.
    Ale odejmij z 10 procent od licznikowej.
    Oczywiste, droga na Ostrołękę

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin to jak sie juz tak rozpedzales i zapewne na trasie Bialystok-Wawa.
    .
    Ciekawi jak to na takie Kawie jak Twoja ręce prostuje przy takich prędkościach, bym spróbował Te rozpędzanie od 150- do 200 jest niesamowite przeżycie, bo cyfry na liczniku lecą jak szalone
    To na spontanie było. Wyjechałem do porządnej stacji SHELL zatankować pod samiusieńki korek paliwo v-power na zimę . Popatrzyłem na drogę, na słońce, a miałem pięknie pod słońce. Pomyślałem czemu nie dzisiaj, bo przecież kiedyś trzeba to zrobić ten jeden raz Będzie co wnuczkom opowiadać
    Jechał ze mną gość na Fazerze 600 ( 2008r) z owiewką. Siedział wyprostowany na baczność prawie i też ponad dwie paki, kurde a ja musiałem się kłaść, a za mną na Yamaszce R1 i przy 180 km/ h chłopakowi zerwało szybkę z kasku (kask rupieć jakiś ) ale doświadczony bardzo motocyklista wiec jakoś wyszedł z tego

    ps.
    U mnie już się chłopaki szykują latać do stolicy na kawę do Marek, bo jak dokończą budowę S8,a niewiele zostało to podobno według przepisów te niecałe 200km będzie można pokonać w półtora godziny samochodem zwykłym oblecieć

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dżunak na traktorach robi wrażenie !

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    To i ja skorzystałem z ostatnich ciepłych dni i polatałem po okolicy

    IMG_20181013_165422_565.jpg
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 14-10-2018 o 02:42
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #7474

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    To i ja skorzystałem z ostatnich ciepłych dni i polatałem po okolicy

    IMG_20181013_165422_565.jpg
    pięknie, jeśli się uda to może w tym roku zacznę dla siebie robić scramlera , shl jest fajna i muszę ją troszkę oszczędzać, a shadow troszkę za ciężka na takie ścieżki, a motorynki chyba nigdy nie ukończę, bo jakiś cel trzeba mieć, od dzieciaków nie pożyczam - bo to fani plastiku brakuje mi trochę możliwości zjazdów z asfaltu, więc jeśli już finanse pozwolą to poszukam moto do przeróbki
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 14-10-2018 o 12:40
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #7475

    Domyślnie

    Scrambler piękna sprawa. Mój to odzysk z choppera. Uwielbiam zjechać z asfaltu, zrzucić kask i parkotać sobie polami i lasami. Miód na uszy i ukojenie na skołatane nerwy

    Mam też oryginała. W tym roku skończyłem składać. Jakoś bardzo lubię jeździć Junakiem. Zero elektroniki i wspomagaczy

    Ostatnio edytowane przez sea21 ; 14-10-2018 o 19:53
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #7476

    Domyślnie

    Wygląda pięknie. Wrzuć jakiś film z jazdy. Może być w takim stylu jak ten.


  7. #7477

    Domyślnie

    No właśnie z jazdy niewiele mam. Rzadko nagrywam bo przeważnie jak gdzieś jadę to szkoda mi czasu na zbieranie sprzętu. Wolę dłużej polatać
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #7478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    Wygląda pięknie. Wrzuć jakiś film z jazdy. Może być w takim stylu jak ten.

    https://youtu.be/6-bUoGQkqaQ
    W tym niby Junaku zbiornik paliwa pochodzi od motoroweru Simson takiego na pedały. Miałem taki sam zbiornik w swoim chopperze zrobionym z Junaka, a może raczej w Junaku udającym choppera.
    Junak to niesamowicie fajna maszyna. Pojeździłem sobie Junakiem kiedyś i to sporo km zrobiłem.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #7479

    Domyślnie

    Jak tam jezdzicie jeszcze? Chyba tak, bo pogoda wybitnie sprzyjajaca, dzisiaj bylo w Wawie a raczej okolicach 22 stopnie, sloneczko.
    Takze ja kontrolme 150km znajomymi drogami nawinalem.

    Dobra, malo uczeszczana droga, wioski mijajane po drodze, lajtowe 110km/h i sloneczko na jesiennych lisciach. Czasem szybciej ale az sie nie chcialo spieszyc...
    Z jakims przypadkowym Panem Heniem sobie pogadalem na stacji paliw.
    Normalnie sie zrelaksowalem w motocyklowy sposob.

    I juz nie bede wskwzywal palcem ktorej to baletnicy rabek u spodnicy przeszkadzal i nie chciala, znaczy nie chcial sie spotkac.

    P.s
    Ta stacja na ktorej przystanalem sie rozprostowac to taka typowo tranzytowa byla.
    Obok stacji trasa, to wiecej ciezarowek jechalo niz osobowek, bo to trasa laczaca gdanska z poznanska.
    Mi sie zawsze podobalo jak kierowcy sobie przyozdabiaja kabiny w srodku.
    Te proporczyki, tabliczki z imieniem.
    I patrze a tu "Krzycho" Scania zwawo pogina
    A na tej stacji mieli pelno takich bajerow, caly stojak.
    Szybe w owiewce mam, napisy Scania czy Volvo na tabliczce sobie nie walne.
    Ale juz Krzychu albo Krzysztof moglbym miec. Moze nawet dalo by rade ciut mniejszy rozmiar niz do Tira znalezc.
    Ze kurde akurat Krzysztofa nie bylo wsrod tych tabliczek, bo juz zaczalem przebierac.

    A fajne mieli te tabliczki. Po srodku imie lub marka ciezarowki. Po obu stronach napisu flaga Polski z godlem lub godlo. A z drugiej strony tez imie tyle ze z symbolem UE.
    I przyssawki nawet byly.
    Na alle widze tylko takie "dokladne repliki" tablicy rejestracyjnej.
    A te byly fajniejsze.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 18-10-2018 o 17:36
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #7480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Szybe w owiewce mam, napisy Scania czy Volvo na tabliczce sobie nie walne.
    "Krzychu Lokomotywa".

Strona 748 z 1512 PierwszyPierwszy ... 2486486987387467477487497507587988481248 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •