Close

Strona 741 z 1503 PierwszyPierwszy ... 2416416917317397407417427437517918411241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 401 do 7 410 z 15023
  1. #7401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    wydawnictwem drogich gazet.
    Gazety może i drogie, ale zarobki już niekoniecznie.
    Zagadka na dziś - ile osób pracuje (na stałe) przy wydawaniu polskiej edycji Playboya?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #7402

    Domyślnie

    Dobra to pincet pyklo. Wawa-Mragowo-Ryn i z powrotem. Niestety ostanie 100km z hakiem jak wracalem to juz po ciemku. Czytaj po ciemaku przez lasy 90-100km/h zamiast wiekszej predkosci po widoku, bo droga byla dobra.
    Ale co much nalapalem na moto i siebie to moje
    Jestem zmeczony ale szczesliwy.


    Jezioro Rynskie.
    20180919_164130.jpg





    @Boryszuk a ktory to Scrambler, 800 czy 1100?
    Ogolnie z wygladu mi sie nie podoba. Ale oprocz marketingowego lansowania go na sile na hipsterski gadzet, to chwala go w testach bardzo za wszechstronnosc.
    Takze moze byc ciekawy i zwinny sprzet z fajnymi wrazeniami z jazdy. Luknalem w dane techniczne. 1100 wazy na sucho 189kg a 800-tka 170kg. No niezle.
    Moglbym sie bujnac tym 1100.




    .
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 19-09-2018 o 23:32
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #7403

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Zagadka na dziś - ile osób pracuje (na stałe) przy wydawaniu polskiej edycji Playboya?
    Nie wiem ilu przy Payboju, ale wiem ile przy polskiej edycji Vouga i zarabiają całkiem dobrze. Syn tam pracuje
    20 osób ze współpracownikami.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #7404

    Domyślnie

    W Playboyu - trzy
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #7405

    Domyślnie

    jak to nazwa przyciąga, przecież scrambler miał być z założenia lekkim motocyklem, ech ten powrót do odgrzania kotleta choć by tylko w nazwie, bo ludziska nie pamiętają co to było scrambler - ech
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #7406

    Domyślnie

    Wim, że już było ze 3 razy, ale może coś nowego ?
    Potrzebuje plecak mały zgrabny na motocykl do przewożenia lustrzanki plus 2-3 nieduże obiektywy. Ewentualni inna opcja transportu, na baku paliwa może ?
    Polecicie coś, używacie ? Dzięki
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7407

    Domyślnie

    w "porządnym" motocyklu są sakwy , a na wyjazdy biorę kompakt, ewentualnie R1 - NIE cierpię jeździć z założonym plecakiem, a na poważnie to oferty (może być np Oxford) torby na fotel
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #7408

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wim, że już było ze 3 razy, ale może coś nowego ?
    Potrzebuje plecak mały zgrabny na motocykl do przewożenia lustrzanki plus 2-3 nieduże obiektywy. Ewentualni inna opcja transportu, na baku paliwa może ?
    Polecicie coś, używacie ? Dzięki
    Mogę polecić Benro, mam poprzedni model Quicken. Dostęp bez zdejmowania i dużo przegródek na drobiazgi. Zabieram do niego body z Sigmą 18-35, lampę, Tamrona 70-300 szpargały i dokumenty. Z boku pakuję butelkę z wodą, można jeszcze dokleić statyw, ale to już będzie naprawdę parę kilo. No i pokrowiec jest jakby co.

  9. #7409

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wim, że już było ze 3 razy, ale może coś nowego ?
    Potrzebuje plecak mały zgrabny na motocykl do przewożenia lustrzanki plus 2-3 nieduże obiektywy. Ewentualni inna opcja transportu, na baku paliwa może ?
    Polecicie coś, używacie ? Dzięki
    Nie jestem zwolennikiem plecakow. Byle przewrotka i na pewno przez pewien czas bedziemy na plecach.
    Mozna sobie wyobrazic co moze sie stac ze sprzetem jak bedzie na dole a my na gorze. Nasze plecy tez moga troche ucierpiec.
    Bo za tym ja akurat nie lubie miec plecaka jadac moto.
    Zawsze mocuje na miejscu pasazera kabure z aparatem lub torbe z wieksza iloscia sprzetu. Takiemu mocowaniu chyba tylko dachowanie moze zaszkodzic.
    Plecak raczej odpada bo ma szelki na stale i zawsze przeszkadzaja.
    Potrzebujesz wiekszej kabury typu colt zeby weszlo cos wiecej niz tylko body z zapietym obiektywem. Lub zgrabna torbe foto pasujaca mniej wiecej wymiarami do siedzenia.
    Colt z racji tego, ze sie zweza lepiej bedzie pasowal do siedzenia.
    Torba wiecej pomiesci. Bierz centymetr i obadaj jaka masz przestrzen do dyspozycji ma siedzeniu.
    Zamocujesz to paskiem za raczke z tylu plus dwie elastyczne linki z haczykami, niejako naokolo torby, pod spodem zadupka.
    No wiesz, cos jak baleron sie wiaze.
    I trzyma sie elegancko, bezpiecznie i szybko mozna zdjac.

    Tankbag moze porysowac albo zmatowic lakier na baku.
    A tego bys nie wytrzymal.
    Zreszta lepiej kabure/torbe foto niz cos motocyklowego bo mozna mocowac przegrodki, grubsze scianki z gabeczka itp.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 22-09-2018 o 22:37
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #7410

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie jestem zwolennikiem plecakow. Byle przewrotka i na pewno przez pewien czas bedziemy na plecach.
    .
    W tym sezonie klika razy woziłem aparat i parę szkieł w plecaku. Wygodnie to nie jest, bo ciąży na plecach i przy dużych prędkościach zaczyna robić za spadochron
    Jest duży plus jednak, bo jak zsiadam z motoru to wartościowy sprzęt cały czasem ma na sobie i oddalam się dalej czy bliżej to zawsze z aparatem.
    Ideałem był by jakiś nieduży zgrabny plecaczek co by sie go dało na bak przypinać, lub w inne miejsce bez zabawy w linki, siatki, paski gumowe.

    ps.
    Z wieści światowych to Sokolnik jest pod Barcelona i pożałował 70 euro na wypożyczenie skutera aby sobie pośmigać w tamtych rejonach. Echhhhh
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 741 z 1503 PierwszyPierwszy ... 2416416917317397407417427437517918411241 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •