Close

Strona 1541 z 1548 PierwszyPierwszy ... 541104114411491153115391540154115421543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 401 do 15 410 z 15479
  1. #15401

    Domyślnie

    Do twarzy?
    Średnio. Znam ładniejsze, ale cóż zrobić.
    Z kaskiem było tak, że albo uwierał w brodę, albo w nos.
    Shoei gt-Air II bardzo mi pasuje, ale za drogi.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #15402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Do twarzy?
    Średnio. Znam ładniejsze, ale cóż zrobić.
    Z kaskiem było tak, że albo uwierał w brodę, albo w nos.
    Shoei gt-Air II bardzo mi pasuje, ale za drogi.
    Czyli masz głowę pod Shoei, może szukaj jedynki, dwójki będą taniały bo wprowadzili trójkę , wszystko zależy od rozmiaru, osobiście do gt-air mam pewne zastrzeżenia , sprawdzaj LOUIS, ta zdarzają się ciekawe oferty
    https://www.louis.pl/pl/schuberth-c3...zczkowy-217999, parę dni temu w tej cenie była wersja pro
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #15403

    Domyślnie

    Ależ miałem dziwaczny sen... Taki forumowo-motocyklowy, pierwszy raz w życiu.
    Poważnie. Zna się ktoś na snach?

  4. #15404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Ależ miałem dziwaczny sen... Taki forumowo-motocyklowy, pierwszy raz w życiu.
    Poważnie. Zna się ktoś na snach?
    Ja sie super znam

    Opowiadaj ze szczegolami
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #15405

    Domyślnie



    No to było tak...
    Jadę sobie powolutku uliczką w mieście i jakoś wiem, że to Warszawa. Po lewej za ogrodzeniem z siatki budowa bloku i widzę na placu gościa na Hondzie Helix, jak siedzi na niej i coś tam grzebie. Gość po 40-ce z bródką taką lekko siwawą. Tak myślę, czy to nie przypadkiem ktoś z forum? A ten spojrzał na mnie, patrzy, patrzy i pyta: Ligo? Lekki szok i wtedy nie wiem czemu, ale byłem już pewien, że to kolega Agrest.

    Nie mam zielonego pojęcia, co to może oznaczać. Jedyne co mi się kojarzy, to żeby przy najbliższej okazji zabrać kolegę na jakiś napój energetyzujący...

  6. #15406

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta

    Nie mam zielonego pojęcia, co to może oznaczać. Jedyne co mi się kojarzy, to żeby przy najbliższej okazji zabrać kolegę na jakiś napój energetyzujący...
    Napoje energetyzujące zawsze chętnie przyjmę. Pozostaje zaprosić więc serdecznie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    zdarzają się ciekawe oferty
    Nie chcę szczękowego.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #15407

    Domyślnie

    Dobra, rozszyfrowuje znaczenie tego snu

    Kupujesz skuter od kolegi Agrest
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #15408

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Napoje energetyzujące zawsze chętnie przyjmę. Pozostaje zaprosić więc serdecznie..
    Dzięki, w pamięci... Może się uda za jakieś 2-3 miesiące.


    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Kupujesz skuter od kolegi Agrest
    Nie wiem czy to dobry pomysł, bo po tych warszawskich jazdach przez parę lat, to tylko jakieś strzępki i wióry ze skutera latają...

  9. #15409

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta


    Gość po 40-ce z bródką taką lekko siwawą.
    Czyli coraz bliżej do Bożego Narodzenia, prezentów i Św Mikołaja, a wtedy PCX 125 pod choinką.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #15410

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Gość po 40-ce z bródką taką lekko siwawą.
    Ciekawe, że nawet we śnie ludzie mi dają mniej, niż mam

    Sny są fajne. Basia właśnie mi powiedziała, że pół nocy kłóciliśmy się, kto kupił parnik dla świń i obudziła się zmęczona.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1541 z 1548 PierwszyPierwszy ... 541104114411491153115391540154115421543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •