Close

Strona 781 z 1513 PierwszyPierwszy ... 2816817317717797807817827837918318811281 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 801 do 7 810 z 15127
  1. #7801

    Domyślnie

    Gmole do R1200r najłatwiej wyszukać na e-bay. Ja swoje upolowałem poniżej 600zł z przesyłką. Takie mam:
    https://www.ebay.pl/itm/IBEX-554-053...:rk:9:razz:f:0
    Oczywiście omijając produkt firmy HEED, który wymaga z tego co wiem odkręcenia do regulacji zaworów.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #7802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    P.s Nowa Honda CB1100, ten klasyczny moto, tez ma chlodzenie powietrzne wspomagane olejem...
    I to jest motor dla Ciebie za kilka lata jak będziesz starym dziadem i dalej będziesz szukał motonga z 5biegową skrzynią .

    - - - - kolejny post - - - - - -

    O dzieki, dzieki . Sam montowałeś, idzie ogarnąć sprawę ?

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Gmole do R1200r najłatwiej wyszukać na e-bay. Ja swoje upolowałem poniżej 600zł z przesyłką. Takie mam:
    https://www.ebay.pl/itm/IBEX-554-053...:rk:9:razz:f:0
    Oczywiście omijając produkt firmy HEED, który wymaga z tego co wiem odkręcenia do regulacji zaworów.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #7803

    Domyślnie

    20 minut pracy, nie do wszystkich śrub jest podejście z kluczem dynamometrycznym, ale do głównej jest.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #7804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie wiem ale podobno spełnienie tej normy na 2020 już olejakiem nie będzie możliwe.
    I czemu "wydziwia", pewnie za dekadę pewnie już spaliniaka nie sprzedasz. Nic dziwnego że już robią przymiarki .
    Nie sugeruj sie duzym Banditem ze mu zabrali chlodzenie olejem. Ten silnik po prostu pamietal epoke wegla kamiennego.
    Rodzaj chlodzenia silnika ma praktycznie zerowy wplyw na "zatrucie" spalin.
    A chlodzenie ciecza jest wydajniejsze i bardziej efektywne, dlatego jest najpowszechniejsze.

    Takze ja bym byl spokojny o Harleya i jego V2 chlodzone powietrzem. (moge sie zalozyc o symbolicznego browara nawet ) Bedzie dostepny w Europie wraz z nowa norma Euro5 dla motocykli. O ile wejdzie w 2020 bo moze miec lekki poslizg.
    Ogolnie kazdy mysli ze Harley to rzęch. Ale akurat jemu i takiemu bokserowi BMW jest latwiej spelniac normy niz wysokoobrotowym szescsetkom z czerwonym polem grubo powyzej 10 tys/obrotow.
    Spojrz na obecna oferte 600-tek, prawie ich nie ma. Tak je przerzedzila Euro4.

    Ale dobra, dosyc o normach spalin. Sa bardziej emocjonujace rzeczy w motocyklach niz "Panie a ile to emituje tlenku wegla"
    Zreszta zbytnio zblizamy sie tu do ekologi, ktora czasem przechodzi w bezmyslny ekoterroryzm...i sie nie bede denerwowal.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    I to jest motor dla Ciebie za kilka lata jak będziesz starym dziadem i dalej będziesz szukał motonga z 5biegową skrzynią .
    Nie pasuje mi.
    Ja wole lata 80-te w motocyklach a to juz sa 70-te.
    90KM i 90NM z 1100...chyba to kurde z premedytacja zrobili i jeszcze olow w rame powlewali bo ciezsza niz moje Kawasaki.
    Kawasaki Z900R bije ta Honde pod kazdym wzgledem...ale znowuz on tez mi sie nie podoba, bo tez bardziej lata 70-te i nie ma 2 amortyzatorow z tylu.

    Nastepcy ktorych biore pod uwage w blizej nieokreslonej przyszlosci to;
    -Honda CB1300 - najrozsadniejszy wybor i wrocil bym do Hondy.
    -Yamaha XJR1300 - ale @Kolekcjoner narzeka na chlodzenie powietrzem w swoim Bandicie. I to mi troche daje do myslenia czy nie idzie sie ugotowac w gestszym ruchu miejskim w lato (ze w sensie jezdziec a nie motor ).
    ...
    ...
    ...
    ...
    Yamaha V max 1200 - to bym najbardziej chcial. Tylko ze robiona byla do 2007r a ja bym sie sklanial do zakupu moto do 10 lat raczej.
    Zreszta za ostatnie roczniki w dobrym stanie to juz zaczynaja jakies chore pieniadze wolac.
    I tu bym wrocil do motocykla w stylu dragster jak VF1100 i takze wersji amerykanskiej (bo tylko taka, otwarta bym bral pod uwage)
    I trzeba by troche musowo stuningowac typu; wzmocnienie ramy obowiazkowo i przerobic V-boost zebym mogl go zalaczac wczesniej niz przy 6 tys/obr jak fabryka daje.
    Wzmocnic tylny wachacz, moze inne kola lub hamulce.

    Kurde o tej ostatniej pozycji najbardziej sie rozpisalem
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #7805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nastepcy ktorych biore pod uwage w blizej nieokreslonej przyszlosci to;
    -Honda CB1300 - najrozsadniejszy wybor i wrocil bym do Hondy.
    I tego się trzymajmy, bo reszta to takie jakieś dziwne motongi, prawie tak dziwne jak mój

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    20 minut pracy, nie do wszystkich śrub jest podejście z kluczem dynamometrycznym, ale do głównej jest.
    Czyli idzie ogarnąć samemu.
    Jaki olej lejesz do swojej Bemki

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Spojrz na obecna oferte 600-tek, prawie ich nie ma. Tak je przerzedzila Euro4.
    To jest rzeczywiście ciekawe dlaczego wybór fajnych sześcsetek jakby zanikła. czyżby moda na inne pojemności nastała ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #7806
    Oszczędny w słowach Awatar Tompie
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Łódź / Brzeziny / łódzkie wschodnie
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja mam Motula 7100

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Chcę zmienić system.

  7. #7807

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    I tego się trzymajmy, bo reszta to takie jakieś dziwne motongi, prawie tak dziwne jak mój
    To byloby najlepsze wyjscie, najrozsadniejsze, najlatwiejsze, bez ryzyka, po prostu najbardziej logiczne...ale Yamaha V max 1200 jest dla mnie najbardziej kultowym i legendarnym motocyklem jaki kiedykolwiek powstal.
    Nowy Vmax 1700 to juz nie to do konca to samo i bez 2 nerek nie moglbym juz funkcjonowac

    A Yamaha Vmax 1200 to ostatni smok.
    https://www.scigacz.pl/Yamaha,V-Max,...Smok,7664.html

    Tu sa tuningowe wydechy, ale na fabrycznych jest podobnie
    https://youtu.be/YO51Xk9ptLs


    P.s A co do zaniku wiekszosci szescsetek Robin, to nie czytalea uwaznie.
    Takim bardzo wysokoobrotowym silnikom ciezko jest spelniac coraz ostrzejsze normy.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 21-11-2018 o 20:42
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #7808

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tompie Zobacz posta
    Ja mam Motula 7100

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Jakiej lepkości ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #7809

    Domyślnie

    pojemności "wymierają", 175, 200, 450 itp, dziś 250 zastępują 300, 500 pozostają, ąle to co raz bardziej niszowa grupa, 600 przekształcają się w 750, większa pojemność to możliwość większej mocy przy niższych nakładach
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #7810

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie sugeruj sie duzym Banditem ze mu zabrali chlodzenie olejem. Ten silnik po prostu pamietal epoke wegla kamiennego.
    Rodzaj chlodzenia silnika ma praktycznie zerowy wplyw na "zatrucie" spalin.
    A chlodzenie ciecza jest wydajniejsze i bardziej efektywne, dlatego jest najpowszechniejsze.

    Takze ja bym byl spokojny o Harleya i jego V2 chlodzone powietrzem. (moge sie zalozyc o symbolicznego browara nawet ) Bedzie dostepny w Europie wraz z nowa norma Euro5 dla motocykli. O ile wejdzie w 2020 bo moze miec lekki poslizg.
    Ogolnie kazdy mysli ze Harley to rzęch. Ale akurat jemu i takiemu bokserowi BMW jest latwiej spelniac normy niz wysokoobrotowym szescsetkom z czerwonym polem grubo powyzej 10 tys/obrotow.
    Spojrz na obecna oferte 600-tek, prawie ich nie ma. Tak je przerzedzila Euro4.

    Ale dobra, dosyc o normach spalin. Sa bardziej emocjonujace rzeczy w motocyklach niz "Panie a ile to emituje tlenku wegla"
    Zreszta zbytnio zblizamy sie tu do ekologi, ktora czasem przechodzi w bezmyslny ekoterroryzm...i sie nie bede denerwowal.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Nie pasuje mi.
    Ja wole lata 80-te w motocyklach a to juz sa 70-te.
    90KM i 90NM z 1100...chyba to kurde z premedytacja zrobili i jeszcze olow w rame powlewali bo ciezsza niz moje Kawasaki.
    Kawasaki Z900R bije ta Honde pod kazdym wzgledem...ale znowuz on tez mi sie nie podoba, bo tez bardziej lata 70-te i nie ma 2 amortyzatorow z tylu.

    Nastepcy ktorych biore pod uwage w blizej nieokreslonej przyszlosci to;
    -Honda CB1300 - najrozsadniejszy wybor i wrocil bym do Hondy.
    -Yamaha XJR1300 - ale @Kolekcjoner narzeka na chlodzenie powietrzem w swoim Bandicie. I to mi troche daje do myslenia czy nie idzie sie ugotowac w gestszym ruchu miejskim w lato (ze w sensie jezdziec a nie motor ).
    ...
    ...
    ...
    ...
    Yamaha V max 1200 - to bym najbardziej chcial. Tylko ze robiona byla do 2007r a ja bym sie sklanial do zakupu moto do 10 lat raczej.
    Zreszta za ostatnie roczniki w dobrym stanie to juz zaczynaja jakies chore pieniadze wolac.
    I tu bym wrocil do motocykla w stylu dragster jak VF1100 i takze wersji amerykanskiej (bo tylko taka, otwarta bym bral pod uwage)
    I trzeba by troche musowo stuningowac typu; wzmocnienie ramy obowiazkowo i przerobic V-boost zebym mogl go zalaczac wczesniej niz przy 6 tys/obr jak fabryka daje.
    Wzmocnic tylny wachacz, moze inne kola lub hamulce.

    Kurde o tej ostatniej pozycji najbardziej sie rozpisalem
    Wiesz teraz taki piec pod d.... to zaleta ale w upały to masakra. Dobrze że mam kilka moto, bo w upały to Smokiem nie bardzo da się jeździć zwłaszcza w małym ruchu.....
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 781 z 1513 PierwszyPierwszy ... 2816817317717797807817827837918318811281 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •